İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Sizi Sahteciliğe Karşı Yapay Zekâ ile Koruyor Gelirinizi Artırıyoruz

iyzico tarafından geliştirilen yapay zekâ destekli sahtecilik önleme sistemimiz Frauctive sayesinde, geçerli ödemeleri kaçırmadan şüpheli işlemlere karşı üye iş yerlerimizi 7/24 ücretsiz koruyor, harcama itirazlarınızı düşürerek müşteri memnuniyetini artırıyoruz.

Hemen Üye Ol
iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M
ve onbinlercesi
Frauctive Sahtecilik Önleme Sistemi

Sizi Nasıl Korur?

Tüm iyzico üye iş yerleri ilk günden itibaren yapay zekâ destekli sahtecilik önleme sistemi Frauctive’in güvenlik kontrolü altına girer ve hem siz hem müşterileriniz olası zararlara karşı korunur. Yüzlerce güvenlik filtresi, kara liste verisi (black list data), milyonlarca ödeme verisinden beslenip kendi kendine öğrenen yapay zekâ ve uzman ekibimizle 7/24 tüm kontroller yapılır, şüpheli işlemlere anında müdahale edilir. Bu sayede daha sonra oluşabilecek zararların önüne geçilmiş olur.

SON TEKNOLOJİYİ

Ücretsiz Kullanın

BDDK Lisansı ve PCI - DSS sertifikasına sahip olan iyzico’nun uzman mühendisleri, TÜBİTAK destekli projeler kapsamında yeni nesil teknolojiler geliştiriyor. Yapay zeka tabanlı güvenlik sistemi ile sahtecilik işlemlerine karşı her zaman korunacak, harcama itirazı (chargeback) riskinizi en aza indirecek ve gelirinizi artırabileceksiniz.

Son Teknolojiyi Ücretsiz Kullanın
Kurumsal Sanal POS
BAŞARILI ÖDEME ORANINIZI ve

Gelirinizi Artırın

Milyonlarca ödeme verisiyle eğitilen ve sürekli gelişen yapay zekâ sayesinde, gerçek ödemeler ve sahtecilik işlemleri arasındaki fark kolayca tespit edilir. Bu sayede, başarılı ödemeler kısıtlanmadan sadece şüpheli işlemlere karşı anlık olarak korunmuş olursunuz. Ödeme reddetme oranınız düşer, hem başarılı ödeme hem de satış dönüşüm oranlarınız artar.

YAPAY ZEKA İLE

Güvenliğinizi Sağlayın

Yeni saldırı yöntemleri geliştikçe öğrenen ve böylece güncel saldırılara karşı her zaman hazır olan yapay zekâ ile ödemelerinizin güvenliğini iyzico’ya bırakır, satışlarınıza odaklanabilirsiniz.