Hazır Altyapı & Açık Kaynaklar

Geliştiricilere yönelik yeni platformumuz dev.iyzipay.com açıldı. Detaylı bilgi için hemen tıklayın!

Açık Kaynaklar

 

Magento

Magento, açık kaynaklı ve özgür bir e-ticaret web uygulamasıdır. İlk sürümü 31 Mart 2008 tarihinde duyurulan Magento, binlerce çözüm ortağı tarafından desteklenen ve Dünya çapında 150.000’den fazla işletme tarafından kullanılan bir açık kaynak kodlu e-ticaret platformudur. iyzico kullanıcıları, Magento altyapıları ile ödeme kabul edebilmektedir.

Detaylar için tıklayın

OpenCart

OpenCart anahtar teslim güçlü bir e-ticaret scriptidir. Opencart hızlı kurulum ve 6000′den fazla modül sayesinde, işletmeler düşük bir maliyet ile hazır tema ve modülleri kendi e-mağazaları için kolaylıkla düzenleyebilir ve geliştrebilir. iyzico’nun birçok üyesi de OpenCart altyapısını sorunsuz bir şekilde kullanmaktadır.

Detaylar için tıklayın

WooCommerce

Woocommerce e-ticaret yapmak isteyenler için pratik ve kullanışlı bir çözümdür.Wordpress ile entegre çalışan Woocommerce kurulduktan sonra e-ticaret yapmaya olanak sağlıyor. Açık kaynaklı altyapılar için de güçlü bir entegrasyon desteği veren iyzico’nun, Woocommerce eklentisiyle e-ticaret yapan birçok üye işyeri bulunmaktadır.

Detaylar için tıklayın.

Arastta

Arastta, e-ticaret sitesi oluşturmak isteyen kişi ve kurumlara 30 saniye gibi kısa bir sürede anahtar teslim online mağaza oluşturmalarını sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Açık Kaynak ve geliştirilebilir esnek yapısı sayesinde Arastta ile 7’den 77’ye e-ticaret siteleri oluşturmak mümkün. Ürünün hem ücretsiz, hem de ücretli sürümleri bulunmaktadır.

Detaylar için tıklayın.

PRESTASHOP

Prestashop, 2007 yılında küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabileceği bir e-ticaret yazılımı olarak piyasaya sürülmüştür. E-ticaret scriptleri arasında ücretsiz, kaliteli ve gelişmiş bir e-ticaret sitesi yapabileceğiniz bir yazılımdır. Dünya üzerinde 100 binden fazla kullanıcısı ve geliştiricisi bulunan Prestashop’u, iyzico üyeleri de sıklıkla tercih etmektedir.

Detaylar için tıklayın.

Hazır Altyapılar

 

ideasoft

2005 yılında kurulan Ideasoft, tecrübe ve kaliteyi birleştirerek “Ideasoft Akıllı E-ticaret Paketlerini” yarattı. Türkiye’de faaliyet gösteren 12.000 e-ticaret firmasının yarısı Ideasoft’un ürettiği akıllı e-ticaret paketlerini kullanıyor. Profesyonel ve kolay kullanıma sahip e-ticaret yazılımlarıyla, 1 gün içerisinde online satışlarınıza başlayabilirsiniz. “Shopio” Markasıyla da; Amerika, Avusturalya ve İngiltere e-ticaret pazarlarında var olan Ideasoft, artık ürettiği ürünlerle global bir oyuncu.

ticimax

Ticari hayatta Tam 40 yıllık bir geçmişi olan Nice Group Bünyesinde 2006 yılında ‘Maksimum Ticaret’ sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret, web tabanlı yazılım ve özel tasarım çözümleri vermek üzere ayrı bir marka olarak kurulmuştur.

t-soft

2003 yılından bu yana hizmet veren T-Soft, Türkiye’ye mal olmuş büyük markaların ağırlıklı olarak bulunduğu 2000’e yakın müşterisine e-ticaret altyapı hizmeti vermektedir. Ürün 2 ayrı teknoparkta 40’in üzerinde mühendis tarafından geliştirilmektedir. Tekrom Teknoloji A.Ş. 2016 itibariyle 70 üzerinde toplam çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Responsive yapılardan, mobil siteye, android ve ios native mobil uygulamalara kadar zengin arayüz seçenekleriyle, appstore’dan, rest api mimarisine kadar sonsuz geliştirme imkanı sağlayan teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.

