Bir Günde Sanal POS Sahibi Olmak Mümkün mü?

iyzico Posted on 3 dakika

Sanal POS işlemleri uzun ve karmaşıktır. Bir günde standart bir Sanal POS sahibi olmak imkansızdır çünkü başvurunuzu yaptıktan sonra cevap için en az 7 iş günü beklemek zorundasınızdır. Alternatif ödeme sistemleri ise sizi tüm bu karmaşık yapıdan ve bürokratik işlemlerden kurtarır. Bir günde standart bir Sanal POS sahibi olmak belki mümkün değildir ama bir günde iyzico Sanal POS sahibi olmak mümkündür.

iyzico, bir günde Sanal POS sahibi olma rüyasının farklı bir konseptte gerçeğe dönüşmüş halidir. E-ticaret sitesi sahibi standart Sanal POS yerine ya da sahip olduğu standart Sanal POS’a alternatif olarak iyzico’ya başvurusunu yapar. Kendisine verilen kodları kolay ve hızlı bir şekilde sitesine entegre eder. Denemelerini yaptıktan sonra 48 saat içinde canlı ödeme almaya başlar. Bugün başvurulan ödeme sistemi, yarın aktif hale gelmiş olur. Ne üyelik için, ne entegrasyon için ne de abonelik için herhangi bir bedel talep edilmez. Yapılan alışveriş üzerinden cazip komisyon oranları ile çalışan iyzico, hayatınızı kolaylaştırır. Diğer alternatif ödeme sistemlerinin aksine, iyzico yalnızca firma tarafında bir farklılık yaratır. Bu farklılık da bir günde ödeme sistemi entregrasyonu sağlama kolaylığıdır. Müşteri tarafında her şey standart Sanal POS sisteminde işlediği gibi işler.

Bir günde Sanal POS ihtiyacına alternatif bir çözüm olan iyzico, e-ticaret sektöründeki girişimlerin en büyük destekçisidir. Hem firma sahipleri hem de tüketiciler için kolaylıklar dünyası olan internetten alışveriş, söz konusu ödeme sistemleri entegrasyonu olduğunda da aynı hız ve kolaylığa sahip olmalıdır. Bu düşünce ile hareket eden iyzico, tüm işlevleriyle de bu söylemini destekler. Günümüzde pratik ve ekonomik hazır e-ticaret sitesi alt yapıları en çok tercih edilen alt yapılar. Bir günde e-ticaret sitesi sahibi olmayı mümkün hale getiren bu sistemlerden için iyzico modüller üreterek hızınızı ve konforunuzu ikiye katlıyor. iyzico’da bulabileceğiniz Sanal POS modülleri aşağıdaki gibi:

iyzico Sanal POS Opencart Modülü
iyzico Sanal POS Magento Modülü
iyzico Sanal POS WooCommerce Modülü
iyzico Sanal POS PrestaShop Modülü

Dünya devi markaların da tercihi olan bu e-ticaret alt yapıları için iyzico ekibi tarafından yazılan modülleri bir tıkla indirip sisteminize entegre etmeniz mümkün.

İnternetten alışverişte en önemli konulardan biri güvenliktir. Bir günde Sanal POS çözümü sunan iyzico, en yüksek PCI Hizmet Sağlayıcı seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahiptir. Visa, Mastercard ve American Express tarafından oluşturulan bir komisyonu tanımlayan PCI, iyzico entegrasyonu ile birlikte e-ticaret sitenize entegre olur, ayrıca başvuru yapmanıza gerek kalmaz. Yurt içinden olduğu gibi yurt dışından da farklı döviz türleri ile ödeme kabul etmenize imkan tanıyan iyzico, internetten alışverişte güvenliğin sorgulanmadığı dönemin baş aktörü olmak için hareket ediyor.


iyzico

iyzico

Şimdi Kolay