İşiniz için İşinize Gelen Ödeme Sistemi

iyzico’yla dünyanın her yerinden ödeme alın, taksitli satışlar yapın. Siz işlerinize odaklanın, ödemelerinizi bize bırakın.

İşiniz için İşinize Gelen Ödeme Sistemi
iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Dechatlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Adidas

Tüm Dünya Sizin Müşteriniz

Ürünlerinizi dünyanın her yerine satın ve saniyeler içinde farklı para birimleriyle ödeme alın.

Üstün Güvenlik

PCI-DSS 1. Seviye sertifikasıyla tüm sahtecilik işlemlerine karşı hem siz hem müşterileriniz her zaman güvendesiniz.

Satışlarınızı Artırın

Bugüne kadar tüm müşterilerimiz iyzico avantajlarıyla satışlarını artırdı. Siz de onların arasına katılmaya ne dersiniz?

SANAL POS İLE

Web Sitenizden Ödeme Alın

24 saat içerisinde web sitenizden ödeme almaya başlamak mı istiyorsunuz? Öyleyse Sanal POS ile tanışmanızın şimdi tam zamanı.

Sanal POS ile Websitenden ödeme al
ENTEGRASYONSUZ

Link ile ödeme alın

"Şu ürünlerimizi internetten satalım da nasıl ödeme alacağız?" diyorsanız, doğru yerdesiniz. Kurumsal ve bireysel binlerce satıcı link ile ödemelerini güvenle alıyor. Üstelik bunun için hiçbir entegrasyona ihtiyacınız yok.

Avantajlar
Bugüne kadar birçok müşterimiz iyzico avantajlarıyla satışlarını artırdı ve işlerini büyüttü. Hala bu ayrıcalıklı topluluğun bir üyesi değilseniz, bizce daha fazla vakit kaybetmeyin.
iyzico
İşlerinizi Büyütür
Müşterilerimize sunduğumuz birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %8 artırıyor. Siz de iyzico ile işlerinizi büyütün.
YAPAY ZEKA İLE
Sahteciliğe Geçit Yok!
Kendi kendine öğrenen yapay zekâ ve uzman ekibimizle, ödemelerinizi sahteciliğe karşı 7/24 koruyor, gelirinizi artırıyoruz.
iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.