İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico İşinizi Büyütür

iyzico üye iş yerleri, ihtiyaç duydukları birçok hizmetten kendilerine özel olarak sunulan avantajlı oranlarla yararlanıyorlar.

 • partner
  Hemen Şirketinizi Kurun
  Türkiye, Amerika, İngiltere ve Estonya'da şirket kuruluşundan vergi ödemelerine kadar bir şirketin ihtiyaç duyabileceği tüm süreçleri; tek bir platformdan online olarak yönetmenizi sağlayan Mükellef, iyzico üye iş yerlerine özel avantaj sunuyor. İş birliğimiz kapsamında indirimli olarak hemen şirketinizi kurabilir; ayrıca e-fatura, e-arşiv, e-imza hizmetlerinden de ücretsiz faydalanabilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  HangiKredi’den iyzico Üye İş Yerlerine Ücretsiz Kredi Skoru Sorgulama
  HangiKredi Finansal Raporu ile hangi bankadan kredi alma olasılığınızın yüksek olduğunu, kredi ve kredi kartı limitlerinizi öğrenebilirsiniz. Kredi ve kredi kartı limitlerinizi, banka bazlı onaylanma ihtimallerinizi bankaya başvurmadan ve ücretsiz olarak öğrenmek için ‘’IYZICO100” indirim kodunu kullanabilirsiniz.
  Finansal Raporunu Öğren
 • partner
  General Mobile’dan iyzicolulara %10 İndirim
  General Mobile, iyzico üye iş yerlerine en yeni ürünleriyle tanışmaları için %10 indirim fırsatı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Depo bulmanın en kolay yolu
  DepOrtak, üye depo sağlayıcılarıyla depolama ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunar. Ürünleriniz için en uygun depolama ve fulfillment hizmetlerine Iyzico üye işyerlerine özel %40’ a varan indirimlerle erişin.
  Hemen Depo Bul
 • partner
  Tepe SEO Dijital Pazarlama’dan iyzico Müşterilerine Özel %10 indirim + Ücretsiz Strateji Görüşmesi
  SEO ve dijital pazarlamanın tüm bileşenleri üzerine hizmet veren Tepe SEO Dijital Pazarlama, Amerika’nın en iyi SEO uzmanlarından eğitim alarak yetişen deneyimli kadrosu ile şirketiniz için en doğru ve güncel stratejiyi oluşturuyor. Tepe SEO Dijital Pazarlama, iyzico üye iş yerlerine özel SEO ve dijital pazarlama çalışmalarında %10 indirim fırsatı sunuyor. Ayrıca ücretsiz strateji toplantısı hediye ederek, sitenizin canlı olarak analizini yapıyor ve sorularınızı yanıtlıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  findara.co, iyzico üye işyerlerinin operasyonel yükünü azaltmak ve kendi işlerine odaklanıp daha fazla gelir elde etmelerini sağlamak için kendilerine özel bir ön muhasebe uzmanı atıyor ve bu hizmeti teknoloji yardımıyla dijital ortamda sunuyor. Ön Muhasebe Uzmanına sahip olmak isteyen iyzico üye işyerleri, findara.co aracılığıyla bu hizmetten %10 indirim ile faydalanabiliyor. findara.co olarak, iyzico üye işyerleri için; Atadığımız ön muhasebe uzmanı ile anlık iletişim altyapısı sunuyoruz Faturalarını ve irsaliyelerini anlık olarak düzenliyoruz Banka hareketlerini güncel bir şekilde takip ediyoruz Giderlerini ve masraf belgelerini günlük olarak işliyoruz Tüm bu işlemleri anlık olarak bildiriyor ve günlük olarak raporluyoruz. Ön muhasebe uzmanı ile haftalık birebir görüşme organize ediyoruz.
  İndirimli Üye Ol
 • partner
  Toptalent.co’dan iyzicolulara Özel Ücretsiz İlan Fırsatı
  Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin iş ilanlarıyla yer aldığı Toptalent.co, iyzico üye iş yerlerine aradıkları yetenekler için ücretsiz iş ilanı verme fırsatı sunuyor.
  İlan Ver
 • partner
  AloTech’ten 2 Ay Ücretsiz Chat!
