Genel

26 Haz 2018

iyziLink API Geliştirmesiyle iyziLink’lerin Yönetimi Artık Çok Kolay

Geçtiğimiz sene iyziEvent’te tanıttığımız iyziLink ürünümüz ile birlikte kurumsal satıcıların yanı sıra bireysel (şirket sahibi olmayan) satıcıların da dünyanın her yerinden ödeme almalarına imkân sunarak e-ticaretteki sınırları kaldırmıştık. Bugün 5 binden fazla kullanıcının herhangi bir web sitesi veya teknik bir geliştirmeye ihtiyaç duymadan oluşturdukları bir link ile dünyanın her yerinden güvenle ödeme almalarını sağladığımız iyziLink ürünümüz, sizlerin ihtiyaçları ve deneyimleri doğrultusunda yeni özellikleriyle gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

Sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda geliştirdiğimiz API entegrasyonuyla birlikte kurumsal satıcılarımız için ürün deneyimini bir adım öteye taşıyıp iyziLink yönetimini mümkün hale getirdik. Artık iyziLink API ile, kurumsal üye iş yerlerimiz iyziLink’lerini çok daha kolay yönetebilecek. iyzico ürün ekibi tarafından geliştirilen iyziLink API sayesinde, ürün ekleme, düzenleme, silme ve ürün statüsünü değiştirmek gibi özellikleri kullanıcılar kendi ihtiyaçları doğrultusunda yönetip, kolaylıkla yapabilir hale gelecek.

Peki iyziLink API ne gibi yenilikler sunuyor? 

*Özellikle tek bir panelden iyziLink’lerini yönetmek isteyen kullanıcılarımızın kendi panellerine entegre edecekleri iyziLink API servisi ile iyzico paneline girmelerine gerek kalmayacak.

*Geniş ürün yelpazesine sahip iyziLink satıcıları, iyziLink API servisini web sitelerine entegre ederek iyziLink yönetim sürecini otomatize edebilecek.

*Her bir ürün için tek tek iyziLink oluşturmak yerine iyziLink API entegrasyonu ile tüm ürünlerine ait iyziLinkleri’ni manuel bir süreç gerektirmeden, servislerin birbiriyle konuşması sayesinde kolaylıkla oluşturabilecek.

Kurumsal üye iş yerlerimiz için kolay entegrasyon ve etkin süreç yönetimini sağlayan iyziLink API entegrasyonu son derece kullanışlı bir çözüm olarak iyzico ailesindeki yerini aldı.

iyziLink API ile çalışmak isteyen internetten satış yapanların tek yapması gereken, online başvuru sürecini tamamlayıp sözleşmeyi onayladıktan sonra entegrasyon ekibimizin desteği ile kendi platformlarının yazılım diline uyumlu servisleri diledikleri platforma entegre etmek.

Her zaman kullanıcılarının işlerini büyütmesine destek olan, onların çözüm ortağı olma hedefiyle ürünlerini geliştirmeye önem veren iyzico, iyziLink API entegrasyonuyla kurumsal üye iş yerlerinin iyziLinkler’inin yönetim sürecini kolaylaştırıyor.

iyzico’nun bugüne kadar en hızlı büyüyen ürünü iyziLink, her gün artan kullanıcı sayısıyla internetten satış yapanlara en hızlı çözümü sunarken bireysel satıcılar da Instagram ve stant satışlarında, Etsy’de gerçekleştirdikleri satışlarda iyziLink ile ödeme alabiliyor. API entegrasyonuyla hayatlarını daha da kolaylaştıracağımıza inandığımız kurumsal satıcılarımız ise tahsilat yapma, paket servisi hizmetlerinde, otel rezervasyonlarında mail order yerine iyziLink ile kolay ve güvenli bir şekilde ödeme alabiliyor.

iyziLink API entegrasyonuyla ilgili daha fazla bilgi için entegrasyon ekibimizle [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hemen şimdi iyziLink kullanmaya başlamak için tıklayın!