Bu yaz alışverişlerini iyzico ile Öde, her ay 500 TL toplamda 2.000 TL kazan.Detaylar:

4.2

1.2M+ İndirme

İndir

Kullanıcı Sözleşmeleri Hakkında

Haklarınızın ve yükümlülüklerinizin detaylarını bu sayfada yer alan sözleşmelerde bulabilirsiniz.

 • EK-1 ÜCRET BİLGİLENDİRME LİSTESİ  Aşağıda belirtilen ücretlere Banka ve Sigorta Muameleleri Vergisi (“BSMV”) dahildir.

  İşlemÜcretAçıklama
  Banka Havalesi ile Para YüklemeÜcretsizKullanıcı’nın banka hesaplarından iyzico Elektronik Para hesabına para yükleme işlemleri.
  Kredi Kartı ile Para Yüklemeİşlem tutarının %2’siKullanıcı’nın kredi veya banka kartlarından iyzico Elektronik Para hesabına gönderilmek üzere yaptığı ödeme işlemleri.
  Banka ve Ön Ödemeli Kart ile Para Yüklemeİşlem tutarının %1’iKullanıcı’nın banka veya ön ödemeli kartlarından iyzico Elektronik Para hesabına gönderilmek üzere yaptığı ödeme işlemleri.
  Mobil Ödeme ile Para YüklemeÜcretsizKullanıcı’nın mobil ödeme işlemi ile iyzico Elektronik Para hesabına gönderilmek üzere yaptığı ödeme işlemleri. (Mobil operatör veya mobil ödeme hizmeti sağlayıcısı ücret uygulayabilir)
  iyzico Hesapları Arasında Para TransferiÜcretsizKullanıcı’nın iyzico Elektronik Para hesabından diğer iyzico kullanıcılarının Elektronik Para hesaplarına para transfer işlemleri.
  Banka Havalesi ile Para ÇekmeÜcretsizKullanıcı’nın iyzico Elektronik Para hesabından kendisi adına açılmış bir banka hesabına para çekme işlemleri.
  iyzico Kart Başvuru10 TLKullanıcı’nın iyzico fiziksel karta başvuru işlemi.
  Ön Ödemeli Kart (iyzico Kart) ile Para Çekme%1,15 (ödemeye esas tutar üzerinden) + 1 TLKullanıcı’nın iyzico Kart'ı ile iyzico hesabından ATM'lerde yaptığı nakit çekim işlemleri.
  Ön Ödemeli Kart (iyzico Kart) ile Para YüklemeÜcretsizKullanıcı’nın iyzico Kart’ı ile iyzico hesabına ATM'lerden yaptığı nakit yükleme işlemleri.
  Ön Ödemeli Kart (iyzico Kart) ile ATM üzerinden Bakiye Sorgulama0,25 TLKullanıcı’nın iyzico Kart'ı ile iyzico hesabındaki bakiyeye dair ATM'lerde yaptığı bakiye sorgulama işlem.iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.
 • Altunizade Mah. İnci Çıkmazı Sokak No: 3 İç Kapı No: 10 Üsküdar İstanbul
 • [email protected]
 • +90 216 599 01 00
  7/24 canlı telefon ve iyzico mobil uygulaması üzerinden chat desteği
 • Ticari Sicil No: 867612
 • Vergi No: Üsküdar VD. 4830343157
 • Mersis No: 0483034315700019
 • Denetleyici Merci
 • Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) - Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No: 10 06050 Ulus Altındağ Ankara 0312 507 50 00