  Türkiye’nin en çok tercih edilen bulut tabanlı çağrı merkezi yazılımı AloTech, yüzlerce müşterisine çoklu kanallardan iletişim çözümleri sunuyor. İlk defa AloTech kullanacak iyzico üye iş yerleri ilk 2 ay ücretsiz chat kullanımından ve sesli iletişim çözümlerine özel indirimlerinden faydalanıyor. Üstelik tanışmaya özel proje başlangıç kurulumu ve iyzico entegrasyonu da ücretsiz! Kişiselleştirilmiş müşteri deneyiminden entegrasyon kolaylığına kadar pek çok özellikle çağrı merkezi operasyonlarınızı hızlandırıp daha akıllı hale getirebilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  Unishop’tan %5 indirim fırsatı
  Bir Unipak ambalaj markası olan Unishop, e-ticaret kargo kutuları, taşıma kolileri, kargo poşetleri başta olmak üzere tüm paketleme ve ambalaj ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyor. iyzico üye iş yerleri 250 TL ve üzeri siparişlerine özel %5 indirim ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Webtures’dan +%20 İndirim Ayrıcalığı!
  Webtures, 60'dan fazla global ekibiyle SEO, ADS ve UX hizmetlerini tek bir çatı altında topluyor. Bütün pazarlama disiplinleriyle beraber 360 derece reklam teknolojisini benimseyen ajans, geliştirdikleri Webtures APP sayesinde üye iş yerlerine anlık hizmet takibi yapabilme imkânı sağlıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  İsyeriminihtiyaci.com’dan iyzico Üye İşyerlerine Özel İndirim
  İsyeriminihtiyaci.com 11 ana kategori 5000 ürün gamıyla gıdadan kırtasiyeye, temizlik ve hijyen ürünlerinden hırdavata kadar iyzico üye iş yerlerine özel tanımlanan indirimler ile istenilen adrese uygun fiyat hızlı teslimatlı alışveriş imkanı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Spechy’den %40 İndirim
  Spechy tüm iletişim kanallarını aynı anda (telefon,chat,email,sosyal medya,görüntülü görüşme,ticket) yönetebileceğiniz bir müşteri hizmetleri platformudur. Spechy'i kullanarak satış ve destek süreçlerinizi daha maliyetsiz ve verimli bir hale dönüştürebilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  İmza Yeri'nden İyzico üye işyerlerine%20 İndirim.
  Start-up firmalara özel %50 indirim Online imzalama platformu İmza Yeri ile yasal geçerliliği olan anlaşmalar yapın, imza toplayın, imzalı belgelerinizi arşivleyin ve yönetin. Belgeleriniz e-imza ya da mobil imza ile online olarak imzalayabilirsiniz. Zaman damgalı belgeleri telif hakkınızı korumak için de kullanabilirsiniz. Kargo, kağıt ve yazıcı masrafına artık son verebilirsiniz. Kod: IYZC20
  İletişime Geç
 • partner
  STETO’dan%20 İndirim.
  STETO, 22 farklı branştan 130 doktor ile online ortamda görüntülü sağlık hizmeti veren dijital bir platformdur. Başkaca bir site ya da yazılıma gerek olmadan, seçtiğiniz doktorun ajandasını görüp randevunuzu oluşturabilir, ödemenizi gerçekleştirebilir ve online video konferans ile doktorunuza ulaşabilirsiniz. İyzico üye iş yerleri ve çalışanları, sağlık webinarları ve birebir doktor görüşmelerinden %20 indirim avantajıyla yararlanıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Eksperin.com’da 30 Dakika ve Üzeri Görüşmelerinİlk 10 Dakikası Ücretsiz.
  Eksperin.com uzman profesyonelleriyle yapacağınız 30 dakika ve üzeri danışmanlık görüşmelerinizin ilk 10 dakikası ücretsiz. Bunun için Eksperin'e kayıt olduktan sonra görüşmek istediğiniz uzmanı belirleyin ve görüşme talebi geçerken IYZ10 kodunu kullanın.
  İletişime Geç
 • partner
  İlk Taşımaya Vade Farksız6 Taksit İmkanı
  Lojistik operasyonları uçtan uca dijitalleştiren Yolda, parsiyel ve komple taşımacılıkta kaliteli bir operasyon deneyimi sunuyor. Tüm taşımaların yönetildiği akıllı platform üzerinde; anında fiyat alma, taşıma takibi, ve detaylı raporlama özellikleri var. Ayrıca Yolda, İyzico üye işyerlerine; Yolda ile yapacakları ilk taşımalarını kredi kartına vade farksız 6 taksitle ödeme imkanı sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  İyzico Üye İş YerlerineKeyo Dijital’den +%10 İndirim Ayrıcalığı!
  Sunduğu e-ticaret çözümleri ile sitenizi sıfırdan satışa hazır hale getiren Keyo Dijital, logo tasarımından, ürün girişlerine, arama motoru kayıtlarından pazaryeri entegrasyonlarına kadar tüm süreçleri sizin için yönetiyor. Hedef müşteri segmentinize ve marka konumlandırmanıza paralel olarak yol gösterici stratejiler oluşturuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico ile ilk ay %50,toplamda %20’ye varan indirim.
