İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Ödemeleriniz 3DS Doğrulamasına Takılmasın

iyzico Dynamic 3DS sistemi, yapay zeka teknolojisiyle yalnızca riskli bulduğu ödemeleri 3DS doğrulamasına yönlendirerek müşterilerinize daha iyi bir ödeme deneyimi sunmanızı sağlar ve size daha fazlasını kazandırır.

Ödemeleriniz 3DS Doğrulamasına Takılmasın
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi

iyzico Dynamic 3DS
Nasıl Daha Fazla Kazanmanızı Sağlıyor?

3DS doğrulaması, harcama itirazı gibi durumların önüne geçebilmek için alınan bir güvenlik önlemi olarak görülse de ödemelerin başarı oranını olumsuz anlamda etkilemektedir ve müşterilerinize daha kötü bir ödeme deneyimi sunmanıza sebep olmaktadır. Her 5 geçerli ödemeden 1’i, 3DS doğrulama aşamasında kaybediliyor. Peki çözüm ne? iyzico Dynamic 3DS sistemi, yalnızca riskli gördüğü ödemeleri doğrulama aşamasına yönlendirir. Güvenli ödemeleriniz ise saniyeler içerisinde tek tıkla başarılı bir şekilde sonuçlanır.

 • Yeni Nesil Ödeme Teknolojileriyle Daha Fazla Kazanın

  Yeni Nesil Ödeme Teknolojileriyle Daha Fazla Kazanın

  iyzico Dynamic 3DS sistemi sayesinde ödemeler artık çok daha kolay ve hızlı. iyzico’nun yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileriyle müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunun ve daha fazla kazanın.

  Üye iş yerlerimizden küresel bir spor ürünleri markasının, 5 aylık bir süreçte Dynamic 3DS Sistemi ile satış dönüşüm oranlarında %10’luk bir artış sağladığını biliyor muydunuz?

iyzico;

İnternetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştıran bir finansal teknolojiler şirketidir.
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi
 • ₺103 milyar
  İşlem Hacmi
  Son 1 yılda iyzico altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilen işlem tutarı
 • 14 milyon
  Korumalı Alışveriş
  Güvenli internet alışverişinin tanımı iyzico Korumalı Alışveriş ile gerçekleştirilen işlem sayısı.
 • %93
  Müşteri Memnuniyeti
  Ödemelerinde iyzico’yu tercih eden tüketicilerin memnuniyet oranı.