n11mağazam

n11.com ve T-Soft iş birliği ile hazırlanan “n11mağazam E-Ticaret Yazılımı” sayesinde, dakikalar içinde sanal mağaza açılabilmektedir. n11mağazam, n11.com mağazası ile entegre çalışır, bu sayede ürünler tek panelden yüklenip iki ayrı kanaldan satılabilmektedir. n11magazam.com hizmet vermeye başladığı ilk ay içinde binlerce sanal mağazaya hizmet vermeye başlayarak bir rekora imza atmıştır.

neticaret

Neticaret kurulduğu 2001 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma-Geliştirme(Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir. 2001 Yılında 3 kişilik kadrosuyla faaliyetine başlayan Neticaret, bugün alanlarında uzman 30 kişilik kadrosuyla çalışmalarına devam etmektedir.

GaniPara

Ganipara size bir alışveriş sitesi açmak için gerekli tüm araçları sunar. Ganipara hesabınızı açtığınızda alışveriş siteniz, alışveriş sepeti ve ödeme altyapısı entegrasyonu hazır olan bir sanal mağazanız hemen kullanıma hazırdır.

ShopPHP

ShopPHP e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödemesi (teknik destek) opsiyoneldir.

eticaretkur

Müşterilerimizin e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmak, gelişmiş çözümler üretmek, teknik konularda zaman kaybetmelerini önleyerek işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla; uygun fiyat ve gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

faprika

2007 yılında aktif olarak faaliyete başlayan Faprika Yazılım Teknolojileri günümüze kadar yazılım projelerinin oluşturulması ve yönetilmesinde başarılı projelere imza atmıştır. Müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak benimseyen Faprika yazılım teknolojileri, ERP ve CRM yazılımları, kurumsal web siteleri ve e-ticaret sitelerinde birçok başarıya ortak olmuştur. Her zaman çözüm odaklı bir yaklaşım sergileyen uzman ekibi sayesinde tamamen ihtiyaçlara özel çalışmalar sağlamaktadır.

PlatinMarket

2004 yılında Türkiye’deki e-ticaret potansiyelini görerek PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapan şirket, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır.PlatinMarket ‘in sektöre girdiği yıllarda e-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu. Bu nedenle ana amacını uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlamak olarak belirlemiştir. PlatinMarket 11 yıldır bu amaca hizmet ediyor.

kahvedigital

Kahvedigital, hızla gelişen teknolojiye ayak uydurmaktan hiç vazgeçmeyen ve en yeni altyapıları sunan, müşterilerine adeta yeni bir stil kazandıran dijital reklam ajansıdır. Tüm süreci interaktif iletişim ile yürütmemizin yanı sıra SEO, İnternet Reklamcılığı, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri gibi hizmet verdiğimiz alanlarda inovatif çalışmaya çok özen gösteriyoruz. E-Ticaret çözümlerimizde kazanç odaklı çalışıyor, verilen tüm emekleri en hızlı şekilde nakite çevirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

NetteNetiz

NetteNetiz.Net, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, web teknolojilerini, ihtiyaçlar doğrultusunda en etkin şekilde kullanarak, firmalarla hedef kitleleri arasında etkili iletişimi sağlıyor. Farklı tasarımlarıyla, gelişme ve güncellemelere açık altyapısı ile müşterilerine anahtar teslim projeler sunan NetteNetiz, her yıl, projeye başlıyormuşçasına ödenen bedellere artık veda etme zamanıdır görüşünü savunuyor. Dünyadaki gelişimi eşzamanlı olarak takip eden NetteNetiz ekibi, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanarak profesyonel çözümlerle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyor.

Zencommerce Türkiye

Zencommerce Türkiye, Polonya’da e-ticaret sektörünün lideri Dreamcommerce şirketinin bir markası olarak Türkiye’de 2016 yılından beri faaliyet göstermektedir. Türkiye’de e-ticaret sektörünün büyümesine katkıda bulunmayı görev edinen Zencommerce, Türkiye ofisini Türkiye’nin finans merkezi İstanbul’da açmıştır. Tam donanımlı ve kendini kanıtlamış online mağaza yazılımımızı en uygun fiyatlara sunarak, sektörümüzde online mağaza aracılığıyla satışlarını büyütmek isteyen kurum ve kişilerin iş ortağı olmak istiyoruz. Yazılımımızla müşterilerimiz, online mağazalarını anında açabilir, kendi sitelerinin yanı sıra Facebook sayfalarından da satış yapabilirler. Müşterilerin her ihtiyacında e-posta ve telefonla ulaşabileceği Zencommerce ekibinin yanı sıra, tedarikçi ve pazarlama araçları entegrasyonu ile en az zahmetle maksimum verimlilik yaşarlar.

