Sıfır komisyon, ücretsiz eğitimler ve özel indirimlerle #KadınGirişimcininYanındayız! Detaylı Bilgi

iyzico ile Öde: İşlerinizi Büyütmek Şimdi Kolay

Bankacılık hizmeti almayan milyonlarca potansiyel müşterinize alternatif ödeme yöntemleri sunarak kazancınızı artırmak, iyzico ile Öde varsa şimdi kolay! Siz de on binlerce üye iş yerimiz gibi iyzico ile Öde sayesinde işlerinizi kolayca büyütün.

İşim İçin iyzico ile Öde

iyzico ile Öde Nedir?

Henüz ulaşamadığınız bir tüketici kitlesi olan 22 milyon kişiden “iyzico ile Öde” sayesinde kolay ve güvenli bir yolla ödeme alırsınız. Müşterilerinize kredi kartı, Korumalı Havale/EFT ve iyzico bakiye gibi alternatif ödeme yöntemleri sunarken daha fazla satış yapar ve daha çok kazanırsınız.
 • iyzico bakiye ile ödeme
  Bakiye ile Ödeme
  Müşterileriniz alışverişlerinde iyzico hesaplarına yükledikleri iyzico bakiyeleri sayesinde kartsız ve anında tamamlanan ödeme deneyiminin tadını çıkartır.
 • iyzico saklı kart ile ödeme
  Saklı Kart ile Ödeme
  Müşterilerinize tek adımda tamamlanan bir ödeme deneyimi sunmaya ne dersiniz? Kart saklama özelliği ile müşterileriniz dakikalarca kart bilgilerini girmeye uğraşmadan ödemelerini tamamlarlar.
 • iyzico havale/eft ile ödeme
  Korumalı Havale/EFT ile Ödeme
  Müşterileriniz ödemeyi yapmak istedikleri banka bilgilerini seçer, siz de “Ödeme hesabıma geldi mi?” endişesi olmadan tüm işlemlerinizi tek bir panelden yönetirsiniz.
iyzico ile Tek Adımda Ödemenin
Farkı Nedir?
 • iyzico ile dönüşüm oranınızı artırın

  %27

  Kullanıcıların yüzde 27’si, uzun ve zorlu ödeme sayfaları sebebiyle ödemeyi tamamlamadan sayfayı terk ediyor.

  Dönüşüm Oranınızı Artırın

  E-ticarette sayfa ziyaretlerini başarılı birer satışa dönüştürmenin en önemli faktörü kullanıcı dostu ödeme yöntemleri. Neden mi?

 • 120

  Bir ödeme deneyimi sırasında kullanıcıların ortalama 120 karakter girmesi gerekiyor.

  Tek Tıkla Ödeme Alın

  Müşterileriniz ödemelerini iyzico sayesinde tek tıkla ve minimum eforla yapar, siz maksimum kazanç sağlarsınız.

  iyzico ile tek tıkla ödeme alın
 • iyzico ile müşteri memnuniyetinizi artırın

  %40

  Kullanıcıların yüzde 40’ı, uzun ve karmaşık iade süreçlerinden dolayı mutsuz.

  Müşteri Memnuniyetinizi Artırın

  Müşteriniz ödemesini iyzico aracılığıyla gerçekleştirdiğinde, para iadesi siz işlemi onayladıktan sonra müşterinizin iyzico hesabına anında yansır ve müşteri memnuniyetiniz artar.

  *Para İade Süreçleri:
  Banka kartı: 7-14 Gün
  Kredi kartı: 1-3 Gün
  iyzico Bakiye: ANINDA (Üye İş Yeri Onayının Ardından)

iyzico ile Öde sayesindedaha fazla kazanmak için;

iyzico ile Öde Herkes için Ödeme Metodu

iyzico ile Ödeme seçeneğini sunan iyzicolu satıcılar daha çok kazanır, alternatif ödeme yöntemleriyle alışveriş yapmak isteyen kullanıcılara ulaşır, hızlı bir ödeme deneyimi sunar ve satışlarını artırır.

Hesabında yeterli bakiyesi bulunmayan müşterilerinizden ödeme alın!

Banka hesabı bulunmayan 22 milyon kişiye satış yapın!

Kartla ödeme yapmak istemeyen müşterilerinize alternatif sunun!

Sık Sorulan Sorular
iyzico ile öde hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.
 • Müşterim iyzico’ya üye değilse ödeme yapabilir mi?
  Daha önce iyzico üyesi olmayan müşterileriniz de ödeme akışından ayrılmadan, tek bir adımla iyzico’ya üye olup hızlı ve güvenli ödeme yöntemi ile anında ödemelerini yapabilirler.
 • Bakiyesine/kartına nasıl yükleme yapacak?
  iyzico mobil uygulamasından ister kredi kartlarıyla ister Akbank Atm’lerinden ister Havale/Eft ile anında para yükleyebilirler.
 • Bakiye ödemelerinin iade süreçleri nasıl olacak?
  Müşterileriniz bakiyeleri ile yaptıkları ödemelerinin iadelerini siz üye iş yeri panelinden onayladığınız anda bakiyelerinde görebilecekler.
 • iyzico’da hesabı olmayan müşterim nasıl ödeme yapacak?
  iyzico hesabı olmasa da tek bir adımda anında üye olup ödemelerini ister bakiyeleriyle ister kartlarıyla ister Havale/ Eft yöntemiyle anında gerçekleştirebilecekler.
 • iyzico ile öde entegrasyonu için ek bir ücret ödeyecek miyim?
  Hayır, iyzico ile öde entegrasyonu ücretsizdir. Anlaşmalı olduğunuz komisyon ücreti üzerinden ödeme almaya devam edebilirsiniz.
 • Blokaj sürem değişecek mi?
  Sözleşmenizde belirtilen blokaj süreniz değişmeyecektir.
 • iyzico ile öde butonu nasıl çalışır?
  Müşteriniz iyzico ile öde butonuna tıkladıktan sonra e-posta adresini girmesi talep edilir. Sonrasında iyzico’da hesabının olup olmadığı kontrolü yapılır. iyzico’da hesabı varsa GSM OTP ile giriş yaparak ödeme adımına geçer. iyzico üyesi değilse telefon numarasını girdikten sonra aynı şekilde GSTM OTP ile üyelik işlemi tamamlanır ve ödeme adımına geçer.

BKM Kitap müşterileri ödemelerini iyzico güvencesiyle tamamlıyor, macerayı kitap alışverişlerinde değil kitaplarda arıyor.

Camper, iyzico Sanal POS ile tek entegrasyonla tüm kartlardan ödeme alıyor ve yapay zeka tabanlı güvenlik sistemi ile müşterilerine güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor.

Çağrı merkezi, web chat ve WhatsApp kanallarından ürün satın alan müşterilerinden iyzico Link Yöntemi ile ödeme alan Teknosa, müşterilerine kolay ve güvenli bir ödeme deneyimi sunuyor.

Süvari iyzico QR kod ile müşterilerine daha kolay bir ödeme deneyimi sunuyor ve macera yaşamıyor.

Sneaks Up Limitli sayıda üretilen ve "raffle" yöntemi ile satışı gerçekleştirilen ürünlerinin ödemelerini iyzico Link Yöntemi ile alarak işlerini kolaylaştırıyor.

Kelebek Mobilya, iyzico sanal POS ile tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından ödeme alıyor ve müşterilerine daha kolay bir ödeme deneyimi sunuyor.

Karaca, banka veya kredi kartı bulunmayan müşterilerinden iyzico ile Öde sayesinde ödeme alıyor ve tüm müşterilerine çözüm sunuyor.