iyzico İşinizi Büyütür

iyzico üye iş yerleri, ihtiyaç duydukları birçok hizmetten kendilerine özel olarak sunulan avantajlı oranlarla yararlanıyorlar.
 • partner
  CRM sektörünün başarılı markalarından Chronospherecrm, hizmet verdiği kurumların potansiyel müşterileriyle süreçlerini daha doğru yönetmelerini sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Chronospherecrm hizmetlerinden %25 indirim avantajıyla yararlanıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Kargo sektörünün önde gelen markalarından Aras Kargo, iyzico link yöntemi bireysel üye iş yerlerinin tüm kargolarını %30 indirimle gönderiyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Müşterilerine interaktif pazarlama otomasyonları alanında çözümler sunan Revotas, e - coomerce booster ürünü ile iyzico üye iş yerlerine %20 indirimli hizmet veriyor ve müşterileriyle daha etkin bir iletişim kurabilmelerini sağlıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  50 kişilik bir performans pazarlama ajansı olan Zeo, SEO, AdWords, Veri Analizi çalışmalarıyla müşterilerinin dijital dünyada daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri Zeo hizmetlerinden %15 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Bir dijital pazarlama ajansı olan Tekkılavuz, müşterilerine SEO hizmetlerinden Google Adwords reklamlarına kadar birçok alanda hizmet veriyor. iyzico üye iş yerleri, Tekkılavuz hizmetlerinden %30 indirimle faydalanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Müşterilerine sanal ofis servisleri sunan Kamara, iyzico üye iş yerlerine 6 aylık alımlarda 1 ay, 12 aylık alımlarda ise 2 ay ekstra hizmet sunuyor ve hiçbir kurulum ücreti talep etmiyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Kargo sektörünün başarılı markalarından MNG Kargo, yurt içi gönderimlerinde iyzico üye iş yerlerine kilogram üzerinden özel fiyatlandırmalar veriyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico üye iş yerleri, kullanıcılarına farklı sitelerdeki fiyatları karşılaştırma imkanı sunan Cimri hizmetlerini %50 indirimli kullanıyor ve potansiyel müşterilerine rahatlıkla ulaşabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Müşterilerine sunduğu Google Adwords hizmetleriyle web sitelerine daha çok ziyaretçi çekmelerini sağlayan EG Bilişim, iyzico üye iş yerlerine birçok avantaj sunuyor. iyzico üye iş yerleri, EG Bilişim hizmetlerini 6 aylık paketlerde %20, 12 aylık paketlerde ise %25 indirimle kullanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