eticaretin

Türkiye e-ticaret pazarının büyümesi için ülkenin en saygın iki teknoloji şirketi elini taşın altına koyarak tamamen ücretsiz bir projeye imza atmıştır. Yazılım teknolojisi T-Soft tarafından geliştirilen, barındırma hizmeti Radore tarafından desteklenen eticaretin.com Türkiye’nin tamamen ücretsiz ilk e-ticaret yazılımıdır. Saniyeler içinde, bir e-ticaret sitesi açılabilmekte, SSL sertifikasından, barındırmasına, e-ticaret yazılımından ticket desteğine kadar hiçbir ücret ödenmemektedir. Sanal mağaza sahibi kendi alan adını kullanabilmektedir.

daynex

Bir e-ticaret sitesinden beklediğiniz tüm özellikleri en uygun koşullarda size sunmayı garanti eden Daynex e-ticaret sistemleri iyzico ödeme entegrasyonu ile daha güçlü. 1 günde e-ticaret yapabilme olanağı sağlayan paketlerimizle siz de hemen e-ticaret sitenizi kurun ve dilediğiniz gibi e-dünyada satış yapmaya başlayın. En profesyonel e-ticaret çözümlerini alım gücü azlığına bakmadan tüm kobilerimizin kullanımına sunan daynex e-ticareti tercih edebilirsiniz.

DeltaPRO

Deltapro, kişisel veya kurumsal bazda dünyaya açılmanızı sağlayacak internet hizmetlerini sunmaktadır. Deltapro e-ticaret, fırsat sitesi, web programlama, ve internet danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. 2004 yılından beri faaliyet gösteren Deltapro projenin hem tasarımı, hem programlaması, hem de yayın ve yayın sonrası hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini ana prensip olarak benimsemiştir.

MarkaClick

markaClick, web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan, firmanızın marka değerini internet ortamına taşıyarak müşterilerinize ulaşmanızda yarar sağlamayı hedefleyen ve memnuniyetiniz için çalışan bir yazılım firmasıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket çözümler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılımlarımız ile sizlere alternatifli çözümler sunuyoruz.

summercart

Summer Cart e-ticaret platformu Bulgaristan bazlı Mirchev İdeas yazılım firması tarafından geliştirilmiş olup 2008 yılında pazara sunulmuştur. Kuruluşundan bu yana Summer Cart zengin işlevsellik ve teknolojide yenilikçiliğe odaklı bir global e-ticaret platform olarak tasarlanmıştır.

rgs yazılım

Rgs Yazılım E-ticaret Çözümleri olarak, 2005 yılından itibaren e-ticaret altyapısı ve özel yazılım çözümleri sunmaktayız. Günümüz mimarisine uygun altyapı ile hazırladığımız e-ticaret sistemi sayesinde yüzlerce firmanın sanal ortamda tanıtımları ve ticaret yapmalarını sağladık. Gelişmiş SEO ve Destek hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimize farklı ve kaliteli bir yaklaşım sunuyoruz.

wecart

Sürekli gelişen e-ticaret pazarında yeni teknolojik çözümler üreterek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan WECART ile aynı gün internet mağazanızı kurabilirsiniz. Güvenli alışveriş altyapısı, esnek ödeme imkanları, B2B ve muhasebe yazılımı entegrasyonları gibi birçok kolaylığı sağlayan Wecart E-ticaret Yazılımı, kesintisiz müşteri desteği ile 7 gün 24 saat yanınızda!

SHOPPlus

SHOPPlus E-Ticaret 2009 yılından beri e-ticaret yazılım otomasyon hizmeti vermektedir. Kiralama, Satın Al politikasını benimseyen SHOPPlus E-Ticaret, Lisans Anahtarı ile ömür boyu yazılım kullanım hakkı sunan e-ticaret yazılımıdır.

