İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico İşinizi Büyütür

iyzico üye iş yerleri, ihtiyaç duydukları birçok hizmetten kendilerine özel olarak sunulan avantajlı oranlarla yararlanıyorlar.

 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel ilk ay ücretsiz
  60.000’den fazla mikro işletmenin e-fatura ve tercihi Logo İşbaşı'nda ön muhasebe paketi, iyzico müşterilerine özel ilk ay ücretsiz! İnternet erişimi olan her yerde işletmenizin finans yönetimini hızlı ve kolayca gerçekleştirin.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel ilk 3 ay %0 komisyon
  Türkiye’nin ilk E-ihracat Konsorsiyumu MegaMerchant, markaların şirket kurmaya, muhasebe tutmaya, hesap açmaya ve yönetmeye gerek kalmadan; karışık lojistik süreçlerine, dil engeline, regülatif süreçlere takılmadan; en önemlisi ek bir yatırım ihtiyacı olmadan, %70’e varan yeni nesil E-ihracat teşviklerinden faydalanarak Amazon, Walmart, eBay, Otto gibi 20’den fazla global pazaryerinde hızlı bir şekilde satışa başlamaları için kurulan bir e-ihracat platformdur.
  İletişime Geç
 • partner
  Avansas'tan iyzico üye işyerlerine özel %15 indirim
  Avansas, ofis ihtiyaçlarından kırtasiyeye, gıda ve mutfak ürünlerinden kâğıt ürünlerine, kartuş&tonerden teknoloji ürünlerine, temizlik ve sağlık ürünlerinden, mobilya & hırdavata, matbaa ve baskı ürünlerine toplam 8 ana kategoride kurumsal ya da bireysel iş yeri ihtiyaçlarınız için rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat ile işinize değer katan bir e-ticaret platformudur. İş yeri alışverişinin uzmanı Avansas, iş yerlerinin tüm ihtiyaçları için yanınızda, tek tıkla kapınızda! Ne Eksik Ne Fazla İş Yerinin Tüm İhtyaçları Avansas’ta! İlgili kampanya teknoloji kategorisi dışındaki tüm kategorilerde geçerli olup, 2.000 ₺’ye kadar %15 indirim, 2.000 ₺ ve üzeri alışverişlerde sabit 300 ₺ indirim uygulanacaktır.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel 500 TL indirim
  Rabam mobil uygulaması ile araçların satış sonrası hizmetlerini dijitalleştiyoruz. Araç yıkama, bakım, muayene, lastik, mini hasar onarım, akaryakıt, ekspertiz olmak üzere 7 kategoride hizmet veriyoruz. Aracınız için 50+ hizmeti kolayca satın alabilir, Rabam'ın anlaşmalı noktalarında hizmet alabilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel %10 indirim
  WorqCompany, Gelir Paylaşımlı E-Ticaret sistemi ile e-ticaret mağazalarının stok ihtiyacını hızlı ve kolayca karşılıyor. Ürünleri tedarikçinizden nakit olarak biz alıyoruz, düşük maliyetle siz satıyorsunuz! Üstelik, WorqCompany İngiltere’de e-ticaret yapmak isteyen iyzico’luların her aşamada yanında!
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel ilk 2 ay ücretsiz
  DinamikCRM, müşteri ilişkileri yönetiminde ihtiyacınız olan tüm çözümleri sunar. Modern ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlerinizi düzenli ve etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olur. Müşteri takibi, raporlama, entegrasyonlar ve otomasyon gibi geniş yelpazede özellikler sunarak, işletmenizin tüm CRM ihtiyaçlarını karşılar. İş performansınızı anlık olarak izleyebilir, detaylı raporlar ve analizlerle stratejik kararlar alabilirsiniz. Ayrıca, 10 kullanıcı ve üzeri yıllık lisans alımlarında 3 kullanıcı DinamikCRM’den hediye!
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel aylık %1,99’dan başlayan faiz oranları ile ticari kredi fırsatları!
  Ticari kredi başvurunuzu yapmak ve anında kredi limitinizi öğrenmek Fibabanka Kurumsal Mobil uygulamasını üzerinden hemen müşteri olabilir ve kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz Kredi başvuruları Fibabanka kredi politikaları çerçevesinde değerlendirilecektir. Fibabanka iş birliği koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Sorularınız için 0212-381 18 88 üzerinden Fibabanka ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  Hemen Şirketinizi Kurun
  Mükellef iyzico müşterilerine Türkiye'de 3.000 TL'ye, Global'de 400 USD'a varan indirim avantajı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  General Mobile’dan iyzicolulara %10 İndirim
  General Mobile, iyzico üye iş yerlerine en yeni ürünleriyle tanışmaları için %10 indirim fırsatı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine özel DepOrtak üyelerine 40% indirim
  DepOrtak, üye depo sağlayıcılarıyla depolama ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunar. Ürünleriniz için en uygun depolama ve fulfillment hizmetlerine Iyzico üye işyerlerine özel %40’ a varan indirimlerle erişin. Depolama maliyetlerinizi optimize edin ve alanında uzman danışmanlarımızla depolama süreçlerinizi güvenle yönetin.
  Hemen Depo Bul
 • partner
  Tepe SEO Dijital Pazarlama’dan iyzico Müşterilerine Özel %10 indirim + Ücretsiz Strateji Görüşmesi
