Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • iyzico ile aramızda bir sözleşme olacak mı?

  Başvuru sürecinizin sonunda iyzico ile firmanız arasında bir sözleşme imzalanması gerekmektedir.

 • Sözleşmeleri nereden görebilirim?

  iyzico işyeri panelinizde başvuru bölümünde görüntüleyebilirsiniz. Başvurunuz olumlu olarak sonuçlandığında, ilgili ekip platformda kayıtlı e-posta adresinize bu sözleşmeyi iletiyor olacaktır.

 • Sözleşmeleri nasıl kabul edeceğim?

  Faaliyet gösterdiği her alanda yenilikçi olan iyzico, kullanıcılarına kolaylık sağlamak adına Dijital Sözleşme dönemini başlatmıştır. Bu doğrultuda, sözleşmeleri ıslak imzalı olarak bize kargo yapmanıza gerek kalmayacağı için, başvuru süreciniz çok daha kısalacaktır.

  Sözleşmeleriniz, başvuru sürecinizin tamamlanmasından sonra, e-posta adresinize sözleşme konusunda bir bilgilendirme iletilecektir. Sözleşmelerinizi onaylamanız için yapmanız gerekecek tek şey; iyzico kontrol panelinize giriş yaparak, "Başvuru" seçeneğinin altında yer alan sözleşmenizi incelemeniz ve sonrasında "Sözleşmeyi Kabul Et" linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 • Sözleşmeleri imzalayıp, tarattıktan sonra size e-posta ile göndersem kabul olur mu?

  Maalesef bu şekilde yapacağınız uygulama kabul olmayacaktır. Sözleşmelerinizi, iyzico kontrol panelinizde yer alan "Sözleşmeleri Kabul Et" linkine tıklayarak onaylamanız gerekmektedir.

 • Sözleşmelerde değiştirilmesini istediğim maddeler var, ne yapmalıyım?

  iyzico, kullandırdığı hizmeti için belirli standartları olan bir platformdur. Bu standartlarından biri de sözleşmeleridir. Sözleşmelerin içeriği de firmadan firmaya göre değişiklik gösterememektedir. Bu nedenle, sözleşmelerde herhangi bir maddenin çıkartılması ya da değiştirilmesi mümkün olamayacaktır.