SiteYapıcı

Agora Bilişim olarak 2009 yılından beri SiteYapıcı E-Ticaret markasıyla, herkesin kolaylıkla kullanabileceği, günümüz E-Ticaret gereksinimlerini karşılayan, ekonomik çözümler üretmekteyiz. Hazır E-Ticaret paketlerimizi kullanarak 1 günde alışveriş sitenizi aktif edebilir, ürün ve hizmetlerinizin internette satışını yapabilirsiniz. Ücretsiz grafik desteğimiz ile logo ve bannerlarınızı E-Ticaret paketi kapsamında ücretsiz olarak hazırlamaktayız.

 

KONTROLSOFT

KontrolSoft Rebirth yazılımı, ERP, MRP, HR, B2B, E-Ticaret alt yapılarını içeren, Türkiye’nin ilk web yazılım paketidir. Bu yazılımın en önemli noktalarından biri olan ödeme sistemi konusunda “iyzico” gerçekten yazılıma değer katıyor.

KMK

KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. 1998 yılından bugüne geliştirmiş olduğu web tabanlı uygulamalarla e-pazara açılabilmeniz için ihtiyacınız olan her türlü altyapıyı profesyonelce sunmaktadır. E-ticaret uygulamalarında bir sanal mağazanın başarılı olabilmesi için tüm fonksiyonlar mevcut bir şekilde KMK E-ticaret planlarına uyarlanmış, yeni nesil yazılım uygulamalarıyla kullanıcı dostu, mobil uyumlu, e-ticaret siteleri oluşturmanıza imkân sağlanmaktadır. iyzico, ödeme metoduyla tam uyumlu çalışan eticaret yazılımlarımızı, ücretsiz keşfetmenizi tavsiye ediyoruz.

Odyo Bilişim

Odyo Bilişim 2010 yılından itibaren yerli yazılım geliştirme sektöründe yer almakta, ekonomik fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kolay kullanım, güçlü altyapı, hizmet kalitesi ile sürekli araştıran, gelişen ve geliştirerek hizmet sunmaya devam eden bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

eticaretif

WebArısı olarak, Eticaretif markası altında sunulan eticaret yazılımı, küçük ve orta ölçekli işletmeler için ideal çözümler sunmaktadır. Eticaretif’in amacı eticaret hizmetinin ulaşılamaz bir hayal olmaktan çıkarak tabana yayılması ve her alanda daha rekabetçi bir pazar oluşmasını sağlamaktır. Mobil arayüz, ödeme seçenekleri ve xml entegrasyonları gibi olmazsa olmazlar, Eticaretif için varsayılan olarak yer almaktadır.

Clouds E ticaret

10 yıldır eticaret servisleri sunan İnajans’ın bulut tabanlı eticaret yazılımı Clouds Eticaret ile isteyen herkes anında bir eticaret sitesine sahip olabilir.

 

ETicaretSoft


ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

 

Platinum E-Ticaret


Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük.Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz. Temaları iyileştirerek sektörünüze hitap edecek hale getirdik.Tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek.

VirtueMart Türkiye


Virtuemart dünyada milyonlarca internet sitesi üzerinde kurulu olan Joomlan’ın en çok tercih edilen bedava e-ticaret bileşenidir. En basit tasarımlardan en özel tasarımlara kadar ve en amatör kullanıcılardan en profesyonel kullanıcılara kadar her kesim tarafından tercih edilen açık kaynaklı bir bileşenin Türkiye Forum ve Destek Hizmetidir.

Webkul Software

Webkul Software, 2010 yılında kurulmuş olup, başta CS-Cart, Magento, Prestashop, Joomla, Salesforce, WordPress, Shopify, OpenERP, Opencart teknolojilerini kullanarak uçtan uca yazılım çözümleri sunmaktadır. Uygun bütçelerle, yüksek kalitede özelleştirilmiş geliştirme ve entegrasyon servisleri sunan Webkul, iyzico iş ortaklığıyla iyzico entegrasyonu özelinde katma değerli çalışmalar yapmaktadır.

Proje İşleri


Proje İşleri, İzmir merkezli bir yazılım firmasıdır. Temel olarak ‘’Engerek B2B’’ ve ‘’MarketHazır B2C’’ paketleri ile satış gerçekleştirmektedir ve 200+ müşterisi ile genç ve tecrübeli bir ekiptir. B2B ve B2C dışında startuplarla çalışmak konusunda tecrübeli bir firmadır.