Finansal Hizmetleri Demokratikleştirmek İçinTakım Oyununun Gücüne İnanıyoruz.

iyzico ekibi, size daha demokratik bir finansal hizmet sunmak için var gücüyle çalışıyor ve bu yolda takım olmanın gücüne inanıyor. Total futbolun en önemli ilkesi olan toplu hücum ve toplu savunmayı iş hayatına yansıtan iyzico ekibi, kadın erkek tüm iyzinator’leriyle sahada basmadık yer bırakmıyor.

 • Biz, burada gerçek bir takımız. Hepimiz, bireysel yeteneklerimizi ekibimizle birleştirdiğimizde, yani gerçek bir takım gibi oynadığımızda başarıya ulaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Paslaşmanın, yani yardımlaşmamızın bu başarıdaki en belirleyici unsur olduğunu hiç aklımızdan çıkartmıyoruz. Oyun esnasında hızlı karar vermemiz gereken anlarda birbirimizle konuşmaya, yani iletişimimizin güçlü olmasına her zaman özen gösteriyoruz. Eğer ortada ters giden bir şeyler varsa, takım arkadaşımızın her zaman kadememize gireceğini, yani tehlikeyi hep birlikte savuşturacağımızı adımız kadar iyi biliyoruz. Biz, şampiyon olacağımıza yürekten inanıyoruz ve bunun için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz!
Farklıyız, Çözüm Odaklıyız ve Sizi Anlıyoruz

Ekip olarak odak noktamız, finansal hizmetleri herkes için daha ulaşılabilir hale getirecek çözümler üretmek.

 • Farklıyız

  Hepimiz, farklı yeteneklerimizi bir araya getiriyoruz ve bir Voltran oluşturuyoruz.

 • Çözüm Odaklıyız

  Gole gitmeyi, yani sonuç almayı çok iyi biliyoruz ve bunun için tüm taktiklerimizi uyguluyoruz.

 • Sizin Tarafınızdayız

  Sizinle aynı dili konuşuyoruz ve bize ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızda oluyoruz.

iyzico Dünyası

Birlikte çalışıyoruz, birlikte üretiyoruz ve birlikte eğleniyoruz!

Kurum kültürümüz hakkında daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, kültür rehberimize göz atın

 • iyzievent 2018: Daha İyisi İçin Dönüşüyoruz

  iyzievent 2018, olduğumuzdan daha fazlasına dönüştüğümüz gece ve finansal hizmetleri demokratikleştirme yolunda atılan önemli bir adım olarak tarihe geçti. Bu videoda; iyzico mobil uygulamasını ve alışveriş asistanımız Zihni’yi ilk kez paylaştığımız iyzievent 2018’in önemli anlarını izleyebilirsiniz.

 • iyzico Mühendislik Kültürü

  Hayalleri olan bir şirkette hayalleri olan tutkulu yazılımcılar ile çalışıyoruz. Agile kültür ve anlayışı ile yönetilip gelişiyoruz. iyzico'nun bu alanda Türkiye'de ve dünyada ender görülen şirketler arasına girmesi bizi gururlandırıyor.

EKİBİMİZE KATILMAK
İster misiniz?
CV’nizi bize ulaştırın ve size uygun bir pozisyonumuz olduğunda hemen iletişime geçelim!