Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Açık kaynaklı altyapı nedir?

  Her gün popülerliği daha da artan açık kaynak kodlu yazılım; herkes tarafından paylaşılabilme, değiştirilebilme özgürlüğüne sahip olan, kaynak kodu isteyen herkese açık olan yazılımlardır. Gereksinimlere göre basitleştirilebilen, sağlamlaştırılabilen, güçlendirilebilen açık kaynak kodlu yazılımlar; her alanda çözümler sunarak, yazılım devlerine karşı tüketiciye seçenekler sunmaktadır.

  Prestashop, Magento, Opencart ve WooCommerce gibi sistemler de, dünyanın en büyük açık kaynaklı E-ticaret altyapıları olarak kabul edilmektedir.

 • iyzico açık kaynaklı altyapılardan hangilerini destekliyor?

  iyzico; Prestashop, Magento, Opencart ve WooCommerce gibi dünyanın en büyük açık kaynak (open source) E-ticaret sistemleri için kendi ekibiyle geliştirdiği özel modülleri ücretsiz olarak kullanımınıza sunar.

  iyzico ekibinin geliştirdiği ve uygun modüllerini ücretsiz olarak servis ettiği açık kaynaklı altyapıların listesi için lütfen aşağıdaki linke tıklayınız.

  Açık Kaynak Kodlu Altyapılar

 • E-ticaret sitemde kullandığım açık kaynaklı altyapının sürümü ile iyzico modülü uyumlu değil. Ne yapmalıyım?

  E-ticaret altyapılarında her geçen gün yeni yeni sürümler/güncellemeler çıkabilmektedir. Kullanmış olduğunuz açık kaynaklı altyapının sürümü ile iyzico modülü uyumlu değilse, iyzico Entegrasyon Ekibi'ne mesaj göndererek destek talebinde bulunabilirsiniz. Ekip bu konuda size yardımcı olabilmek için elinden geleni yapacaktır.

 • Kullandığım açık kaynaklı altyapı için çözümünüz gözükmüyor ne yapmalıyım?

  Kullanıyor olduğunuz açık kaynaklı yapı için uygun iyzico modülü bulunmuyorsa, Bize Ulaşın bölümünden mesaj göndererek geliştirme önerisi iletebilirsiniz. Ekip sizden mesaj aldığında talebinizi değerlendirecektir.