İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Yapay Zeka Tabanlı iyzico Teknolojileri

Üye iş yerlerimiz, yapay zeka tabanlı iyzico teknolojileriyle bir ödeme çözümünden çok daha fazlasına sahip oluyor ve kazancını artırıyor.

 • Sahtecilik Önleme Sistemi
  iyzico tarafından geliştirilen yapay zekâ destekli sahtecilik önleme sistemimiz Frauctive sayesinde, geçerli ödemeleri kaçırmadan şüpheli işlemlere karşı üye iş yerlerimizi 7/24 ücretsiz koruyor, harcama itirazlarınızı düşürerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.
  HEMEN İNCELE
 • Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi
  iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi, başarısız olabilecek ödemelerinizi milisaniyeler içerisinde farklı bir banka POS’undan geçirerek başarılı işleme dönüştürür ve size ekstra kazanç sağlar. Siz de şimdi iyzico üye iş yeri olun ve iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi’nden ücretsiz yararlanın.
  HEMEN İNCELE
 • Dynamic 3DS Sistemi
  iyzico Dynamic 3DS sistemi, yapay zeka teknolojisiyle yalnızca riskli bulduğu ödemeleri 3DS doğrulamasına yönlendirerek müşterilerinize daha iyi bir ödeme deneyimi sunmanızı sağlar ve size daha fazlasını kazandırır. Siz de şimdi iyzico üye iş yeri olun ve Dynamic 3DS teknolojisinden ücretsiz yararlanın.
  HEMEN İNCELE