İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico Korumalı Alışveriş ile Şimdi Kolay

İnternet alışverişlerinde endişe duyuyorsan, iyzico Korumalı Alışveriş senin için var. Güvenli ödeme altyapısı, 7/24 canlı destek ve iptal iade süreçlerindeki kolaylıklarıyla iyzico Korumalı Alışveriş’le binlerce sitede alışveriş şimdi kolay!

iyzico Korumalı Alışveriş
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi
iyzico Korumalı Alışveriş
iyzico Korumalı AlışverişSeni Nasıl Koruyor?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetini seçerek yaptığın alışverişlerde “Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişelerin olmaz.

Herhangi bir sorunla karşılaşırsan 7/24 ulaşabileceğin bir destek hizmeti ve iptal/iade süreçlerinde kolaylık seninle olur. İşte iyzico Korumalı Alışveriş, tam olarak bu yüzden internette güvenli alışverişin tanımı.

iyzico Korumalı Alışveriş Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?
 • iyzico Korumalı Alışveriş

  01.

  iyzico logosunu gördüğün sitelerde almak istediğin ürünleri seç ve ödeme sayfasında “iyzico Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretle.

 • 02.

  Telefonuna veya mail adresine gelen linke tıklayarak iyzico mobil uygulamasını indir; güvenli ve kolay alışverişin keyfini yaşamaya başla!

  iyzico Korumalı Alışveriş

iyzico Korumalı Alışveriş Hangi Sitelerde Geçerli?

Sunduğu hizmetlerle Türkiye’de “güvenli internet alışverişi” tanımının sözlük karşılığı olan iyzico Korumalı Alışveriş, binlerce sitede seni bekliyor.

Bugüne kadar 7.5 milyondan fazla tüketicinin güvenle tercih ettiği iyzico Korumalı Alışveriş’in bulunduğu site sayısı ise her geçen gün artıyor.
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi

Sen de binlerce kişi gibi iyzico hesabı aç; internet alışverişlerini kolay ödemenin keyfini yaşa.

iyzico iyzico

iyzico;

İnternetten alışveriş deneyimini hem alıcılar hem de satıcılar için kolaylaştıran bir finansal teknolojiler şirketidir.
iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi
 • ₺103 milyar
  İşlem Hacmi
  Son 1 yılda iyzico altyapısı aracılığıyla gerçekleştirilen işlem tutarı
 • 14 milyon
  Korumalı Alışveriş
  Güvenli internet alışverişinin tanımı iyzico Korumalı Alışveriş ile gerçekleştirilen işlem sayısı.
 • %93
  Müşteri Memnuniyeti
  Ödemelerinde iyzico’yu tercih eden tüketicilerin memnuniyet oranı.
Sık Sorulan Sorular
iyzico Korumalı Alışveriş hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.
 • iyzico Korumalı Alışveriş sizi nasıl korur?
  iyzico Korumalı Alışveriş hizmetini tercih ederek yaptığınız alışverişlerde “Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişeleriniz olmaz. 50 binden fazla e-ticaret sitesinin ödeme çözüm ortağı olarak, PCI-DSS sertifikalı sistemimiz sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz güvendedir. Siparişinizin tüm süreçlerinde 7/24 ulaşabileceğiniz bir destek hizmeti sizinle olur.
 • iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında nasıl destek alabilirim?
  iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında yaptığınız alışverişleriniz için, iyzico mobil uygulaması veya sipariş detay sayfanız üzerinden 7/24 canlı destek alabilirsiniz.
 • iyzico ile yaptığım tüm alışverişler iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında mıdır?
  iyzico ile Öde üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişler ve ödeme sayfasında “iyzico Korumalı Alışveriş” kutucuğunu işaretlediğiniz alışverişleriniz, iyzico Korumalı Alışveriş kapsamındadır. Bunun dışındaki alışverişler, iyzico Korumalı Alışveriş kapsamında değildir.