İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Dynamic 3DS ileÖdemeleriniz 3DS Doğrulamasına Takılmasın

iyzico Dynamic 3DS sistemi, yapay zeka teknolojisiyle yalnızca riskli bulduğu ödemeleri 3DS doğrulamasına yönlendirerek müşterilerinize daha iyi bir ödeme deneyimi sunmanızı sağlar ve size daha fazlasını kazandırır. Siz de şimdi iyzico üye iş yeri olun ve Dynamic 3DS teknolojisinden ücretsiz yararlanın.

iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M
ve onbinlercesi
iyzico Dynamic 3DS Sistemi

Nasıl Daha Fazla Kazanmanızı Sağlıyor?

3DS doğrulaması, harcama itirazı gibi durumların önüne geçebilmek için alınan bir güvenlik önlemi olarak görülse de ödemelerin başarı oranını olumsuz anlamda etkilemektedir ve müşterilerinize daha kötü bir ödeme deneyimi sunmanıza sebep olmaktadır. Her 5 geçerli ödemeden 1’i, 3DS doğrulama aşamasında kaybediliyor. Peki çözüm ne? iyzico Dynamic 3DS sistemi, yalnızca riskli gördüğü ödemeleri doğrulama aşamasına yönlendirir. Güvenli ödemeleriniz ise saniyeler içerisinde tek tıkla başarılı bir şekilde sonuçlanır.

iyzico Yeni Nesil Ödeme Teknolojileri
Yeni Nesil Ödeme Teknolojileriyle
Daha Fazla Kazanın

iyzico Dynamic 3DS sistemi sayesinde ödemeler artık çok daha kolay ve hızlı. iyzico’nun yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileriyle müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunun ve daha fazla kazanın.

Üye iş yerlerimizden küresel bir spor ürünleri markasının, 5 aylık bir süreçte Dynamic 3DS Sistemi ile satış dönüşüm oranlarında %10’luk bir artış sağladığını biliyor muydunuz?

iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.