İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

İyiden iyiye Logo

Sosyal Faydayı Büyütmek İçin

2015’te iyzico Start programımız ile çıktığımız bu yolda, sosyal fayda sağlayacak projeleri iyiden iyiye büyütmek için çalışmaya devam ediyoruz!

İyiden İyiye: Toplum, Çevre ve Kültür İçin

Türkiye’nin lider fintek şirketi olarak topluma, çevreye ve kültüre fayda sağlayacak işlerin iyiden iyiye büyümesi gerektiğine inanıyoruz. Bu sebeple sosyal faydayı ön planda tutan girişimcilere yeni kaynaklar sağlamak ve yarattıkları faydaların iyiden iyiye büyümesi için destek veriyoruz.

Hepimizin koruduğu değerler için gece gündüz çalışanlara sunduğumuz ücretsiz ödeme altyapısı hizmetinin yanı sıra, onları daha fazla duyarlı tüketicilerle buluşturacak projelerde tüm imkanlarımızla yer alıyoruz.

iyzico Start ile
Girişimlerin Yanındayız

“Girişimcinin halinden, girişimci anlar.” mottosuyla 2015 yılından beri erken aşama girişimlere can suyu oluyoruz.

İlk 3 ay %0 komisyon ve daha birçok avantaj sunduğumuz iyzi Start ile bugüne kadar 250’den fazla girişimin 10.000.000 TL’nin üzerinde cirosu 0 komisyon ile geçti.

Girişimcilik ekosistemini büyütmek için destek olmaya var gücümüzle devam ediyoruz!

İhtiyaç Haritasında Tüm Bağışlar
iyzico Teknolojilerine Emanet

Türkiye’nin en büyük sosyal pazaryeri İhtiyaç Haritası’nda binlerce ihtiyaç sahibi, destekçileriyle buluşuyor; ihtiyaçlar yerel esnaftan karşılanıyor ve tüm ödemeler iyzico ödeme altyapısıyla gerçekleştiriliyor.

Bu sosyal fayda hareketini iyiden iyiye büyütmek için sizi de ihtiyaç sahipleriyle buluşmaya davet ediyoruz!

WeWALK ile İyiliğe Yol Açıyoruz

Akıllı bastonları ile görme engelli insanlarımızın hayatını kolaylaştıran WeWALK’un yanındayız!

Görme engelli öğrencilerimizi erken yaşta WeWALK akıllı baston sahibi yaparak sosyal hayatın içinde özgüvenle yer almalarını destekliyoruz. Detaylı bilgi, şimdi WeWALK web sitesinde sizi bekliyor.

Ahbap ile Dayanışmanın Gücünü Büyütüyoruz

Ülkemizin en büyük yardımlaşma hareketlerinden biri olan AHBAP’ı bağışlarımızla destekliyoruz ve 300 aileye yardım eli uzatıyoruz!

Ayrıca AHBAP üzerinden yapılan tüm bağışlar, iyzico ödeme altyapısı ile gerçekleştiriliyor! Şimdi siz de yurdun dört bir yanındaki yardıma ihtiyaç duyan insanlarımıza iyzico güvencesiyle ulaşabilirsiniz.

Festtogether ile İhtiyaç Sahiplerine Ulaşıyoruz

İhtiyaç Haritası’nın COVID-19 döneminde ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak amacıyla düzenlediği Festtogether, 16 saatlik yayın süresiyle dünyanın en uzun dijital festivali oldu ve gün boyunca yapılan tüm bağışlar iyzico teknolojisiyle gerçekleştirildi.