İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

İyiden iyiye Logo

Sosyal Faydayı Büyütmek İçin

2015’te iyzico Start programımız ile çıktığımız bu yolda, sosyal fayda sağlayacak projeleri iyiden iyiye büyütmek için çalışmaya devam ediyoruz!

İyiden İyiye: Toplum, Çevre ve Kültür İçin

Türkiye’nin lider fintek şirketi olarak topluma, çevreye ve kültüre fayda sağlayacak işlerin iyiden iyiye büyümesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sosyal faydayı ön planda tutan girişimcilere yeni kaynaklar sağlamak ve yarattıkları faydaların iyiden iyiye büyümesi için destek veriyoruz.

Hepimizin koruduğu değerler için gece gündüz çalışanlara sunduğumuz ücretsiz ödeme altyapısı hizmetinin yanı sıra, onları daha fazla duyarlı tüketicilerle buluşturacak projelerde tüm imkanlarımızla yer alıyoruz.

#KadınGirişimcininYanındayız

Üreten kadınlar her alanda varlar ve koşullar ne olursa olsun üretmeye de devam ediyorlar.

İşte bu üretimi “İyiden İyiye” büyütmek ve kadın girişimcilerimizin geleceğe sağlam adımlar atabilmelerine destek olmak adına, onlara iş hayatlarına girişte komisyon, eğitim ve tanıtım desteği sunuyoruz.

İhtiyaç Haritasında Tüm Bağışlar
iyzico Teknolojilerine Emanet

Türkiye’nin en büyük sosyal pazaryeri İhtiyaç Haritası’nda binlerce ihtiyaç sahibi, destekçileriyle buluşuyor; ihtiyaçlar yerel esnaftan karşılanıyor ve tüm ödemeler iyzico ödeme altyapısıyla gerçekleştiriliyor.

Bu sosyal fayda hareketini iyiden iyiye büyütmek için sizi de ihtiyaç sahipleriyle buluşmaya davet ediyoruz!

Good4Trust ile Doğal ve Adil Üretimi Destekliyoruz

Yerel ekonomiyi kalkındırmak, kadın üreticileri ve tüm girişimcileri desteklemek amacıyla Good4Trust’ın yanındayız! Good4Trust Çarşı’da ve İzmit Belediyesi iş birliğiyle kurulan İzmit Çarşısı'nda tüm ödemeler iyzico güvencesiyle gerçekleştiriliyor.

Siz de yerel üreticileri desteklemek isterseniz, tüm detaylar Good4Trust web sitesinde sizi bekliyor.

TEGV ile Eğitimde Fırsat Eşitliğini Destekliyoruz

Binlerce çocuğumuzun eğitim hayatına katkıda bulunmak şimdi kolay! Geleceğe yeni bir umut için TEGV Dükkan’da yapılan tüm alışverişler iyzico ödeme altyapısıyla gerçekleştiriliyor.

Detaylı bilgi, şimdi TEGV Dükkan web sitesinde sizi bekliyor.

iyzico Start ile
Girişimlerin Yanındayız

“Girişimcinin halinden, girişimci anlar.” mottosuyla 2015 yılından beri erken aşama girişimlere can suyu oluyoruz.

İlk 3 ay %0 komisyon ve daha birçok avantaj sunduğumuz iyzi Start ile bugüne kadar 250’den fazla girişimin 10.000.000 TL’nin üzerinde cirosu 0 komisyon ile geçti.

Girişimcilik ekosistemini büyütmek için destek olmaya var gücümüzle devam ediyoruz!

WeWALK ile İyiliğe Yol Açıyoruz

Akıllı bastonları ile görme engelli insanlarımızın hayatını kolaylaştıran WeWALK’un yanındayız!

Görme engelli öğrencilerimizi erken yaşta WeWALK akıllı baston sahibi yaparak sosyal hayatın içinde özgüvenle yer almalarını destekliyoruz. Detaylı bilgi, şimdi WeWALK web sitesinde sizi bekliyor.

Ahbap ile Dayanışmanın Gücünü Büyütüyoruz

Ülkemizin en büyük yardımlaşma hareketlerinden biri olan AHBAP’ı bağışlarımızla destekliyoruz ve 300 aileye yardım eli uzatıyoruz!

Ayrıca AHBAP üzerinden yapılan tüm bağışlar, iyzico ödeme altyapısı ile gerçekleştiriliyor! Şimdi siz de yurdun dört bir yanındaki yardıma ihtiyaç duyan insanlarımıza iyzico güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Festtogether ile İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyoruz

İhtiyaç Haritası’nın COVID-19 döneminde ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak amacıyla düzenlediği Festtogether, 16 saatlik yayın süresiyle dünyanın en uzun dijital festivali oldu ve gün boyunca yapılan tüm bağışlar iyzico teknolojisiyle gerçekleştirildi.