iyzico Ahbap Logo

Depremden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanması için iyzico olarak tüm desteğimizle iş ortağımız Ahbap’ın yanındayız. Siz de Ahbap’a iyzico güvencesinde destek olabilirsiniz.

Destek Ol

iyzico Kültürü

Bizi daima geleceğe taşıyan kültürümüz hakkında daha fazlasını keşfedin.

 • Finansal hizmetleri demokratikleştirmek ve herkes için ulaşılabilir kılmak için çıktığımız bu yolda, gücümüzü iyzico kültüründen alıyoruz. Şeffaf, çözüm odaklı ve özgürlükçü kültürümüzle geleceğe sağlam adımlar atıyoruz.

  Şeffaf

  Şeffaflık, iyzico kültürünün taşıyıcı kolonlarından biri. Şirket içerisinde alınan tüm kararlar sebepleriyle birlikte açıklanıyor, aylık şirket toplantılarında son gelişmeler tüm detaylarıyla ekip ile paylaşılıyor. Birbirimize duyduğumuz karşılıklı güven, bizi daha güçlü kılıyor.

  Çözüm Odaklı

  Çözüm odaklı yapımız, işlerimizi kolaylaştırıyor. Farklı departmanlardan üyelerin bir araya gelerek oluşturduğu “circle” yapısı, iyzico çatısı altındaki küçük şirketler gibi çalışıyor ve hedeflerimizi daha kolay elde etmemizi sağlıyor.

  Özgürlükçü

  iyzico’da “freedom under responsibility” kavramına inanıyoruz. Tüm iyzinatorler sorumluluklarının bilinciyle özgürce çalışıyorlar ve bundan keyif alıyorlar.

 • iyzico Dünyası

  Birlikte çalışıyoruz, birlikte üretiyoruz ve birlikte eğleniyoruz!