Sıfır komisyon, tanıtım desteği ve özel indirimlerle #KadınGirişimcininYanındayız! Detaylı Bilgi

Gelişiminize En Büyük Destek!

E-ticaret siteleriniz için birlikte çalıştığımız altyapı sağlayıcılarından birini tercih edin, farklı çözüm ve fırsatlar sunan çözüm ortaklarımız ile işinizi geliştirmede yardımcı olalım.

inveon Wix Shopify Fonzip Noah
ve onbinlercesi

Çözüm Ortaklarımız

 • partner
  Inveon, kurumsal e-ticaret yazılım platformu ve dijital büyüme yönetimi çözümleri sunan bir teknoloji şirketi olarak kurulduğu 2006 yılından bu yana kurumsal şirketlere dijital ticaret ortağı olarak hizmet vermektedir. Günümüzde Inveon çözümlerini kullanan şirketlerin oluşturduğu yıllık toplam e-ticaret hacmi 1 milyar doları aşmıştır. Sağladığı ürün ve hizmetler ile 15 ülkede 70 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan Inveon, Türkiye’nin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinden biri olarak 2021 yılı dahil olmak üzere beş yıl üst üste Deloitte Technology Fast 50 ödülünü almaya hak kazanmıştır.
 • partner
  160+ milyon kullanıcısı olan Wix.com, dakikalar içinde profesyonel bir e-ticaret sitesi kurmanızı sağlıyor. Her sektöre özel tasarlanmış 500'den fazla şablondan size uyanı seçip, %100 özelleştirebiliyorsunuz. Üstelik e-ticaret sitenizi açtığınızda hosting, domain, site güvenliği, SEO, pazarlama araçları ve çok daha fazlasını da ücretsiz olarak sunuyor. Böylece işinizi büyütmek için ihtiyacınız olan her şeye tek bir çatı altında ulaşıyorsunuz.
 • partner
  Shopify, ürünlerinizi satmak için bulut tabanlı bir SaaS yazılımı olup, online bir mağaza kurmanıza sağlayan e-ticaret çözümüdür. Aylık ödeme planlarıyla tam hizmet bir e-ticaret sistemi ile birlikte mağaza verilerini girebileceğiniz, ürün ekleyebileceğiniz ve siparişleri işleyebileceğiniz bir yönetici paneline erişmenizi sağlar. Shopify’ ın iyzico entegrasyonu sayesinde, hızlı kolay ve güvenli ödeme almanıza yardımcı olur.
 • partner
  Türkiye’nin lider hosting şirketi, Natro, 1999 yılından bu yana; Alan Adı, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, SSL Sertifikası, Marka Tescil gibi servislerle 300.000’den fazla müşterisine hizmet vermektedir.
 • partner
  2005 yılında kurulan Ideasoft'un “Akıllı E-ticaret Paketleri” profesyonel ve kolay kullanıma sahip e-ticaret yazılıma sahip olmasıyla bir gün içerisinde online satışlarınıza başlayabiliyorsunuz. “Shopio” markasıyız; Amerika, Avusturalya ve İngiltere e-ticaret pazarlarında var olan Ideasoft, artık ürettiği ürünlerle global bir oyuncu.
 • partner
  Ticari hayatta tam 40 yıllık bir geçmişe sahip olan, Nice Group Bünyesinde 2006 yılında ‘Maksimum Ticaret’ sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret, web tabanlı yazılım ve özel tasarım çözümleri vermek üzere ayrı bir marka olarak kurulan Ticimax, 15 günlük ücretsiz e-ticaret altyapısı sağlıyor.
 • partner
  2003'ten beri hizmet veren T-Soft, 2000’e yakın müşterisine e-ticaret altyapı hizmeti vermektedir. Responsive yapılardan, mobil siteye, android ve ios native mobil uygulamalara kadar zengin arayüz seçenekleriyle, appstore’dan, rest api mimarisine kadar geliştirme imkanı sağlayan teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.
 • partner
  WP Kulüp, her yönüyle anlattığı Google Analytics ve WooCommerce eğitimleri ile üyelerine güçlü bir E-ticaret yol haritası sunmaktadır. Ayrıca “Kurumsal Web siteleri, SEO, WordPress ve Freelancer olma” yol haritaları ile, İnternet Teknolojileri hakkındaki bilgilerinizi, mentorlarımızın da desteğini alarak, sürekli güncel tutabilirsiniz. Her hafta gerçekleşen Zoom toplantılarında sorularınıza canlı canlı cevap alabilir, özel webinarlarda uzman konuklardan ileri seviye teknikler öğrenebilirsiniz.
