İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Sizi Sahteciliğe Karşı Koruyor, Gelirinizi Artırıyoruz

iyzico tarafından geliştirilen yapay zekâ destekli sahtecilik önleme sistemimiz sayesinde, geçerli ödemeleri kaçırmadan şüpheli işlemlere karşı üye iş yerlerimizi koruyor, harcama itirazlarınızı düşürerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.

Sahteciliğe Karşı Koruyor, Gelirinizi Artırıyoruz
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi

Frauctive Sahtecilik Önleme Sistemi Sizi Nasıl Korur?

Tüm iyzico üye iş yerleri ilk günden itibaren yapay zekâ destekli sahtecilik önleme sistemi Frauctive’in güvenlik kontrolü altına girer ve hem siz hem müşterileriniz olası zararlara karşı korunur. Yüzlerce güvenlik filtresi, kara liste verisi (black list data), milyonlarca ödeme verisinden beslenip kendi kendine öğrenen yapay zekâ ve uzman ekibimizle 7/24 tüm kontroller yapılır, şüpheli işlemlere anında müdahale edilir. Bu sayede daha sonra oluşabilecek zararların önüne geçilmiş olur.

 • Son Teknolojiyi Ücretsiz Kullanın

  Son Teknolojiyi Ücretsiz Kullanın

  BDDK Lisansı ve PCI - DSS sertifikasına sahip olan iyzico’nun uzman mühendisleri, TÜBİTAK destekli projeler kapsamında yeni nesil teknolojiler geliştiriyor. Yapay zeka tabanlı güvenlik sistemi ile sahtecilik işlemlerine karşı her zaman korunacak, harcama itirazı (chargeback) riskinizi en aza indirecek ve gelirinizi artırabileceksiniz.

 • Başarılı Ödeme Oranınızı ve Gelirinizi Artırın

  Milyonlarca ödeme verisiyle eğitilen ve sürekli gelişen yapay zekâ sayesinde, gerçek ödemeler ve sahtecilik işlemleri arasındaki fark kolayca tespit edilir. Bu sayede, başarılı ödemeler kısıtlanmadan sadece şüpheli işlemlere karşı anlık olarak korunmuş olursunuz. Ödeme reddetme oranınız düşer, hem başarılı ödeme hem de satış dönüşüm oranlarınız artar.

  Başarılı Ödeme Oranınızı ve Gelirinizi Artırın
 • Yapay Zeka ile Güvenliğinizi Sağlayın

  Yapay Zeka ile Güvenliğinizi Sağlayın

  Yeni saldırı yöntemleri geliştikçe öğrenen ve böylece güncel saldırılara karşı her zaman hazır olan yapay zekâ ile ödemelerinizin güvenliğini iyzico’ya bırakır, satışlarınıza odaklanabilirsiniz.

iyzico;

İnternetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştıran bir finansal teknolojiler şirketidir.
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi
 • ₺103 milyar
  İşlem Hacmi
  Son 1 yılda iyzico altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilen işlem tutarı
 • 14 milyon
  Korumalı Alışveriş
  Güvenli internet alışverişinin tanımı iyzico Korumalı Alışveriş ile gerçekleştirilen işlem sayısı.
 • %93
  Müşteri Memnuniyeti
  Ödemelerinde iyzico’yu tercih eden tüketicilerin memnuniyet oranı.