İyiden İyiye; Toplum, Çevre ve Kültür İçinDaha Fazla Bilgi

İhtiyaç Haritası-iyzico
İş Birliğiyle
Yeni Bir Umut Yeşeriyor

İhtiyaçharitası.org’da iyzico ödeme altyapısıyla destek olacağınız ihtiyaçları şehirdeki yerel esnaftan karşılayın hem ihtiyacı giderin hem de yerel esnafa destek verin.

Şimdi siz de destekçi olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşın veya ürünlerinizi komisyon ödemeden sosyal pazar yerinde satışa sunarak tedarikçi olun.

iyzico Referanslar Sahibinden iyzico Referanslar H&M iyzico Referanslar Decathlon iyzico Referanslar Letgo iyzico Referanslar Nike
ve onbinlercesi
İhtiyaç Haritası’ndan yardım eli uzatmak,

iyzico ile çok daha kolay ve hızlı

İhtiyaç sahipleri ile yardımseverleri buluşturan platform İhtiyaç Haritası, iyzico’nun sağladığı ödeme altyapısı ile yeni bir döneme giriyor. Türkiye’de bir ilk olan bu sistem sayesinde ihtiyaç karşılamak isteyen kurum ya da kişiler, ihtiyacı karşılamak istedikleri tedarikçiden ürünleri dakikalar içerisinde satın alıp desteğini tamamlayabilecek. İhtiyaçların harita tabanlı olarak toplandığı ve ürün teslimi, kargo gibi sorunların ortadan kaldırıldığı sistem sayesinde yerel esnaf da desteklenmiş olacak.

  • İhtiyaç Haritası - FOX TV Röportajı
  • İhtiyaç Haritası - iyzico İş Birliği | Sosyal Fayda Zirvesi 2019

Teknolojik ödeme altyapısıyla tamamen ücretsiz olarak projeye destek sunan iyzico ve İhtiyaç Haritası sayesinde siz de destekçi olarak ihtiyaç sahiplerine ulaşabilir veya ürünlerinizi destekçilere sunarak tedarikçi olabilirsiniz.

İyiliğin gücünü yurdun dört bir tarafına yaymak için şimdi siz de İhtiyaç Haritası’na girin, hem ihtiyacı giderin hem yerel esnafa destek verin!

Sıkça Sorulan Sorular
  • iyzico ve İhtiyaç Haritası iş birliği ne anlama geliyor?
    Anadolu’nun dört bir yanında binlerce üye iş yerine sahip olan iyzico sayesinde İhtiyaç Haritası üzerinden dileyen herkes tedarikçi olup ürünlerini ihtiyaç sahiplerine ulaşması için satışa sunabilecek. Bu sayede ihtiyaçların sahiplerine çok daha kolay ve hızlı ulaşması sağlanacak.
  • İhtiyaç Haritası üzerinden satılan ürünler için komisyon alınıyor mu?
    iyzico, İhtiyaç Haritası üzerinden satılan ürünlerden herhangi bir gelir elde etmemekte olup projenin ödeme altyapısı teknoloji sağlayıcısıdır.
iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.