Sıfır komisyon, tanıtım desteği ve özel indirimlerle #KadınGirişimcininYanındayız! Detaylı Bilgi

İyiden iyiye Logo

Sosyal Faydayı Büyütmek İçin

2015’te iyzico Start programımız ile çıktığımız bu yolda, sosyal fayda sağlayacak projeleri iyiden iyiye büyütmek için çalışmaya devam ediyoruz!

İyiden İyiye: Toplum, Çevre ve Kültür İçin

Türkiye’nin lider fintek şirketi olarak topluma, çevreye ve kültüre fayda sağlayacak işlerin iyiden iyiye büyümesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sosyal faydayı ön planda tutan girişimcilere yeni kaynaklar sağlamak ve yarattıkları faydaların iyiden iyiye büyümesi için destek veriyoruz.

Hepimizin koruduğu değerler için gece gündüz çalışanlara sunduğumuz ücretsiz ödeme altyapısı hizmetinin yanı sıra, onları daha fazla duyarlı tüketicilerle buluşturacak projelerde tüm imkanlarımızla yer alıyoruz.

#KadınGirişimcininYanındayız

Üreten kadınlar her alanda varlar ve koşullar ne olursa olsun üretmeye de devam ediyorlar.

İşte bu üretimi “İyiden İyiye” büyütmek ve kadın girişimcilerimizin geleceğe sağlam adımlar atabilmelerine destek olmak adına, onlara iş hayatlarına girişte komisyon, eğitim ve tanıtım desteği sunuyoruz.

iyzico Start ile
Girişimlerin Yanındayız

“Girişimcinin halinden, girişimci anlar.” mottosuyla 2015 yılından beri erken aşama girişimlere can suyu oluyoruz.

İlk 3 ay %0 komisyon ve daha birçok avantaj sunduğumuz iyzi Start ile bugüne kadar 250’den fazla girişimin 10.000.000 TL’nin üzerinde cirosu 0 komisyon ile geçti.

Girişimcilik ekosistemini büyütmek için destek olmaya var gücümüzle devam ediyoruz!

Sık Sorulan Sorular
iyzico Mobil Uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.
 • iyzico ile Öde nedir?
  Ödemenin en kolay hali olan iyzico ile Öde; ister bakiyenle, ister banka kartınla ister havale/eft yöntemi ile en hızlı ve güvenli şekilde ödeme yapmanı sağlar.
 • iyzico bakiye nedir?
  iyzico bakiye; kredi kartına ihtiyaç duymadan alışveriş yapabilmeni sağlayan tutardır. iyzico hesabına mobil uygulamamız üzerinden para yükleyebilir dilediğin gibi harcayabilir, istersen bakiyendeki tutarı çekebilirsin.
 • iyzico hesabıma nasıl para yüklerim?
  iyzico mobil uygulamasında “Para Yükle” seçeneğine tıkladıktan sonra, “Kart ile Para Yükle” ve “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneklerini görebilirsin. Kartınla hesabına para yüklemek istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7 gün 24 saat anında bakiyene yansır.

  “EFT/Havale ile Para Yükle” seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri anında bakiyene yansır.
 • iyzico hesabıma yüklediğim para bakiyeme ne zaman yansır?
  iyzico bakiyene kartınla veya EFT/Havale ile yapmış olduğun para yüklemeleri anında bakiyene yansır.
 • iyzico hesabımdaki bakiyemi nasıl harcarım?
  iyzico hesabındaki bakiyeni şu an 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde kullanabilirsin. Ancak çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabilmeni sağlayacağız.
 • iyzico bakiyemden nasıl para çekerim?
  iyzico mobil uygulamasından “Para Çek“ seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden ilk iş günü içerisinde banka hesabına yansır.
 • İadelerimi nereden takip edebilirim?
  iyzico mobil uygulamasını indirerek iadelerini takip edebilir, aklına bir soru takılırsa 7/24 canlı destek alabilirsin.
 • İadem ne zaman hesabıma yansır?
  İade talebin onaylandığı anda hesabına aktarılır.
 • iyzico hesabıma para yüklemek ücretli mi?
  Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.
 • iyzico hesabımdan para çekmek ücretli mi?
  Hayır, iyzico hesabında yapacağın bütün işlemler ücretsiz.