 • partner
  Vedubox şirketler ve eğitim kurumlarının ihtiyaçları için geliştirilmiş “Hepsi Bir Arada Online Eğitim ve İletişim Sistemi”dir. Sistem içerisinde online eğitim yönetimi (LMS), soru bankası, test, sınav, e-ticaret, kurumsal portal, canlı eğitim, toplantı, etkinlik, topluluk yönetimi, Zoom, Webex, Google Meet, MS Team, oyunlaştırma gibi onlarca özellik bütünleşik olarak yer almaktadır. Sistem müşterinin kendi belirlediği kurumsal kimliğine (logo, renkler, görseller ve web adresi) göre çalışır.
 • partner
  BilgiKurumsal, 2008 yılında kurulan BO Interactive'in marka haklarının Borusan Holding'e satışının gerçekleşmesinin ardından İstanbul'da kurulmuştur. Bilgi Kurumsal İnternet İçerik Yönetim Sistemi ile devlet kurumlarının, şirketlerin, derneklerin ve kişilerin web sitesi, e-ticaret sitesi ve e-ihracat sitesi ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri çözümler üretmektedir.
 • partner
  Designneuro, markaların pazarlama ihtiyaçlarına en doğru çözümleri sunacak kullanıcı deneyimini oluşturmak için e-ticaret arayüzlerini sıfırdan tasarlar ve tüm alt yapı hizmetini beraberinde sunar. Türkiye’de bir ilk olarak arayüz tasarımına, nöropazarlama araştırmalarından elde ettiği deneyimleri katan Designneuro global markalarla çalışıyor ve e-ticaret projelerine yüksek ciro sağlamayı hedefliyor.
 • partner
  Kasaba Works Creative Digital Agency dijital sektörün uzmanlarının bir araya gelerek kurduğu bir firmadır. Markalara özel arama motoru optimizasyonu (SEO), yazılım, dijital reklamcılık ve dijital dönüşüm danışmanlığı çözümleri ile hizmet vermektedir.
 • partner
  2014 yılında kurulan Lemoon Creative günümüzde E-Ticaret / Kurumsal website çözümleri, Pazaryeri Entegrasyonları ve Dijital Pazarlama alanlarında hizmet vermektedir. Siz hayal edin, biz Dijitalleştirelim mottomuzu markalarımıza en doğru şekilde yansıtmaya özen göstermekteyiz. 600'den fazla markaya hizmet vermekte olan Lemoon Creative ailesinin bir sonraki markası olmak isterseniz bir tık kadar uzağındayız.
 • partner
  WebTech Bilişim, kurumsal sorunlarınız noktasında dilediğiniz yazılımsal çözümleri edindiği bilgi ve tecrübelerle en iyi şekilde geliştirmeyi hedefler. Yaptığı işlerde kurumsal sürdürülebilirliği ve efektifliği sağlar. Entegrasyon en güçlü becerilerimiz arasında yer almaktadır. Dilediğiniz yazılımınıza ödeme sistemleri, abonelik ve pazaryeri entegrasyonlarını anahtar teslim sunmaktadır.
 • partner
  2003 yılında kurulan Projesoft, güçlü ve esnek yapısıyla bir çok markaya E-Ticaret konusunda çözüm ortaklığı yapmaktadır. Sorunsuz entegrasyonları sayesinde pazaryeri ve ERP operasyonlarında müşterilerinin zaman ve iş gücünden tasarruf etmelerini, cirolarını yükseltmeyi ve böylece büyümelerini katkıda bulunmayı kendine misyon edinmiştir.
 • partner
  2001 yılında kurulan Hipotenüs, yüzlerce önemli e-ticaret markasına, geliştirdiği yenilikçi, %100 mobil ve SEO uyumlu e-ticaret yazılımları ile hizmet vermektedir.
 • partner
  SHOPPlus E-Ticaret 2009 yılından beri e-ticaret yazılım otomasyon hizmeti vermektedir. Kiralama, Satın Al politikasını benimseyen SHOPPlus E-Ticaret, Lisans Anahtarı ile ömür boyu yazılım kullanım hakkı sunan e-ticaret yazılımıdır.
 • partner
  Noah, Eticaret ve marka kimlik alanlarında deneyime sahip tam donanımlı bir ajanstır.Yaptığımız işlerde yenilikçi ve her zaman merak uyandırıcı konseptler sunmaya çalışırız. Hedeflerinize ulaşmanız için sektördeki en iyi şirketlerle partnerlik yapıyoruz: Magento, Shopify ve Squarespace bunlardan bazılarıdır.
