İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

Üye İş Yerlerimizin Başarı Hikayelerini To Grow Their Business

We are always there to support our merchants so that they can focus on growing their business while leaving payments to us.

iyzico Referanslar - Sahibinden

iyzico’yu tüketiciden tüketiciye yapılan satışlarda kullanıyoruz. Öncesinde burada kendi sistemimizi kullanıyorduk ancak asıl işimiz olmayan bu alana yatırım yapmak ve bunu işletmek yerine iyzico ile çalışmaya başladık ve asıl işimize odaklandık. Çalışmaya başladığımız günden beri iyzico’dan memnunuz.

iyzico Referanslar - Armut

iyzico ile çalışmanın en büyük avantajlarından biri; güvenli bir şekilde kredi kartını saklama imkanı sunması. Çünkü biz aynı insanlarsa birçok kez çalışabiliyoruz. Bizim amacımız müşterilerimize kolay ve hızlı bir deneyim yaşatmak, bunu da böylelikle başarabiliyoruz.

iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar Nike iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar H&M
ve onbinlercesi
iyzico Referanslar - Mutlubiev

Herhangi bir sorun yaşandığında iyzico bunu geliştirip daha hızlı dönüş yapabiliyor. Yeni bir hizmete ihtiyacım olduğu zaman bunu iyzico’ya söylüyorum; ekiplerimiz onlarla entegre çalışıyor ve sorunu çözüyor. Kendi ürünlerini müşteri talebine göre sürekli geliştiriyorlar. iyzico içinde muhatabımız var; bankalarda bunu yapmak, muhatap bulmak imkansız.

iyzico Referanslar - Apsiyon

Şu anda 80 kişilık bir ekibimiz var, hayatımızda iyzico olmaması durumunda herhalde 90-95 kişi olmamız gerekirdi diye düşünüyorum. Çünkü öyle bir durumda, bankalarla görüşmelerin yapılması, süreçlerin yönetilmesi, işlemlerin ayrı ayrı takip edilmesi, posların entegre edilmesi ve sürekli olarak denetlenmesi, fraud kontrolünün sağlanması gibi yapılması zorunlu olan operasyonel işler ortaya çıkıyor. Bu işler de maliyeti yüksek, iş gücü gerektiren işler. iyzico bizim maliyetlerimizi düşürüyor ve bizi verimli hale getiriyor. iyzico sayesinde enerjimizi asıl işimiz olan alanlara aktarabiliyoruz.

iyzico Referanslar BMW iyzico Referanslar Emlekjet iyzico Referanslar Evidea iyzico Referanslar Apsiyon iyzico Referanslar Çiçeksepeti iyzico Referanslar Paraşüt
iyzico REferanslar - Deniz Butik

Çok kolay bir kurulumu vardı, bu çok hoşumuza gitti.

iyzico Referanslar - Peevv

Önceki çalıştığım şirketle bir yenileme yapmak istediğimizde 30 sayfalık bir belgeyi doldurmamızı istediler, bunu yapmak istemediğim için iyzico’yu aradım. iyzico yaklaşık 5 saat içinde gereken her şeyi hazırladı ve ödeme kabul edebilecek noktaya geldik.

iyzico Referanslar - Seyra Eşarp

We currently have a team of 80 people, if it wasn’t for iyzico, I believe we would have to be 90-95 people. In such a case, we are faced with compulsory operational tasks such as contacting banks, managing processes, tracking of processes separately, integration of different POS and continuous auditing thereof and ensuring fraud control. Such tasks are costly and necessitate workforce. iyzico reduces our costs and makes us productive. Through iyzico, we are able to concentrate our energy to areas that constitute our main business activities.