İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Başarı Hikayelerini Beraber Büyütüyoruz

Üye iş yerlerimiz, onlara sunduğumuz destek ve avantajlarla işini büyütüyor. Gelin onlar gibi düşünerek, onlar için sunduğumuz çözümleri bir de kendilerinden dinleyelim.

Şu anda 180 kişilik bir ekibiz ama hayatımızda iyzico olmasaydı, kesinlikle daha çok çalışana ihtiyaç duyardık. Çünkü bankalarla görüşmeler, süreçlerin yönetilmesi, işlemlerin takibi, fraud kontrolü, posların entegre edilmesi ve denetlenmesi gibi yapılması zorunlu işler bu operasyonun bir parçası. Üstelik, maliyeti yüksek ve iş gücü gerektiren işler. iyzico, maliyetlerimizi düşürerek çalışmalarımızı verimli hale getiriyor. Bu sayede, enerjimizi asıl işimiz olan alanlara aktarabiliyoruz.

iyzico Referanslar - Apsiyon

iyzico ile çalışmanın güvenli bir şekilde kredi kartı saklama imkanı, hem kullanıcılara hem de bizlere çok kolay ve akıcı bir deneyim yaşatması gibi pek çok değerli avantajı var. iyzico, müşterilerine kolay ve hızlı bir ürün deneyimi yaşatmak isteyen bizim gibi markalar için güvenilir bir yol arkadaşı.

iyzico Referanslar - Armut

iyzico altyapısını ikinci el ve sıfır alışveriş kategorimizde kredi kartı ile yapılan ödemelerde kullanıyoruz. iyzico ile olan işbirliğimiz sayesinde müşterilerimize güvenilir ödeme ve para aktarım süreçlerinde pozitif bir deneyim sunabiliyoruz.

iyzico Referanslar - Sahibinden

Müşterilerimiz ile daha güvenli ve kuvvetli bir bağ kurmamıza destek olan, çözüm ve sonuç odaklı yaklaşımlarıyla hızlı ve kolay çözümler üreten iş ortağımız.

iyzico Referanslar - beyyoglu
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi

BKM Kitap müşterileri ödemelerini iyzico güvencesiyle tamamlıyor, macerayı kitap alışverişlerinde değil kitaplarda arıyor.

Camper, iyzico Sanal POS ile tek entegrasyonla tüm kartlardan ödeme alıyor ve yapay zeka tabanlı güvenlik sistemi ile müşterilerine güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor.

Çağrı merkezi, web chat ve WhatsApp kanallarından ürün satın alan müşterilerinden iyzico Link Yöntemi ile ödeme alan Teknosa, müşterilerine kolay ve güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor.

Süvari iyzico QR kod ile müşterilerine daha kolay bir ödeme deneyimi sunuyor ve macera yaşamıyor.

Sneaks Up Limitli sayıda üretilen ve "raffle" yöntemi ile satışı gerçekleştirilen ürünlerinin ödemelerini iyzico Link Yöntemi ile alarak işlerini kolaylaştırıyor.

Kelebek Mobilya, iyzico sanal POS ile tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödeme alıyor ve müşterilerine daha kolay bir ödeme deneyimi sunuyor.

Karaca, banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilerinden iyzico ile Öde sayesinde ödeme alıyor ve tüm müşterilerine çözüm sunuyor.