Ücretsiz Sanal POS Sahibi Olmak için Ne Yapmak Gerekir?

iyzico Posted on 2 dakika

Bankaların Sanal POS ücretleri, yeni kurulan küçük ve orta ölçekli e-ticaret siteleri için biraz yüksek meblağlar. Senelik ya da aylık olarak istenen abonelik ücretleri ve yüksek komisyon oranları da buna eklenince Sanal POS sahibi olmak e-ticaret sitesi kurmanın en zorlu aşamalarından biri haline geliyor. Peki, ücretsiz sanal POS sahibi olmak için ne yapmak gerekir?

Normal şartlar altında e-ticaret sitesi kurmak yani internet sitesi üzerinden sanal bir mağaza açarak buradan ödeme kabul etmek için çeşitli bankaların uygulamalarına başvurmak gerekir. Bu süreç uzun, karmaşık ve zorlu bir süreçtir. Dijital bir iş yapacak ve her şeyi bir tıkla çözecek bir işletme için fazla eski ve fazla bürokratik olan bu işlemlerin olumsuz cevaplarla son bulma ihtimali de her zaman akılda tutulması gereken bir durum olarak çıkıyor karşımıza. Bir bankadan temin ettiğiniz sanal POS modülünün diğer bankalarla uyum göstermemesi durumları da sıkça rastlanan durumlar arasında.

Çok zaman isteyen ve pratik olmayan bu uygulamaları bir kenara bıraktığınızda parmaklarınız sizi internette bir alternatif aramaya yönlendirecek. İşte o zaman ücretsiz Sanal POS uygulamasının sizi aynı zamanda bu karmaşık başvuru işlemlerinden de kurtaracağını göreceksiniz.

Ne kurulum ne de abonelik bedeli isteyen iyzico ücretsiz Sanal POS modülünü kısaca hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme hizmeti olarak tutabilirsiniz aklınızda. Hızlıdır çünkü dakikalar içinde üye olup modülü indirebilirsiniz. Kolaydır çünkü verilen kodları yardıma ihtiyaç duymadan sitenize entegre edebilirsiniz. Güvenlidir çünkü PCI Hizmet Sağlayıcısı’nın “Level 1” sertifikasına sahiptir. Birçok farklı e-ticaret paketi için özel modülleri bulunan iyzico’da taahhüt ile satış yapan e-ticaret siteleri için Abonelik Sistemi de bulunur. Bu sayede kurs, spor salonu, gazete-dergi aboneliği gibi satışlarda taksitlendirme yerine abonelik bedeli seçeneğini müşterilerinize sunabilirsiniz.

Bir e-ticaret sitesinin karşılaşabileceği sorunlarla ilgili detaylı bilgileri de içeren iyzico, her adımda size destek sağlar. Videolar, açıklamalar ve gerekli durumlarda destek hattı ile istediğiniz her an her sorunun cevabını iyzico’da bulabilirsiniz. Sürekli yenilenen ve gelişen ücretsiz Sanal POS ile taksitlendirme ve mobil ödeme sistemleriyle tanışmaya da kısa vadede hazır olun.


iyzico

iyzico

Şimdi Kolay