Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Gereken belgeler nelerdir?

  Başvurunuz esnasında aşağıdaki evrakları, online olarak üyeliğinize yüklemeniz gerekmektedir.
  - İmza Sirküleri,
  - Vergi Levhası,
  - Şirket Ortaklarının Kimlik Fotokopileri,
  - Adınıza/Şirketinize ait Banka Hesap Dekontu Örneği.

 • iyzico’yu şirket sahibi olmadan kullanabilir miyim?

  iyziLink ürünümüzden herkes, iyziPOS ve iyziBazaar ürünlerimizden sadece şirket sahibi kullanıcılar yararlanabilmektedir.

 • Şahıs şirketim var, iyzico’yu kullanabilir miyim?

  Şahıs şirketinize ait bilgi ve belgelerle iyzico'yu kullanabilirsiniz.

 • Dekont belgesinin talep edilme sebebi nedir?

  Gereken belgeleriniz arasında yer alan dekont, platforma tanımladığınız banka hesabınızın doğruluğunu teyit etmek amacıyla talep edilmektedir. İlgili hesabınızdan gerçekleştirdiğiniz herhangi bir işleme ait dekont örneğini yüklemeniz yeterli olacaktır. Dekont örneği yerine, hesap cüzdanınızın bir görüntüsü de kabul edilebilir. İlgili örnekte, hesabın kime ait olduğunun ve IBAN numarasının açık bir şekilde görünür olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir.

 • Başkasına ait şirket bilgileri üzerinden iyzico’yu kullanabilir miyim?

  iyzico'nun hizmetini kullanabilmeniz için, hesabınıza yüklediğiniz vergi levhasındaki şahıs ya da firma ismi ile ödemelerin aktarılacağı hesap bilgilerinin uyuşması gerekmektedir. Vergi levhasındaki yazan isim ile ödemelerin aktarılacağı hesap bilgilerinin uyuşmaması durumunda, ödemeler ilgili hesaba aktarılamayarak askıda kalacaktır.