Üye İş Yerlerimizin Başarı Hikayelerini Beraber Büyütüyoruz

Üye iş yerlerimiz, onlara sunduğumuz destek ve avantajlarla işini büyütüyor. Gelin onlar gibi düşünerek, onlar için sunduğumuz çözümleri bir de kendilerinden dinleyelim.

iyzico Referanslar - Meryem Demir - Arzum

iyzico’dan önce, müşterilerimiz ödeme yaparken karşılaştıkları hataların ne olduğunu anlamadığı için müşteri hizmetlerimizi arıyor ve bu durum bizim açımızdan bir yoğunluk yaratıyordu. iyzico, 2000’den fazla hata mesajını müşterilerimize gösterebiliyor ve bu sayede satış dönüşüm oranımızda pozitif bir etki yaratıyor.

Meryem Demir | Arzum

iyzico Referanslar - Arzum
iyzico Referanslar - Kudret Türk - Apsiyon

Hizmet verdiğimiz site ve rezidanslardaki yüz binlerce konutun aidat ve kira tahsilatlarını çözüm ortağımız iyzico sayesinde kolayca yapıyoruz. Üyelerimize kart saklama ve taksit yapma imkanı sunarken, onlarca banka ile tüm karmaşık prosedürleri hallediyorlar.

Kudret Türk | Apsiyon

iyzico Referanslar - Apsiyon
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Boa Compra iyzico Referanslar Sarar iyzico Referanslar Çiçeksepeti iyzico Referanslar Armut iyzico Referanslar Avon iyzico Referanslar MealBox
iyzico Referanslar - Utku Subakan - Bionluk

iyzico para akışıyla ilgili tüm yükü üzerimizden aldı. Banka ya da müşteriyle ilgili tüm detayları profesyonel ekibi sayesinde bize gerek kalmadan hallediyor. Biz ürünümüzü satıp ödememizi alıyoruz.

Utku Subakan | Bionluk

iyzico REferanslar - Bionluk
iyzico Referanslar - Kemal Erol - Vivense

iyzico sayesinde kısa sürede tüm bankaların sistemlerine entegre olup taksit ve 3D güvenli ödeme altyapısını müşterilerimize sunduk ve mağaza yönetim paneli ile tüm banka işlemlerimizi tek bir ekrandan yönetebilir hale geldik.

Kemal Erol | Vivense

iyzico Referanslar - Vivense
iyzico Referanslar BMW iyzico Referanslar Emlekjet iyzico Referanslar Evidea iyzico Referanslar Apsiyon iyzico Referanslar Çiçeksepeti iyzico Referanslar Paraşüt iyzico Referanslar Zara
iyzico Referanslar - Arda Aşkın - Garajyeri

iyzico ile kuruluşlarının ilk zamanlarından beri çalışıyoruz. Sistemin teknik olarak ve müşteri hizmetleri olarak gelişimini görmekten mutluyum. Pazar yeri modeli bizim için operasyonel bir yükü üstümüzden alıyorlar.

Arda Aşkın | Garajyeri

iyzico Referanslar - Garajyeri
iyzico Referanslar - Özgür Gen - Ren Connect

Yurt dışı satışına yeni başlayacağımız dönemde ödeme almanın çok karmaşık bir iş olduğunu düşünürken iyzico ile tanıştık. Onların sayesinde korkularımızın anlamsız olduğunu anladık.

Özgür Gen | Ren Connect

iyzico Referanslar - Ren Connect
iyzico Referanslar Hobium iyzico Referanslar Natro iyzico Referanslar Kollektif House iyzico Referanslar Kariyernet iyzico Referanslar Dechatlon iyzico Referanslar Moda Cruz iyzico Referanslar Grupanya iyzico Referanslar Dolap
iyzico Referanslar - Tayga Baltacıoğlu - Mutlubiev

Business model gereği Türkiye standartlarında hiçbir ödeme sisteminin bize uygun olmayacağını düşünürken iyzico ile tanıştık. Müşteri ilişkileri ve kontrol paneli işlerimizi inanılmaz kolaylaştırdı. mutlubiev büyüme serüveninde iyzico gibi bir iş ortağıyla çalıştığı için çok şanslı.

Tayga Baltacıoğlu | Mutlubiev

iyzico Referanslar - Mutlubiev
iyzico Referanslar - Onur Yıldırım - Grupanya

2013 yılından beri her seferinde beklentimizin çok üzerinde destek aldık. iyzico'nun kültürü ve yaklaşımı mükemmel.

Onur Yıldırım | Grupanya

iyzico Referanslar - Grupanya
iyzico Referanslar - Miraç Bal - EvdekiBakıcım

Aileler ile hizmet sağlayanlar arasındaki para transferi ve tahsilatımız için karmaşık senaryolar düşünürken iyzico ile tanıştık! Bir gün içinde online olup ödeme almaya başladık. iyzico ile çalışmaya başladıktan sonra onlarsız bir iş hayatı düşünemiyorum.

Miraç Bal | EvdekiBakıcım

iyzico Referanslar - EvdekiBakıcım