Bu yaz alışverişlerini iyzico ile Öde, her ay 500 TL toplamda 2.000 TL kazan.Detaylar:

4.2

1.2M+ İndirme

İndir

Kozmetik Alışverişini
iyzico ile Öde,
%10 İade Al!

Aveda, Bobbi Brown, Clinique, Estee Lauder, MAC Cosmetics, Origins ve Smashbox alışverişini macera yaşamadan iyzico ile Öde, 250 TL ve üzeri alışverişlerinde %10 iaden iyzico bakiyene gelsin!

Elca Kozmetik
Başvuru Koşulları ve Genel Bilgiler
 • Kampanya 16.05.2022 – 31.05.2022 tarihleri arasında aşağıdaki websitelerinden iyzico ile Öde üzerinden tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında %10’u kadar hediye TL kazanımı şeklindedir. Kampanya aşağıdaki websitelerinde geçerlidir;

  1. AVEDA
  2. BOBBI BROWN
  3. CLINIQUE
  4. ESTEE LAUDER
  5. MAC COSMETICS
  6. ORIGINS
  7. SMASHBOX
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı kampanyanın geçerli olduğu websitelerinden yapılacak toplam alışveriş tutarının %10’u olarak toplamda maksimum 500 TL kazanabilir. (Örneğin, Estee Lauder ve MAC Cosmetics websitelerinde yaptığı alışverişlerden toplam 5.000 TL üst limitine ulaşarak, bu tutarın %10’u olan 500 TL’lik cashback tutarını kazandıktan sonraki kampanyanın geçerli olduğu diğer websitelerinden yapacağı alışverişlerden maksimum kazanım limitine ulaşılması sebebiyle hediye kazanılamayacaktır.)
 • Kampanyadan verilecek ödül 1.500 kişi ile sınırlıdır. Yararlanıcı kişi sayısı, 1.500 kişiye ulaşıldığında iyzico kampanyayı bitiş süresinden önce bitirme hakkına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya dönemi boyunca iyzico ile Öde üzerinden yeni üye olarak veya halihazırda iyzico üyesi olup ödemesini tamamlayan bir bireysel müşteri maksimum 500 TL kazanarak, kampanyadan birden fazla kez faydalanabilir.
 • Kampanya sadece yukarıda yer alan websitelerinde geçerli olup her websitesi özelinde ayrı ayrı maksimum 500 TL kazanım hakkı bulunmamaktadır. Websitelerden yapılacak alışveriş toplamında kampanya döneminde maksimum 500 TL cashback kazanılabilir.
 • Hediye tutarlar iyzico ile Öde üzerinden ödemenin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde kişinin iyzico hesabına yatırılır ve müşteri bilgilendirilir. iyzico uygulamasından hediye bakiye tutarı kontrol edilebilir ve kullanılabilir. Telefonunuzun uygulama merkezine (App Store, Google Play vb.) girerek iyzico uygulamasını indirebilirsiniz.
 • Taksitli ve peşin işlemler kampanyaya dahildir. Ödül kazanmaya hak kazanan işlemlerin iptal veya iadesi durumunda hediye edilmiş bakiye geri alınır veya ödül yüklemesi yapılmaz.
 • iyzico kampanya koşullarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
Kampanyanın Geçerli Olduğu Mağazalar
 • iyzico Aveda bobbibrown logo iyzico clinique iyzico esteelauder iyzico Mac iyzico origins iyzico smashbox
iyzico ile Nasıl Ödeme Yaparım?
 • iyzico Justin Beauty
  01.
  Ödeme adımına geldiğinde, iyzico ile Öde sekmesini seç.
 • iyzico Justin Beauty
  02.
  E-posta adresini ve telefon numaranı girerek devam et.
 • iyzico Justin Beauty
  03.
  Dilediğin ödeme yöntemi ile alışverişini tamamla, cashback anında iyzico hesabında!

Tüm iyzico Korumalı Alışveriş avantajlarından yararlanmak için iyzico mobil uygulamasını indir:

iyzico iyzico
Sık Sorulan Sorular
iyzico Mobil Uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.
 • iyzico ile Öde nedir?
  Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile Öde; ister bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.
 • iyzico bakiye nedir?
  iyzico bakiye; kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmeni sağlayan tutardır. iyzico hesabına mobil uygulamamız üzerinden para yükleyebilir dilediğin gibi harcayabilir, istersen bakiyendeki tutarı çekebilirsin.
 • iyzico hesabıma nasıl para yüklerim?
  iyzico mobil uygulamasında “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra, “Kart ile Para Yükle” ve “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneklerini görebilirsin. Kartınla hesabına para yüklemek istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7 gün 24 saat anında bakiyene yansır.

  “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri anında bakiyene yansır.
 • iyzico hesabıma yüklediğim para bakiyeme ne zaman yansır?
  iyzico bakiyene kartınla veya EFT/Havale ile yapmış olduğun para yüklemeleri anında bakiyene yansır.
 • iyzico hesabımdaki bakiyemi nasıl harcarım?
  iyzico hesabındaki bakiyeni şu an 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde kullanabilirsin. Ancak çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabilmeni sağlayacağız.
 • iyzico bakiyemden nasıl para çekerim?
  iyzico mobil uygulamasından “Para Çek“ seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden ilk iş günü içerisinde banka hesabına yansır.
 • İadelerimi nereden takip edebilirim?
  iyzico mobil uygulamasını indirerek iadelerini takip edebilir, aklına bir soru takılırsa 7/24 canlı destek alabilirsin.
 • İadem ne zaman hesabıma yansır?
  İade talebin onaylandığı anda hesabına aktarılır.
 • iyzico hesabıma para yüklemek ücretli mi?
  Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.
 • iyzico hesabımdan para çekmek ücretli mi?
  Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.