iyzi PECCO Entegrasyonu

iyzi PECCO Entegrasyonu İran’ da kullanılan 231 milyon aktif banka kartıyla online olarak ödeme almanıza olanak verir.

İran hakkında bazı önemli notları paylaşacak olursak;

* İran 80 milyon nüfusa sahip olup, banka kart penetrasyonunun nüfusa oranı ise %92’dir.

* Toplam yıllık işlem sayısında 2014 yılı ile karşılaştırıldığında 2015 yılında %25 büyüme görülmektedir.

* İran’daki 231 milyon aktif banka kartının bağlı olduğu Shetab, günlük işlemlerin ana kaynağıdır.

* PECCO ise yerel pazarda faaliyet gösteren Shetab kart sistemindeki bütün kartlarla online ödeme almayı sağlayan bir firmadır.

* Kredi kartının kullanılmadığı İran’da tek ödeme çözümü Shetab karttır. Ülkedeki tüm banka kartlarının bağlı olduğu Shetab sistemi, yıllık yaklaşık 20,5 milyar dolarlık online ödeme işleminin yapıldığı kapalı devre bir kart sistemidir. Ancak Shetab, uluslararası kart sistemleriyle entegre değildir.

* İran’ın dünya pazarlarına entegrasyon sürecinin başlaması, iş dünyası ve finans çevreleri için yepyeni fırsatların kapılarının açılmasını sağladı. Artık İran pazarına online satış yapmak isteyen Türk ve çok uluslu tüm şirketler, iyzi PECCO Entegrasyonu ile bu imkana sahip olacak. İran’da bu hareketliliğe öncü olan ilk şirket olarak iyzico, çok uluslu firmalara İran’ın kart sistemine, PECCO ile entegre olma imkanı sağlıyor.

* Sizlere Türkiye’deki 58 milyon kredi kartı ve 112 milyon banka kartının yanı sıra İran’daki 231 milyon banka kartına erişim öneriyoruz. Her iki tarafta da büyüyen ekonomide yer almak isteyen üye işyerleri, iyzico entegrasyonu ile 400 milyon banka kartına ulaşabilecekler.

Size Ulaşalım

Ödeme sistemiyle ilgili tüm soru ve taleplerinizi karşılamak istiyoruz.
Aşağıdaki formu doldurarak temsilcimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayın.