Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Nasıl başvuru yapabilirim?

  Öncelikle iyzico'da bir üyelik kaydı oluşturmanız gerekiyor.

  Daha sonra, kayıtlı e-posta adresinizle iyzico'ya giriş yaptığınızda, Kontrol Panelinizin sol tarafında "Başvuru Yap" butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklayarak, başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

  "Başvuru Yap" butonuna tıklayarak açtığınız başvuru formunda, platform sizden bilgi ve belgelerinizi kayıt etmenizi isteyecektir. Bu formun en altında yer alan Gereken Evraklar bölümüne ise, taratarak bilgisayarınıza kayıt ettiğiniz evraklarınızı online olarak yüklemeniz gerekecektir.

  Form üzerindeki ilgili alanları doldurduktan sonra, sayfanın en altındaki "iyzico Hizmet Şartlarını kabul ediyorum" seçeneğini işaretleyip, "Başvuruyu Tamamla" butonuna tıkladığınızda başvurunuz oluşmuş olacaktır.

 • Gereken evrakları size kargolamam mı gerekiyor?

  Hayır. Gereken evraklarınızı üyeliğinize online olarak yüklemeniz yeterli olacaktır.

 • Belgelerimi yükleyemiyorum, sayfa hata veriyor ne yapmalıyım?

  Belgelerinizin boyutuyla ya da dosya uzantısıyla ilgili bir sorun yaşıyor olabilirsiniz. Belgelerinizi PDF ya da Jpeg dosya uzantıları ile tekrar eklemeye çalışmanızı öneririz. Sorunun devamı halinde ise, belgelerinizi [email protected] e-posta adresine iletebilirsiniz. Böyle bir durumda, iyzico Ekibi belgelerinizi hesabınıza yükleyerek size bilgi verecektir.