E-Ticaret Paketleri ve Sanal POS Modülleri

iyzico Posted on 2 dakika

E-ticaret paketleri küçük ve orta ölçekli işletmelerin olduğu gibi büyük markaların da e-ticaret sitelerinde kullandığı pratik çözümler olarak çıkıyor karşımıza. All-in-one, yani ihtiyacınız olan tüm modül ve özellikleri tek bir yapıda toplayan e-ticaret paketleri ve bu paketlerle birebir uyumlu Sanal POS modülleri isteyen herkesi bir-iki gün içerisinde kullanıma hazır bir e-ticaret sitesi sahibi yapıyor. Hazır e-ticaret paketleri ile kendi temanızı kendiniz seçiyor, ihtiyacınıza göre modül ekleyip modül çıkarabiliyor, geniş ürün kategorileri, müşteri profilleri, sipariş takibi, raporlama ve fatura kesme işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Dünyada en çok kullanılan açık kaynak e-ticaret paketlerinin başında WordPress’in e-ticaret paketi olan WooCommerce geliyor. Kusursuz bir içerik yönetim sistemi olan WordPress ile aynı özelliklere sahip WooCommerce bir e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan tüm soruların cevaplarını karşılayabilecek niteliklere sahip. Tamamen güvenli bir sisteme sahip olan WooCommerce, sipariş ve kargo takibi yapmanıza, geniş ürün kategorileri oluşturmanıza, ürün açıklamaları ile ilgili içerik oluşturmanıza ve SEO yapmanıza olanak sağlıyor. WooCommerce tercih eden işletmeler için geliştirilen iyzico Sanal POS WooCommerce modülü bu pratik sistemi destekler nitelikte bir pratikliğe sahip.

Birçok büyük dünya markası tarafından da tercih edilen Magentoise piyasanın en kaliteli e-ticaret yönetim sistemi olarak kabul ediliyor. Açık kaynak ve kullanıma hazır paketi ise küçük ve orta ölçekli işletmeler için çözümler sunuyor. Böylece e-ticarette kalite her basamağa yayılıyor. Oldukça hızlı büyüyen ve güçlü bir sisteme sahip olan Magento e-ticaret paketinde, bir ürüne birden çok görsel ekleme özelliği de bulunuyor. Magento’ya birden çok farklı ödeme sistemi entegre etmek de mümkün. Magento e-ticaret paketi kullanıcıları için geliştirilen iyzico Sanal POS Magento modülünü ücretsiz olarak indirip iyzico sanal POS entegrasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.

PHP tabanlı açık kaynak e-ticaret sitelerinin en popülerlerinden biri diğeri ise adını sıklıkla duyduğumuz OpenCart… Sattığınız ürünün türüne göre farklı temalar seçebilir, sınırsız ürün kategorisi oluşturabilirsiniz. Farklı dil seçenekleri ve farklı döviz türlerinde ödeme kabul etme özelikleri ile OpenCart global bir e-ticaret sitesi olmanızı sağlar. Promosyonlar, hediye çekleri, sosyal medya kampanyaları OpenCart ile çocuk oyuncağı. SEO destekli yapısıyla kendi dijital pazarlamanızı kendiniz yapabilir, rakiplerinizin bir adım önüne geçebilirsiniz. OpenCart için geliştirilen iyzico Sanal POS OpenCart modülünü ise ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


iyzico

iyzico

Şimdi Kolay