İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico’dan gelişiminizeen büyük destek!

E-ticaret siteleriniz için birlikte çalıştığımız altyapı sağlayıcılarından birini tercih edin, farklı çözüm ve fırsatlar sunan çözüm ortaklarımız ile işinizi geliştirmede yardımcı olalım.
 • partner
  Woocommerce e-ticaret yapmak isteyenler için pratik ve kullanışlı bir çözümdür.Wordpress ile entegre çalışan Woocommerce kurulduktan sonra e-ticaret yapmaya olanak sağlıyor. Açık kaynaklı altyapılar için de güçlü bir entegrasyon desteği veren iyzico’nun, Woocommerce eklentisiyle e-ticaret yapan birçok üye işyeri bulunmaktadır.
 • partner
  Magento, açık kaynaklı ve özgür bire-ticaret web uygulamasıdır. Binlerce çözüm ortağı tarafından desteklenen ve Dünya çapında 150.000’den fazla işletme tarafından kullanılan bir açık kaynak kodlu e-ticaret platformudur. iyzico kullanıcıları, Magento altyapıları ile ödeme kabul edebilmektedir.
 • partner
  OpenCart anahtar teslim güçlü bir e-ticaret scriptidir. Opencart hızlı kurulum ve 6000′den fazla modül sayesinde, işletmeler düşük bir maliyet ile hazır tema ve modülleri kendi e-mağazaları için kolaylıkla düzenleyebilir ve geliştirebilir. iyzico’nun birçok üyesi de OpenCart altyapısını sorunsuz bir şekilde kullanmaktadır.
 • partner
  Arastta, e-ticaret sitesi oluşturmak isteyen kişi ve kurumlara 30 saniye gibi kısa bir sürede anahtar teslim online mağaza oluşturmalarını sağlayan bulut tabanlı bir sistemdir. Açık Kaynak ve geliştirilebilir esnek yapısı sayesinde Arastta ile 7’den 77’ye e-ticaret siteleri oluşturmak mümkün. Ürünün hem ücretsiz, hem de ücretli sürümleri bulunmaktadır.
 • partner
  Prestashop, 2007 yılında küçük ve orta ölçekli işletmelerin kullanabileceği bir e-ticaret yazılımı olarak piyasaya sürülmüştür. E-ticaret scriptleri arasında ücretsiz, kaliteli ve gelişmiş bir e-ticaret sitesi yapabileceğiniz bir yazılımdır. 100 binden fazla kullanıcısı ve geliştiricisi bulunan Prestashop’u, iyzico üyeleri de sıklıkla tercih etmektedir.