  “smpl.” büyümenizi sağlamak ve müşteri sadakatini artırmak için size omnichannel teknolojik çözümler sunan bir platformdur. smpl ile markanızın tüm online ve offline satış kanallarının, web sayfalarınızın ve mobil aplikasyonlarınızın hedeflerine ulaşmasına yardımcı olurken, her türlü kullanıcı ve müşteri segmentasyonu ile anlık raporlamalar yapabilirsiniz.
  İletişime Geç
 • partner
  Logo İşbaşı’ndaniyzico Üye İş Yerlerine %25 İndirim
  Yenilikçi işletmelere online ön muhasebe hizmeti sunan Logo İşbaşı; Fatura Takibi, Sipariş Takibi, Gelir-Gider Takibi, Stok Takibi, Cari Hesap Takibi, Kasa-Banka Takibi ve E-Fatura & E-Arşiv Fatura özelliklerini iyzico üye işyerlerine özel %25 indirimle ister webden ister cepten kullanma imkanı sağlıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico üye iş yerlerineProtranslate'te %25 İndirim
  iyzico üye iş yerleri; Protranslate'in tercüme, web sitesi ve mobil uygulama lokalizasyon hizmetlerinden %25 indirimli faydalanıyor ve yurt dışı açılımlarında potansiyel müşterilerine rahatça hizmet verebiliyor!
  İletişime Geç
 • partner
  iyzico Üye İş Yerlerine%60 İndirim
  Uluslararası kargoculuğun başarılı markalarından PTS Kargo, iyzico üye iş yerlerinin yurt dışı gönderimlerinde kilometreye bağlı olarak %60’a varan indirimler sunuyor.
  İletişime Geç
 • partner
  icerik.com’dan%20 İndirim
  Kaliteli ve özgün içerik arayışındaki markalarla, işinin ehli ve tutkulu yazarları buluşturan icerik.com; markaların dijital dünyada çok daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, icerik.com hizmetlerinden %20 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Zeo’dan%15 İndirim
  50 kişilik bir performans pazarlama ajansı olan Zeo, SEO, AdWords, Veri Analizi çalışmalarıyla müşterilerinin dijital dünyada daha görünür olmasını sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Zeo hizmetlerinden %15 indirim avantajıyla yararlanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  6 Aylık Abonelikte %20 1 Yıllık Abonelikte %25 İndirim
  Müşterilerine sunduğu Google Adwords hizmetleriyle web sitelerine daha çok ziyaretçi çekmelerini sağlayan EG Bilişim, iyzico üye iş yerlerine birçok avantaj sunuyor. iyzico üye iş yerleri, EG Bilişim hizmetlerini 6 aylık paketlerde %20, 12 aylık paketlerde ise %25 indirimle kullanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Tek Kılavuz’dan iyzico Üye İş Yerlerine%30 İndirim
  Bir dijital pazarlama ajansı olan Tekkılavuz, müşterilerine SEO hizmetlerinden Google Adwords reklamlarına kadar birçok alanda hizmet veriyor. iyzico üye iş yerleri, Tekkılavuz hizmetlerinden %30 indirimle faydalanabiliyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Sanal Ofis HizmetlerindeAvantajlı Oranlar
  Müşterilerine sanal ofis servisleri sunan Kamara, iyzico üye iş yerlerine 6 aylık alımlarda 1 ay, 12 aylık alımlarda ise 2 ay ekstra hizmet sunuyor ve hiçbir kurulum ücreti talep etmiyor.
  İletişime Geç
 • partner
  Chronosphere CRM Hizmetlerinde %25 İndirim
  CRM sektörünün başarılı markalarından Chronosphere, hizmet verdiği kurumların potansiyel müşterileriyle süreçlerini daha doğru yönetmelerini sağlıyor. iyzico üye iş yerleri, Chronosphere hizmetlerinden %25 indirim avantajıyla yararlanıyor.
  İletişime Geç
 • partner
  E-Commerce Booster%20 İndirimli
  Müşterilerine email pazarlaması, pazarlama otomasyonları alanında çözümler sunan ve danışmanlık hizmeti veren Revotas, iyzico üye iş yerlerine %20 indirimli hizmet veriyor ve müşterileriyle daha etkin bir iletişim kurabilmelerini sağlıyor.
  İletişime Geç

*Yukarıdaki hizmetlerden yararlanmak istediğinizde email adresiniz ilgili çözüm ortağımız ile paylaşılmaktadır. Kişisel verilerinizin işlenmesi hakkındaki diğer bilgilere Gizlilik & Kişisel Veri Politikası’ndan ulaşabilirsiniz.