Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Hesabım entegrasyon aşamasındaydı. Son durumu nasıl öğreneceğim?

  Entegrasyon aşamasındaki işlemler, tarihlerine göre belli bir sıralamaya alınmakta ve Entegrasyon ekibi bu sıralamaya uygun olarak işlemleri sonuçlandırmaktadır.

  İşleminiz entegrasyon aşamasına taşınmışsa, ilgili ekibin sürecinizle ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Ekip, işlemleriniz tamamlandığında size bilgilendirme yapacaktır. İşleminizin son durumu hakkında bilgi almak isterseniz, ekibe konuyla ilgili mesaj gönderebilirsiniz.

 • Entegrasyonu tamamladım ve testlerde herhangi bir soruna rastlamadım. Canlı ödeme almaya ne zaman başlayacağım?

  iyzico kontrol panelinizde, "başvuru" kısmından başvurunuzu yaptıktan sonra hesabınız ilgili ekibimiz tarafından incelenecek ve tarafınıza online sözleşme gönderilecektir. Bu online sözleşmeyi yine "iyzico kontrol panelinizde, "başvuru" kısmından onayladıktan sonra canlı ödemeler almaya başlayabilirsiniz.

 • Entegrasyon sürecinde farklı sorunlar yaşıyorum ne yapmalıyım ?

  Yaşadığınız sorunu detaylandırarak, Bize Ulaşın bölümü üzerinden ekibe mesaj gönderebilirsiniz. Ekip hızlı bir şekilde size yardımcı olacaktır.

 • Entegrasyonla ilgili telefondan destek alabilir miyim?

  iyzico'nun en önemli prensiplerinden biri "Kolaylık"tır. Bu ilkesine bağlı kalmak adına, platformunu kullanmak isteyen bütün girişimler için entegrasyon desteğini açık bir şekilde vermektedir.

  Entegrasyon aşamasındaki işleminizde sorun yaşıyorsanız, ekibimiz size de yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. Ancak, özellikle teknik konuların belirli dökümanlar üzerinden yürüdüğünü ve süreçlerin takibinin sadece yazılı olarak yapılabileceğini hatırlatırız. Bu nedenle entegrasyon gibi teknik konular hakkında ekibimize telefon üzerinden değil, mesaj göndererek ulaşmanız, sürecin daha kolay ve daha sağlıklı ilerlemesini sağlayacaktır. Bu konuda göstereceğiniz anlayış ve hassasiyet için teşekkür ederiz. Entegrasyon ekibine mesaj göndermek için lütfen tıklayın .