Bu yaz alışverişlerini iyzico ile Öde, her ay 500 TL toplamda 2.000 TL kazan.Detaylar:

4.2

1.2M+ İndirme

İndir

Would you like to join us in our efforts to make financial services accessible to all?

We listed all our roles that we are searching to fill for you.

View Vacant Roles

iyzico Hakkında

iyzico; 2013’te farklı büyüklüklerdeki şirketlere e-ticaret dünyasında sanal POS hizmeti ve yapay zeka tabanlı ödeme teknolojileri sunmak amacıyla kuruldu. Basit ve güvenli platformu ile karmaşık ödeme alma süreçlerini kolaylaştıran iyzico, kısa süre içerisinde binlerce şirketin dijitalleşmesine katkı sağlayarak büyük başarılara imza attı ve 2019 yılında dünya ödeme devi PayU tarafından satın alındı. iyzico, bu güçlü yapıyla birlikte şirketlere sunduğu hizmetlerin yanı sıra finansal hizmetleri demokratikleştirmek ve herkes için ulaşabilir kılmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor.

iyzico Korumalı Alışveriş, tüketicilerin internet alışverişlerine karşı duyduğu endişelere çözüm sunuluyor ve daha iyi bir deneyim yaşamaları sağlanıyor. iyzico mobil uygulaması üzerinden 7/24 canlı destek ve iptal/iade süreçlerindeki kolaylıklar ile kontrol tüketicilere geri veriliyor. Bugüne kadar 7.5 milyondan fazla tüketici, internet alışverişlerini iyzico Korumalı Alışveriş güvencesiyle gerçekleştirdi ve bu sayı her geçen gün artmaya devam ediyor. Karma bir ödeme çözümü olan iyzico ile Öde ürünüyle ise bankacılık hizmeti almayan milyonlarca tüketicinin, iyzico Korumalı Alışveriş güvencesiyle internetten alışveriş yapabilmesi sağlanıyor.

iyzico; geliştirdiği kolay, erişilebilir ve yenilikçi teknolojilerle internet alışverişlerini hem tüketiciler hem de satıcılar için kolaylaştırmaya devam ediyor.

  • iyzico Homequarters

    Esnek çalışma modelimiz iyzico Homequarters ile tüm ekibimiz İstanbul’un her iki yakasındaki ofislerimizden veya evlerinden çalışabiliyor. Detaylı bilgi,
    blog yazımızda seni bekliyor.

    iyzico Homequarter

iyzico’da Hayat

Kolay, hızlı ve mutlu bir çalışma ortamı seni bekliyor!

iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter iyzico Homequarter

iyzico’da Hayat

Kolay, hızlı ve mutlu bir çalışma ortamı seni bekliyor!

iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter
iyzico Homequarter

Would you like to be a part of this culture?

Send us your CV and we will contact you in case of possible vacancies!

View Vacant Roles