İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Başarı Hikayelerini Beraber Büyütüyoruz

Üye iş yerlerimiz, onlara sunduğumuz destek ve avantajlarla işini büyütüyor. Gelin onlar gibi düşünerek, onlar için sunduğumuz çözümleri bir de kendilerinden dinleyelim.

iyzico’yu tüketiciden tüketiciye yapılan satışlarda kullanıyoruz. Öncesinde burada kendi sistemimizi kullanıyorduk ancak asıl işimiz olmayan bu alana yatırım yapmak ve bunu işletmek yerine iyzico ile çalışmaya başladık ve asıl işimize odaklandık. Çalışmaya başladığımız günden beri iyzico’dan memnunuz.

iyzico Referanslar - Sahibinden

iyzico ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri; güvenli bir şekilde kredi kartını saklama imkanı sunması. Çünkü biz aynı insanlarsa birçok kez çalışabiliyoruz. Bizim amacımız müşterilerimize kolay ve hızlı bir deneyim yaşatmak, bunu da böylelikle başarabiliyoruz.

iyzico Referanslar - Armut

Herhangi bir sorun yaşandığında iyzico bunu geliştirip daha hızlı dönüş yapabiliyor. Yeni bir hizmete ihtiyacım olduğu zaman bunu iyzico’ya söylüyorum; ekiplerimiz onlarla entegre çalışıyor ve sorunu çözüyor. Kendi ürünlerini müşteri talebine göre sürekli geliştiriyorlar. iyzico içinde muhatabımız var; bankalarda bunu yapmak, muhatap bulmak imkansız.

iyzico Referanslar - Mutlubiev

Şu anda 80 kişilık bir ekibimiz var, hayatımızda iyzico olmaması durumunda herhalde 90-95 kişi olmamız gerekirdi diye düşünüyorum. Çünkü öyle bir durumda, bankalarla görüşmelerin yapılması, süreçlerin yönetilmesi, işlemlerin ayrı ayrı takip edilmesi, posların entegre edilmesi ve sürekli olarak denetlenmesi, fraud kontrolünün sağlanması gibi yapılması zorunlu olan operasyonel işler ortaya çıkıyor. Bu işler de maliyeti yüksek, iş gücü gerektiren işler. iyzico bizim maliyetlerimizi düşürüyor ve bizi verimli hale getiriyor. iyzico sayesinde enerjimizi asıl işimiz olan alanlara aktarabiliyoruz.

iyzico Referanslar - Apsiyon
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi

Çok kolay bir kurulumu vardı, bu çok hoşumuza gitti.

iyzico REferanslar - Deniz Butik

Önceki çalıştığım şirketle bir yenileme yapmak istediğimizde 30 sayfalık bir belgeyi doldurmamızı istediler, bunu yapmak istemediğim için iyzico’yu aradım. iyzico yaklaşık 5 saat içinde gereken her şeyi hazırladı ve ödeme kabul edebilecek noktaya geldik.

iyzico Referanslar - Peevv