Automate Your Cash Flow withOur Marketplace Payment Solution

Alt satıcıların komisyonları, para transferleri, yaklaşan ödeme tarihleri ve çok daha fazlası... Bir pazaryeri sahibiyseniz, tüm bu işlemler ciddi bir vaktinizi alabilir. Aslında bunların hiçbiriyle uğraşmanıza gerek yok. iyzico Pazaryeri POS, tüm para akışınızı tek bir entegrasyonun ardından sizin yerinize yönetir.

Sizin Yerinize Her Şeyi Düşünen Pazaryeri Ödeme Çözümümüz İle Tanışın
iyzico Referanslar Boa Compra iyzico Referanslar Sarar iyzico Referanslar Çiçeksepeti iyzico Referanslar Armut iyzico Referanslar Avon iyzico Referanslar MealBox
HOW CAN YOU BENEFIT FROM

Our Marketplace Solution?

Pazaryeri ödeme çözümü ile alt satıcılarınızla aranızdaki nakit akışını anlık olarak yönetir, hak ediş ve komisyon hesaplamalarını otomatik olarak gerçekleştirir,alt satıcılarınızın ödemelerini iyzico hesaplarına aktarabilir ve birçok finansal raporu tek tıkla oluşturabilirsiniz. Böylece iyzico kontrol paneli üzerinden alt satıcılarınızın performans takibini gerçekleştirebilir ve iş süreçlerinizi çok daha etkili bir biçimde yürütebilirsiniz.

FASTEST INTEGRATION FOR

Any Online E-commerce Solution

It doesn’t matter which online e-commerce platform you use. Simply complete your stores iyzico integration and sell anything, anywhere.

Tüm Alt Yapılar İçin En Hızlı Entegrasyon
Ödeme Sistemleri Çözüm Ortağı iyzico
PAYMENT SOLUTION PARTNER OF

Hundreds of Marketplaces

Türkiye’de 100’den fazla pazaryeri, ödeme sistemleri çözüm ortağı olarak iyzico’yla çalışıyor ve ödemelerini güvenle alıyor.

“iyzico Hesabıma Aktar” ile Alt Satıcılarınızın Ödemeleri Artık Çok Kolay

Alt satıcılarınızın ödemelerinin iyzico hesaplarına 1 saat içerisinde otomatik olarak yansıtılmasına ne dersiniz? “iyzico Hesabıma Aktar” ile tüm nakit akışınız artık çok daha kolay!

Secure Payment System
Banking Regulation and Supervision Agency and PCI-DSS licensed iyzico is a fintech company that enables you to receive your payments seamlessly and securely.
Start Receiving Payment from All Credit Cards with Easy Integration
iyzico Sanal POS entegrasyonunun ardından Axess, World, Bonus, Cardfinans, Paraf, Maximum, Bankkart ve Advantage kartlarına taksitli satışlar yapabilir, tüm banka kartlarından da ödeme alabilirsiniz.
You’ve Got the Control
Tüm ödemelerinizi iyzico kontrol paneliniz üzerinden ister mobil uygulama ile ister bilgisayarınızdan anlık olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca alt satıcılarınızın ödemelerini iyzico hesaplarına aktarabilirsiniz.
Advantages
With iyzico’s advantages, thousands of merchants grow their online business every day. Start benefiting from our innovative payment technology now.
WE THINK LIKE YOU TO
Grow Your Business
Research shows that merchants who benefit from iyzico’s one-to-one support increase their sales by 8%. Now is time to enjoy iyzico’s advantages
AVOID FRAUDSTERS WITH OUR
with our AI system
Fraud is always evolving. So, let us protect you 24/7 with our in-house AI system while maximizing your revenues and acceptance rate.
Pricing
Check out our special pricing.
No starting price.
No fixed fee.
No monthly fee.
Corporate Sellers
%3,19 + 0,25 TL
Per every successful payment
REGISTER FOR FREE
For sales over 20,000TL please contact us
GET AN OFFER NOW
iyzico
What kind of checkout form will you offer to your customers?
 • Mobile optimized
 • Works with different interfaces
 • Compatible with Open Source Systems
 • Wallet System compatible
 • Credit/Debit Card Acceptance
 • Compatible with International Payment Systems
What do we offer you during the payment process?
 • Anti-Fraud System with AI
 • 3D Secure
 • Hassle-free Order Return
How to manage post-payment?
 • Sales Reports
 • Money Delivery Reports
 • Support Team