Genel

01 Kas 2017

iyziLink Sayesinde Etsy Dükkanınız ile 30 Milyon Alıcıya Ulaşın

Dünyanın en büyük global pazar yerlerinden biri olan Etsy API’si ile entegrasyonumuz sayesinde, dünyanın her yerinden iyziLink ile ödeme alabilirsiniz! Etsy üzerinden açtığınız dükkandaki bir ürün sipariş edildiğinde otomatik olarak iyzico tarafından oluşturulan iyziLink, alıcıya gönderiliyor ve işleminiz bu ödeme linki üzerinden anında gerçekleşiyor. 30 milyondan fazla alıcıya ulaşan Etsy’nin API’sini kullanarak; nostaljik ürünleri, el yapımı ürünleri ve bunları üretebilmek için gerekli olan malzemeleri satabilirsiniz.

Etsy API’ını kullanan milyonlarca insan benzersiz mallar üretiyor, satmak ve satın almak için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bağlantılar kuruyor. Ayrıca bu platform, yaratıcı girişimcilerin işlerini başlatmalarına, yönetmelerine ve ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için trafik kaynaklarını gösteren ayrıntılı istatistikler sunuyor.

Biz; iyzico olarak büyümenize destek oluyoruz. Sizin için en iyi global satış kanallarını araştırıyor ve onları iş ortağımız haline getiriyoruz. Siz de artık Etsy API’sini kullanarak eşsiz ürünlerinizi satabilir, yeni müşteriler kazanabilir ve en önemlisi dünyanın her yerinden iyziLink ile ödeme alabilirsiniz.

iyziLink ile Avantajlarınız:
– PCI-DSS 1.seviye sertifikamız sayesinde ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür.
– Amerikan Doları (USD), Euro (EUR), İngiliz Sterlini (GBP), Ruble (RUB) gibi farklı para birimleriyle dünyanın her yerinden ödeme alabilirsiniz.
– Mühendislerimiz tarafından geliştirilen, her işlemde kendini besleyerek öğrenen yenilikçi sistemimiz sayesinde satışlarınızın güvenliği sağlanır.
– Tüm bankaların kredi kartları ile çalışmaya başlayabilirsiniz.
– Sizinle aynı dili konuşan ekibimizden hızlı bir şekilde destek alabilirsiniz.

iyziLink’e üye olmak için hemen tıklayın!