İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Türkiye’nin Online Alışverişlerinde iyzico İmzası Var!

Türkiye’nin online ödeme sistemleri iyzico, 29.000’den fazla web sitesinde alışverişlerinizin altyapısını üstleniyor ve çok daha hızlı, güvenli bir alışveriş deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

ONLİNE ALIŞVERİŞ VARSA,

Orada iyzico Vardır

H&M, Sahibinden.com, Zara, Çiçeksepeti ve Ofix gibi binlerce web sitesinden ve uygulama üzerinden yaptığınız alışverişin altında iyzico ismini görürsünüz. Ekstrenizde iyzico imzası gördüğünüz alışverişleriniz, iyzico’nun güvenli altyapısını kullanmayı tercih eden 29.000 web sitesinin birinden yapılmıştır.

Online Alışveriş Varsa Orada iyzico Vardır

Altyapısıyla, online alışverişte riski sıfıra indiren Korumalı Alışveriş özelliğiyle, 7 gün 24 saat canlı desteğiyle iyzico; Türkiye’nin online alışveriş deneyimi için çalışmaya devam ediyor!

Nasıl Fark Yaratıyoruz?
Sertifika ve Lisanslar
iyzico olarak ulusal ve uluslararası standartlar çerçevesinde, BDDK lisansımız ile PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonumuzla üye iş yerlerimize hizmet sunuyoruz. Lisanslarımıza ait dokümanları aşağıda bulabilirsiniz.
BDDK Lisansı
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) lisansımız ile, 6493 sayılı kanun çerçevesinde lisanslı ödeme kuruluşu olarak hizmet veriyoruz.

BDDK İletişim: +90 212 214 5000
Lisansı Gör
PCI DSS Sertifikası
iyzico olarak, PCI Veri Güvenliği Standardı sertifikasyonunun en yüksek seviyesi olan Level 1 sertifikasına sahibiz.
Sertifikayı Gör