iyzico İşinizi Büyütür

iyzico üye iş yerleri, ihtiyaç duydukları birçok hizmetten kendilerine özel olarak sunulan avantajlı oranlarla yararlanıyorlar.
 • partner
  iyzico üye iş yerlerineCimri’de %50 İndirim
  iyzico üye iş yerleri, kullanıcılarına farklı sitelerdeki fiyatları karşılaştırma imkanı sunan Cimri hizmetlerini %50 indirimli kullanıyor ve potansiyel müşterilerine rahatlıkla ulaşabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico üye iş yerlerineProtranslate'te %25 İndirim
  iyzico üye iş yerleri; Protranslate'in tercüme, web sitesi ve mobil uygulama lokalizasyon hizmetlerinden %25 indirimli faydalanıyor ve yurt dışı açılımlarında potansiyel müşterilerine rahatça hizmet verebiliyor!
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Chronosphere CRM Hizmetlerinde %25 İndirim
  CRM sektörünün başarılı markalarından Chronosphere, hizmet verdiği kurumların potansiyel müşterileriyle süreçlerini daha doğru yönetmelerini sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Chronosphere hizmetlerinden %25 indirim avantajıyla yararlanıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Sanal Ofis HizmetlerindeAvantajlı Oranlar
  Müşterilerine sanal ofis servisleri sunan Kamara, iyzico üye iş yerlerine 6 aylık alımlarda 1 ay, 12 aylık alımlarda ise 2 ay ekstra hizmet sunuyor ve hiçbir kurulum ücreti talep etmiyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Logo İşbaşı’ndaniyzico Üye İş Yerlerine %25 İndirim
  Yenilikçi işletmelere online ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı; Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi ve E-Fatura & E-Arşiv Fatura özelliklerini iyzico üye işyerlerine özel %25 indirimle ister webden ister cepten kullanma imkanı sağlıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Zeo’dan%15 İndirim
  50 kişilik bir performans pazarlama ajansı olan Zeo, SEO, AdWords, Veri Analizi çalışmalarıyla müşterilerinin dijital dünyada daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Zeo hizmetlerinden %15 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  Tek Kılavuz’dan iyzico Üye İş Yerlerine%30 İndirim
  Bir dijital pazarlama ajansı olan Tekkılavuz, müşterilerine SEO hizmetlerinden Google Adwords reklamlarına kadar birçok alanda hizmet veriyor. iyzico üye iş yerleri, Tekkılavuz hizmetlerinden %30 indirimle faydalanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  6 Aylık Abonelikte %20 1 Yıllık Abonelikte %25 İndirim
  Müşterilerine sunduğu Google Adwords hizmetleriyle web sitelerine daha çok ziyaretçi çekmelerini sağlayan EG Bilişim, iyzico üye iş yerlerine birçok avantaj sunuyor. iyzico üye iş yerleri, EG Bilişim hizmetlerini 6 aylık paketlerde %20, 12 aylık paketlerde ise %25 indirimle kullanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  E-Commerce Booster%20 İndirimli
  Müşterilerine email pazarlaması, pazarlama otomasyonları alanında çözümler sunan ve danışmanlık hizmeti veren Revotas, iyzico üye iş yerlerine %20 indirimli hizmet veriyor ve müşterileriyle daha etkin bir iletişim kurabilmelerini sağlıyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  icerik.com’dan%20 İndirim
  Kaliteli ve özgün içerik arayışındaki markalarla, işinin ehli ve tutkulu yazarları buluşturan icerik.com; markaların dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, icerik.com hizmetlerinden %20 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine%60 İndirim
  Uluslararası kargoculuğun başarılı markalarından PTS Kargo, iyzico üye iş yerlerinin yurt dışı gönderimlerinde kilometreye bağlı olarak %60’a varan indirimler sunuyor.
  İLETİŞİME GEÇ
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine ÖzelAvantajlı Fiyatlar
  Kargo sektörünün başarılı markalarından MNG Kargo, yurt içi gönderimlerinde iyzico üye iş yerlerine kilogram üzerinden özel fiyatlandırmalar sunuyor.
  İLETİŞİME GEÇ

*Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde email adresiniz ilgili çözüm ortağımız ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki diğer bilgilere Gizlilik & Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.