iyzico Korumalı Alışveriş’leÖdemeden Teslimata Kadar Güvendesin

Sen sadece 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde istediğin ürünü bul. Sipariş verme sürecini ve geri kalan her şeyi bize bırak. Sen “Her şey yolunda!” diyene kadar biz hep yanındayız.

iyzico Korumalı Alışveriş’le Ödemeden Teslimata Kadar Güvendesin
iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Dechatlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Adidas
iyzico Korumalı Alışveriş

Seni Nasıl Koruyor?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetini seçerek yaptığın alışverişlerde “Siparişim istediğim gibi gelir mi?”, “Kredi kartım kopyalanır mı?” gibi endişelerin olmaz. PCI – DSS sertifikalı sistemimiz sayesinde ödeme esnasında kredi kartı bilgilerin güvendedir. Siparişin eline ulaştıktan sonra herhangi bir sorunla karşılaşırsan 7/24 ulaşabileceğin bir destek hizmeti seninle olur. İşte iyzico Korumalı Alışveriş, tam olarak bu yüzden internette güvenli alışverişin yeni tanımı.

iyzico Korumalı Alışveriş Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?
iyzico KORUMALI ALIŞVERİŞ
Hizmetinden Nasıl Faydalanırım?
  • 1iyzico Korumalı Alışveriş Sitelerine Git
  • 2Almak istediğin ürünleri seç ve ödeme sayfasında “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretle.
  • 3Telefonuna veya mail adresine gelen linkten iyzico mobil uygulamasını indir ve güvenli alışveriş deneyimini yaşamaya başla!
iyzico KORUMALI ALIŞVERİŞ

Hangi Sitelerde Geçerli?

iyzico Korumalı Alışveriş hizmetinden faydalanabileceğin site sayısı şu an için 17.000’den fazla ve bu sayı her geçen gün artıyor. Şimdi bu sitelerden “Korumalı Alışveriş” seçeneğini işaretleyerek alışveriş yap, iyzico asistanın olsun.

iyzico Korumalı Alışveriş Hangi Sitelerde Geçerli?
Alışveriş Süreçlerini Yönetmenin En Kolay Haliyle Tanış

Alışveriş Süreçlerini Yönetmenin En Kolay Haliyle Tanış

  • Tüm alışverişlerin tek uygulamada.
  • Tüm kartların tek uygulamada.
  • iyzico bakiyeni yönet.
  • Alışveriş sonrası 7/24 destek hizmeti.
iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.