İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi ileDaha Fazla Kazanın

iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi, başarısız olabilecek ödemelerinizi milisaniyeler içerisinde farklı bir banka POS’undan geçirerek başarılı işleme dönüştürür ve size ekstra kazanç sağlar. Siz de şimdi iyzico üye iş yeri olun ve iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi’nden ücretsiz yararlanın.

iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M
ve onbinlercesi
iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi

Size Nasıl Daha Fazla Kazandırıyor?

Zaman zaman farklı altyapısal sebeplerle ödemeler başarısız olabilir. Ancak bir iyzico üye iş yeriyseniz, bu ödemeleri kaybetmezsiniz. iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi, hiçbir aksiyon almanıza gerek kalmadan başarısız olabilecek ödemelerinizi milisaniyeler içerisinde otomatik olarak farklı bir banka POS’undan geçirerek başarılı işleme dönüştürür ve size ekstra kazanç sağlar.

Geçerli Ödemelerinizi Kaybetmeyin!
Geçerli Ödemelerinizi
Kaybetmeyin

iyzico Akıllı Ödeme Yönlendirme Servisi ile geçerli ödemelerinizi kaybetmeden işlerinizi büyütmeye devam edin! iyzico’nun yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileriyle müşterilerinize daha iyi bir deneyim sunun, yeni nesil ödeme teknolojileriyle daha fazlasını kazanın.

iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.