İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Sizin Yerinize Her Şeyi DüşünenPazaryeri Ödeme Çözümümüz İle Tanışın

Alt satıcıların komisyonları, para transferleri, yaklaşan ödeme tarihleri ve çok daha fazlası... Bir pazaryeri sahibiyseniz, tüm bu işlemler ciddi bir vaktinizi alabilir. Aslında bunların hiçbiriyle uğraşmanıza gerek yok. iyzico Pazaryeri POS, tüm para akışınızı tek bir entegrasyonun ardından sizin yerinize yönetir.

Sizin Yerinize Her Şeyi Düşünen Pazaryeri Ödeme Çözümümüz İle Tanışın
iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M
ve onbinlercesi
PAZARYERi ÖDEME ÇÖZÜMÜ İLE

Neler Yapabilirsiniz?

Pazaryeri ödeme çözümü ile alt satıcılarınızla aranızdaki nakit akışını anlık olarak yönetir, hak ediş ve komisyon hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirir,alt satıcılarınızın ödemelerini iyzico hesaplarına aktarabilir ve birçok finansal raporu tek tıkla oluşturabilirsiniz. Böylece iyzico kontrol paneli üzerinden alt satıcılarınızın performans takibini gerçekleştirebilir ve iş süreçlerinizi çok daha etkili bir biçimde yürütebilirsiniz.

TÜM ALTYAPILAR İÇİN

En Hızlı Entegrasyon

Siteniz ister hazır altyapı, ister özel bir yazılıma sahip olsun; geliştirdiğimiz modüller sayesinde tüm entegrasyon sürecinizi kolayca tamamlayın ve iyzico Sanal POS ile online satışa başlayın.

Tüm Alt Yapılar İçin En Hızlı Entegrasyon
Ödeme Sistemleri Çözüm Ortağı iyzico
100’DEN FAZLA PAZARYERİNİN

Ödeme Sistemleri Çözüm Ortağı iyzico

Türkiye’de 100’den fazla pazaryeri, ödeme sistemleri çözüm ortağı olarak iyzico’yla çalışıyor ve ödemelerini güvenle alıyor.

“iyzico Hesabıma Aktar” ile Alt Satıcılarınızın Ödemeleri Artık Çok Kolay

Alt satıcılarınızın ödemelerinin iyzico hesaplarına 1 saat içerisinde otomatik olarak yansıtılmasına ne dersiniz? “iyzico Hesabıma Aktar” ile tüm nakit akışınız artık çok daha kolay!

Güvenli Ödeme Sistemi
iyzico, BDDK lisansına ve PCI-DSS 1. Seviye sertifikasına sahip bir finans teknolojileri kuruluşudur. iyzico Sanal POS ile tüm ödemelerinizi güvenle alabilirsiniz.
Tek Entegrasyonla Tüm Kredi Kartlarından Taksitli Ödeme Alın
iyzico Sanal POS entegrasyonunun ardından Axess, World, Bonus, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kartlarına taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından da ödeme alabilirsiniz.
Ödemeler Elinizin Altında
Tüm ödemelerinizi iyzico kontrol paneliniz üzerinden ister mobil uygulama ile ister bilgisayarınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca alt satıcılarınızın ödemelerini iyzico hesaplarına aktarabilirsiniz.
Avantajlar
Bugüne kadar birçok müşterimiz iyzico avantajlarıyla satışlarını artırdı ve işlerini büyüttü. Hala bu ayrıcalıklı topluluğun bir üyesi değilseniz, bizce daha fazla vakit kaybetmeyin.
iyzico
İşlerinizi Büyütür
Müşterilerimize sunduğumuz birebir destekten yararlanan avantajlı üye iş yerleri, satışlarını %8 artırıyor. Siz de iyzico ile işlerinizi büyütün.
YAPAY ZEKA İLE
Sahteciliğe Geçit Yok!
Kendi kendine öğrenen yapay zekâ ve uzman ekibimizle, ödemelerinizi sahteciliğe karşı 7/24 koruyor, gelirinizi artırıyoruz.
Fiyatlandırma
Sizin için sunduğumuz avantajlı oranlara göz atın.
Ertesi gün ödeme imkanı
Başlangıç ücreti yok
Aylık sabit ücret yok
Başarılı İşlem Başına
%2,79 + 0,25 TL'den
Başlayan Fiyatlar ile
ÜCRETSİZ HESAP AÇ
iyzico
Müşterilerinize Nasıl Bir Ödeme Ekranı Sunacaksınız?
 • Mobil Sistemlerle Uyumlu
 • Farklı Arayüzlerle Uyumlu
 • Açık Kaynak Altyapılarla Uyumlu
 • Wallet Sistemi İle Uyumlu
 • Kredi/Debit Kart İle Uyumlu
 • Yurt Dışı Ödeme Sistemleri İle Uyumlu
Ödeme Alma Esnasında Sizin için Neler Yapıyoruz?
 • Yapay Zeka İle Sahtecilik Engelleme
 • 3D Secure
 • Kolay İade İşlemi
Ödeme Sonrası İşlemlerinizi Nasıl Yönetebilirsiniz?
 • Satış Raporları
 • Para Gönderim Raporları
 • Destek Ekibi