İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico Kültür

Bizi daima geleceğe taşıyan kültürümüz hakkında daha fazlasını keşfedin.

 • Finansal Hizmetleri Demokratikleştirmek İçin Takım Oyununun Gücüne İnanıyoruz.

  iyzico ekibi, size daha demokratik bir finansal hizmet sunmak için var gücüyle çalışıyor ve bu yolda takım olmanın gücüne inanıyor. Total futbolun en önemli ilkesi olan toplu hücum ve toplu savunmayı iş hayatına yansıtan iyzico ekibi, kadın erkek tüm iyzinator’leriyle sahada basmadık yer bırakmıyor.

  Biz, burada gerçek bir takımız. Hepimiz, bireysel yeteneklerimizi ekibimizle birleştirdiğimizde, yani gerçek bir takım gibi oynadığımızda başarıya ulaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Paslaşmanın, yani yardımlaşmamızın bu başarıdaki en belirleyici unsur olduğunu hiç aklımızdan çıkartmıyoruz. Oyun esnasında hızlı karar vermemiz gereken anlarda birbirimizle konuşmaya, yani iletişimimizin güçlü olmasına her zaman özen gösteriyoruz. Eğer ortada ters giden bir şeyler varsa, takım arkadaşımızın her zaman kadememize gireceğini, yani tehlikeyi hep birlikte savuşturacağımızı adımız kadar iyi biliyoruz. Biz, şampiyon olacağımıza yürekten inanıyoruz ve bunun için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz!

 • World Of iyzico

  The passionate iyzico team works hard in a fun and friendly environment. The iyzico team knows how to enjoy life, does a lot of brainstorming sessions and celebrates its success the best way possible!

  • iyzievent 2018:
   Daha İyisi İçin Dönüşüyoruz

   Check out some of the highlights of iyzievent'18, the night Zihni our new team member came out on stage to introduce himself and iyzico's new consumer focused endeavour, iyzico app and iyzico Buyer Protection.

  • Ekibimize katılmak ister misin?

   CV’nizi bize ulaştırın ve size uygun bir pozisyonumuz olduğunda hemen iletişime geçelim!

   Açık Pozisyonları Gör
  • iyzico Mühendislik Kültürü

   We work with a group of passionate software developers in a company that has dreams. We are governed and we progress by an agile culture and understanding. We are proud to be one of the forthcoming companies operating in this field in Turkey and in the world.

 • iyzico Park 360 Tur

  iyzico Park’ı adım adım gezin ve iyzico kültürü hakkında daha fazlasını keşfedin!

 • iyzico Kültür Rehberi

  iyzico Kültürü hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, işte sizin için eşsiz bir kaynak: iyzico Kültür Rehberi

  Rehberi İndir