İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico İşinizi Büyütür

iyzico üye iş yerleri, ihtiyaç duydukları birçok hizmetten kendilerine özel olarak sunulan avantajlı oranlarla yararlanıyorlar.
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine%60 İndirim
  Uluslararası kargoculuğun başarılı markalarından PTS Kargo, iyzico üye iş yerlerinin yurt dışı gönderimlerinde kilometreye bağlı olarak %60’a varan indirimler sunuyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  İlk Taşımaya Vade Farksız6 Taksit İmkanı
  Lojistik operasyonları uçtan uca dijitalleştiren Yolda, parsiyel ve komple taşımacılıkta kaliteli bir operasyon deneyimi sunuyor. Tüm taşımaların yönetildiği akıllı platform üzerinde; anında fiyat alma, taşıma takibi, ve detaylı raporlama özellikleri var. Ayrıca Yolda, İyzico üye işyerlerine; Yolda ile yapacakları ilk taşımalarını kredi kartına vade farksız 6 taksitle ödeme imkanı sunuyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  icerik.com’dan%20 İndirim
  Kaliteli ve özgün içerik arayışındaki markalarla, işinin ehli ve tutkulu yazarları buluşturan icerik.com; markaların dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, icerik.com hizmetlerinden %20 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico ile ilk ay %50,toplamda %20’ye varan indirim.
  “smpl.” büyümenizi sağlamak ve müşteri sadakatini artırmak için size omnichannel teknolojik çözümler sunan bir platformdur. smpl ile markanızın tüm online ve offline satış kanallarının, web sayfalarınızın ve mobil aplikasyonlarınızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olurken, her türlü kullanıcı ve müşteri segmentasyonu ile anlık raporlamalar yapabilirsiniz.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  İyzico Üye İş YerlerineKeyo Dijital’den +%10 İndirim Ayrıcalığı!
  Sunduğu e-ticaret çözümleri ile sitenizi sıfırdan satışa hazır hale getiren Keyo Dijital, logo tasarımından, ürün girişlerine, arama motoru kayıtlarından pazaryeri entegrasyonlarına kadar tüm süreçleri sizin için yönetiyor. Hedef müşteri segmentinize ve marka konumlandırmanıza paralel olarak yol gösterici stratejiler oluşturuyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico üye iş yerlerineProtranslate'te %25 İndirim
  iyzico üye iş yerleri; Protranslate'in tercüme, web sitesi ve mobil uygulama lokalizasyon hizmetlerinden %25 indirimli faydalanıyor ve yurt dışı açılımlarında potansiyel müşterilerine rahatça hizmet verebiliyor!
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Logo İşbaşı’ndaniyzico Üye İş Yerlerine %25 İndirim
  Yenilikçi işletmelere online ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı; Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi ve E-Fatura & E-Arşiv Fatura özelliklerini iyzico üye işyerlerine özel %25 indirimle ister webden ister cepten kullanma imkanı sağlıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Eksperin.com’da 30 Dakika ve Üzeri Görüşmelerinİlk 10 Dakikası Ücretsiz.
  Eksperin.com uzman profesyonelleriyle yapacağınız 30 dakika ve üzeri danışmanlık görüşmelerinizin ilk 10 dakikası ücretsiz. Bunun için Eksperin'e kayıt olduktan sonra görüşmek istediğiniz uzmanı belirleyin ve görüşme talebi geçerken IYZ10 kodunu kullanın.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Chronosphere CRM Hizmetlerinde %25 İndirim
  CRM sektörünün başarılı markalarından Chronosphere, hizmet verdiği kurumların potansiyel müşterileriyle süreçlerini daha doğru yönetmelerini sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Chronosphere hizmetlerinden %25 indirim avantajıyla yararlanıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico Mükellef İşbirliğiyleŞahıs Şirketinizi Hemen Kurun.
  Şirket kuruluşundan vergi ödemelerine kadar bir şirketin ihtiyaç duyabileceği tüm süreçleri; tek bir platformdan online olarak yönetmenizi sağlayan Mükellef, iyzico üye iş yerlerine özel avantaj sunuyor. İş birliğimiz kapsamında indirimli olarak hemen şirketinizi kurabilir; ayrıca e-fatura, e-arşiv, e-imza hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Tek Kılavuz’dan iyzico Üye İş Yerlerine%30 İndirim
  Bir dijital pazarlama ajansı olan Tekkılavuz, müşterilerine SEO hizmetlerinden Google Adwords reklamlarına kadar birçok alanda hizmet veriyor. iyzico üye iş yerleri, Tekkılavuz hizmetlerinden %30 indirimle faydalanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Zeo’dan%15 İndirim
  50 kişilik bir performans pazarlama ajansı olan Zeo, SEO, AdWords, Veri Analizi çalışmalarıyla müşterilerinin dijital dünyada daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Zeo hizmetlerinden %15 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  6 Aylık Abonelikte %20 1 Yıllık Abonelikte %25 İndirim
  Müşterilerine sunduğu Google Adwords hizmetleriyle web sitelerine daha çok ziyaretçi çekmelerini sağlayan EG Bilişim, iyzico üye iş yerlerine birçok avantaj sunuyor. iyzico üye iş yerleri, EG Bilişim hizmetlerini 6 aylık paketlerde %20, 12 aylık paketlerde ise %25 indirimle kullanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  E-Commerce Booster%20 İndirimli
  Müşterilerine email pazarlaması, pazarlama otomasyonları alanında çözümler sunan ve danışmanlık hizmeti veren Revotas, iyzico üye iş yerlerine %20 indirimli hizmet veriyor ve müşterileriyle daha etkin bir iletişim kurabilmelerini sağlıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Sanal Ofis HizmetlerindeAvantajlı Oranlar
  Müşterilerine sanal ofis servisleri sunan Kamara, iyzico üye iş yerlerine 6 aylık alımlarda 1 ay, 12 aylık alımlarda ise 2 ay ekstra hizmet sunuyor ve hiçbir kurulum ücreti talep etmiyor.
  İLETİŞİME GEÇ

*Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde email adresiniz ilgili çözüm ortağımız ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki diğer bilgilere Gizlilik & Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.