  SEO ve dijital pazarlamanın tüm bileşenleri üzerine hizmet veren Tepe SEO Dijital Pazarlama, Amerika’nın en iyi SEO uzmanlarından eğitim alarak yetişen deneyimli kadrosu ile şirketiniz için en doğru ve güncel stratejiyi oluşturuyor. Tepe SEO Dijital Pazarlama, iyzico üye iş yerlerine özel SEO ve dijital pazarlama çalışmalarında %10 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca ücretsiz strateji toplantısı hediye ederek, sitenizin canlı olarak analizini yapıyor ve sorularınızı yanıtlıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Toptalent.co’dan iyzicolulara Özel %25 İndirimli İlan Fırsatı
  Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin iş ilanlarıyla yer aldığı Toptalent.co, iyzico üye iş yerlerine aradıkları yetenekler için %25 İndirimli iş ilanı verme fırsatı sunuyor.
  İlan Ver
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel ilk 2 ay ücretsiz
  İşletmelere çok kanallı iletişim çözümleri sunan, Türkiye’nin en büyük bulut çağrı merkezi yazılımı AloTech, iyzico üye işyerlerine özel bir fırsat sunuyor. İlk 2 ay ücretsiz chat kullanımı ve sesli iletişim çözümlerinde indirim imkanı tanıyor. Size özel ücretsiz proje başlangıç kurulumu ve iyzico entegrasyonu ile çağrı merkezi operasyonlarınızın verimliliğini artırabilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel 20% indirim
  Webtures, 60'tan fazla global ekibiyle SEO, ADS ve UX hizmetlerini bir araya getiriyor. 360 derece reklam teknolojisi sunan firmamız, geliştirdiği Webtures APP ileüye iş yerlerine anlık hizmet takibi imkânı tanıyor. AI danışmanlığı ve desteğiyle güçlendirilmiş hizmetlerimiz performans ve maliyet avantajı sağlıyor. Bütün pazarlama disiplinlerini kapsayan Webtures, müşterilerine %20 indirim sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel aylık 490 TL
  Spechy Çok Kanallı İletişim Platformu İşletmelerin WhatsApp, Instagram, Facebook, Telefon, E-Mail, Görüntülü Görüşme gibi iletişim kanallarını tek bir yerden yönetmelerine yardımcı olur. Ayrıca işletmeler Spechy ile Satış Gücü Yönetimi, Destek Merkezi Yönetimi ve Müşteri Memnuniyeti ölçümlerini Spechy üzerinden gerçekleştiriyorlar.
  İletişime Geç
 • partner
  İmza Yeri'nden iyzico üye işyerlerine%20 İndirim.
  Start-up firmalara özel %50 indirim Online imzalama platformu İmza Yeri ile yasal geçerliliği olan anlaşmalar yapın, imza toplayın, imzalı belgelerinizi arşivleyin ve yönetin. Belgeleriniz e-imza ya da mobil imza ile online olarak imzalayabilirsiniz. Zaman damgalı belgeleri telif hakkınızı korumak için de kullanabilirsiniz. Kargo, kağıt ve yazıcı masrafına artık son verebilirsiniz. Kod: IYZC20
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye iş yerlerineProtranslate'te %25 İndirim
  iyzico üye iş yerleri; Protranslate'in tercüme, web sitesi ve mobil uygulama lokalizasyon hizmetlerinden %25 indirimli faydalanıyor ve yurt dışı açılımlarında potansiyel müşterilerine rahatça hizmet verebiliyor!
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine%60 İndirim
  PTS ’ten iyzico üye iş yerlerine muhteşem indirim fırsatı…! Uluslararası kargo taşımacılığının başarılı markalarından PTS Worldwide Express, iyzico üye iş yerlerinin yurt dışı gönderileri için, iyizico ’ya özel indirimli fiyat listelerinin yanı sıra, iyzico üye iş yerlerinin ilk 3 gönderisinde kullanabilecekleri %10 ile %40 arasında değişen indirimli gönderi yapma fırsatı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel %20 İndirim
  Kaliteli ve özgün içerik arayışındaki markalarla, işinin ehli ve tecrübeli yazarları buluşturan icerik.com; markaların dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri; Türkçe ve İngilizce dillerinde; blog, ürün açıklaması gibi farklı içerik türleri için hizmet sunan icerik.com’dan %20 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye işyerlerine özel %15 indirim
  SEO, Performans Pazarlaması, Analytics ve Generative AI gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunan Zeo, markalara dijital dünyada daha görünür olma fırsatı sunuyor. Aynı zamanda 40 kişilik danışman kadrosuyla 100'ün üzerinde markayla aktif olarak birlikte çalışıyor. iyzico üye iş yerleri, Zeo'nun danışmanlık hizmetlerinden %15 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Sanal Ofis HizmetlerindeAvantajlı Oranlar
  Müşterilerine sanal ofis servisleri sunan Kamara, iyzico üye iş yerlerine 6 aylık alımlarda 1 ay, 12 aylık alımlarda ise 2 ay ekstra hizmet sunuyor ve hiçbir kurulum ücreti talep etmiyor.
  İletişime Geç
 • partner
  E-Commerce Booster%20 İndirimli
  Kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi için işte fırsat; G2 E-Commerce Personalizaton lideri Revotas’tan %20 indirim! Müşterilerinize dokunduğunuz her noktayı Revotas CX Platform ile birleştirin ve kişiselleştirin. Detaylar için bize ulaşın.
  İletişime Geç

*Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde email adresiniz ilgili çözüm ortağımız ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki diğer bilgilere Gizlilik & Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.