İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

iyzico Kültür

Bizi daima geleceğe taşıyan kültürümüz hakkında daha fazlasını keşfedin.

 • Finansal Hizmetleri Demokratikleştirmek İçin Takım Oyununun Gücüne İnanıyoruz.

  iyzico ekibi, size daha demokratik bir finansal hizmet sunmak için var gücüyle çalışıyor ve bu yolda takım olmanın gücüne inanıyor. Total futbolun en önemli ilkesi olan toplu hücum ve toplu savunmayı iş hayatına yansıtan iyzico ekibi, kadın erkek tüm iyzinator’leriyle sahada basmadık yer bırakmıyor.

  Biz, burada gerçek bir takımız. Hepimiz, bireysel yeteneklerimizi ekibimizle birleştirdiğimizde, yani gerçek bir takım gibi oynadığımızda başarıya ulaşacağımızı çok iyi biliyoruz. Paslaşmanın, yani yardımlaşmamızın bu başarıdaki en belirleyici unsur olduğunu hiç aklımızdan çıkartmıyoruz. Oyun esnasında hızlı karar vermemiz gereken anlarda birbirimizle konuşmaya, yani iletişimimizin güçlü olmasına her zaman özen gösteriyoruz. Eğer ortada ters giden bir şeyler varsa, takım arkadaşımızın her zaman kadememize gireceğini, yani tehlikeyi hep birlikte savuşturacağımızı adımız kadar iyi biliyoruz. Biz, şampiyon olacağımıza yürekten inanıyoruz ve bunun için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışıyoruz!

 • iyzico Dünyası

  Birlikte çalışıyoruz, birlikte üretiyoruz ve birlikte eğleniyoruz!

  • iyzievent 2018:
   Daha İyisi İçin Dönüşüyoruz

   iyzievent 2018, olduğumuzdan daha fazlasına dönüştüğümüz gece ve finansal hizmetleri demokratikleştirme yolunda atılan önemli bir adım olarak tarihe geçti. Bu videoda; iyzico mobil uygulamasını ve alışveriş asistanımız Zihni’yi ilk kez paylaştığımız iyzievent 2018’in önemli anlarını izleyebilirsiniz.

  • Ekibimize katılmak ister misin?

   CV’nizi bize ulaştırın ve size uygun bir pozisyonumuz olduğunda hemen iletişime geçelim!

   Açık Pozisyonları Gör
  • iyzico Mühendislik Kültürü

   Hayalleri olan bir şirkette hayalleri olan tutkulu yazılımcılar ile çalışıyoruz. Agile kültür ve anlayışı ile yönetilip gelişiyoruz. iyzico'nun bu alanda Türkiye'de ve dünyada ender görülen şirketler arasına girmesi bizi gururlandırıyor.

 • iyzico Park 360 Tur

  iyzico Park’ı adım adım gezin ve iyzico kültürü hakkında daha fazlasını keşfedin!

 • iyzico Kültür Rehberi

  iyzico Kültürü hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız, işte sizin için eşsiz bir kaynak: iyzico Kültür Rehberi

  Rehberi İndir