Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
  • Başvurumu yaptıktan sonra size haber vermem gerekiyor mu?

    Hayır, bize ekstra bir haber vermenize gerek bulunmuyor. Siz başvuru formunu doldurarak, başvurunuzu tamamladığınızda bilgi ve belgeleriniz ilgili ekibimizin ekranlarına düşmektedir. Ekibimiz de bilgi ve belgelerinizi kontrol ederek sizinle iletişime geçip sürecinizi yönetmeye başlayacaktır.

  • Başvuru sonucumu ne kadar süre içerisinde öğreneceğim?

    Başvurunuzu eksiksiz olarak tamamladığınızda, iyzico Ekibi 24 saat içerisinde (platformda kayıtlı olan e-posta adresiniz üzerinden) sizinle iletişime geçecek ve başvurunuzla ilgili bilgi vererek sürecinizi yönetmeye başlayacaktır. Ekibimiz sizinle iletişime geçene kadar yapmanız gereken herhangi bir şey bulunmamaktadır.

    Not: Mesai saatlerimiz hafta içi 09:00-21:00 saatleri arasında olup, Cumartesi mesai saatlerimiz 10.00- 17.00 saatleri arasındadır. Pazar günü yapılan başvurular, Pazartesi sabahı 09:00-12:00 saatleri arasında cevaplanmaktadır.