Takım gücüne ve mutluluğunpaylaştıkça çoğalacağına inanıyoruz.

iyzico ekibi, ne istediğini bilen, üretkenliğinde hızını konuşturan, zekiliği ve çözüm odaklı oluşuyla size avantajlı bir dünya sunuyor. Sizi mutlu ettikçe kendi de mutlu oluyor, tutkusu ve hırsıyla müşterileriyle aynı dili konuşuyor.

 • iyzico, 2012 yılında, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli büyüklüklerdeki e-ticaret şirketlerine, kolay ve güvenli ödeme yönetim platformu sunma amacıyla Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından İstanbul’da kuruldu. Avrupa’nın saygın şirketlerinde uzun yıllar önemli pozisyonlarında görev alan Özbuğutu ve Isın, bu alandaki tecrübelerini iyzico ile Türkiye pazarına taşıdılar ve tamamen bu pazara adapte olmuş inovatif bir platform oluşturdular.
 • 2010 yılında Almanya’da başlayan bir dostluk, bir sene sonra bir akşam yemeğinde tamamen şekillenerek iş ortaklığına dönüşeceğinin sinyallerini verdi. Ne istediğimizi, ne yapacağımızı ve hepsinden önemlisi nerede yapacağımızı biliyorduk. İyi olacak, işimizi iyi yapacak, iyi insanlarla bir arada olacak, iyi bilinecek ve en güzel hali ile Türkiye’de devam edecektik! 2012 yılının Ekim ayı bizim için ortak hayallerimizin ve bugünkü iyzico’nun başlangıcı oldu.
Kolay, hızlı, mutlu…

Yazılımı, çıkış noktası, ülkesi, yetenekleri, çalışanları, yaklaşımı, zekası, çevikliği ve ahlaklılığı ile iyzico “iyi”dir!

 • Yenilikçiyiz

  Teknolojinin bir parçası olduğumuz için yeniliklerimizle size ayrıcalıklı bir dünyada birçok avantaj sunuyoruz.

 • Çözüm Odaklıyız

  Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda dürüstlüğümüz ve içtenliğimiz ile çözüm odaklı yaklaşıyoruz.

 • Aynı dili konuşuyoruz

  İhtiyaç duyduğunuz zamanlarda hızlı bir destek alabilmeniz için sizinle aynı dili konuşan bir ekiple çalışıyoruz.

iyzico Dünyası

İşine tutkuyla bağlı olan iyzico ekibi, sadece çok çalışmıyor, aynı zamanda çok da eğleniyor. Hayattan keyif almayı biliyor, bol bol beyin fırtınası yapıyor, başarılarını da en güzel haliyle kutluyor!

 • iyzico AwayDay 2017

  Ürününüz Etsy üzerinden sipariş edildiğinde otomatik olarak oluşturulan ödeme linkini alıcıya mail ile gönderilir.

 • iyzico Engineering Culture

  Tutar, görsel, stok, adres bilgilerini girerek hazırladığınız linki alıcı ile DM’den, sosyal medyadan ya da kısa mesaj aracılığıyla paylaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar
Arayışımızın devam etmekte olduğu pozisyonlarımızı sizin için listeledik. Kendiniz için uygun bir pozisyon göremediyseniz; aşağıdaki alandan CV’nizi bize gönderin, önümüzdeki dönemde sizinle tanışma fırsatı yakalayalım.
 • Software Engineer (Frontend)
  Software development is our profession. As iyzicoders, we are a team of passionate engineers who have dreams to come true. iyzico Engineering team, which achieved firsts in Turkey, is l...
 • Software Engineer (Mobile)
  Software development is our profession. As iyzicoders, we are a team of passionate engineers who have dreams to come true. iyzico Engineering team, which achieved firsts in Turkey,
TÜM POZİSYONLAR
EKİBİMİZE KATILMAK
İster misiniz?
CV’nizi bize ulaştırın ve size uygun bir pozisyonumuz olduğunda hemen iletişime geçelim!
İsim Soyisim
Telefon
E-posta Adresi