 • partner
  Fonzip, dernek, vakıf, meslek örgütü, kulüp gibi sivil toplum kuruluşları için en gelişmiş online üye, aidat ve bağış yönetim yazılımıdır. Fonzip ile kullanımı kolay bir üye yönetim sistemi (CRM), bağış kampanya sayfaları, üyelerin kendi bakiyelerini sorgulama ekranları, etkinlik ve bilet yönetimi veya toplu SMS / e-posta gönderimi gibi bir çok özelliği tek panelden yönetebilirsiniz.
 • partner
  Neticaret kurulduğu 2001 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir.
 • partner
  2002 yılında Sektörde Yeni Çözüm olarak kurulan firmamız 2016 'yılında YeniSoft' Markasıyla “ E-ticaret Paketleri”Start, Basic , Advance , Silver , Gold olarak 4 farklı paket seçenekleriyle Kullanıcı dostu e-ticaret yazılım paketi olarak Müşterilerimize aynı gün içerisinde kurulum yaparak hizmet vermekteyiz.
 • partner
  Ganipara size bir alışveriş sitesi açmak için gerekli tüm araçları sunar. Ganipara, herhangi bir sanal mağaza yazılımına ihtiyaç duymadan ürünlerinizi, dijital varlıklarınızı, e-kitaplarınızı ve servislerinizi satabileceğiniz ve gelire dönüştürebileceğiniz kolay kullanılabilen bir web servisidir.
 • partner
  Loopcode, 19 yıllık deneyimiyle yüzlerce müşterisine özelleştirilmiş e-ticaret, yazılım ve mobil uygulamalar hazırlayan, online eğitim sektöründe de yatırımları olan yazılım ve teknoloji firmasıdır. Aylık ödeme planıyla hemen Iyzico entegrasyonlu e-ticaret mağazanızı kurabilir, ürünlerinizi yükleyip satışa başlayabilirsiniz. Artık yazılımcılara ihtiyacınız yok, Loopcode ile online mağaza yönetmek çok kolay...
 • partner
  ShopPHP, e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödeme ücreti bulunmamaktadır. ShopPHP'nin İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunmaktadır.
 • partner
  1995 Yılında beri iş dünyasına farklı çözümler üreten şirketimiz, Erp tam entegrasyonlu çalışabilen E-Ticaret programı ile kullanıcılara çözümler sunarak online ticarette yer almalarını sağlıyor. Ayrıca sanal pazar entegrasyonları ile satış ağınızı genişletebiliyorsunuz. Hızlı kurulum ve kullanıcı desteği ile hemen başlayın ve kazancınızı artırın.
 • partner
  byGO 2013 yılından bugüne Shopify Experti olarak bir çok global eTicaret sayfasına imza atmış bir firmadır. Shopify iş geliştirme, kurulum, entegrasyon ve uygulamaları yanı sıra mobil uygulama yazılımı, dijital reklamcılık, danışmanlık ve eTicaret operasyon yönetimi ile de müşterilerine hizmet vermektedir.
 • partner
  Müşterilerimizin e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmak, gelişmiş çözümler üretmek, teknik konularda zaman kaybetmelerini önleyerek işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla; uygun fiyat ve gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret çözümleri sunmaktayız.
 • partner
  2007 yılında aktif olarak faaliyete başlayan Faprika Yazılım Teknolojileri günümüze kadar yazılım projelerinin oluşturulması ve yönetilmesinde başarılı projelere imza atmıştır. ERP ve CRM yazılımları, kurumsal web siteleri ve e-ticaret sitelerinde birçok başarıya ortak olmuştur.
 • partner
  2004 yılında PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapan şirket, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır. Sektöre girdiği yıllarda e-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektirmesiyle ana amacını uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlamak olarak belirlemiştir.
 • partner
  Mikro ve Küçük işletmelerin Dijital Pazarlama’ya geçişini sağlayan Piernet 100’den fazla müşteriye dijital pazarlama destekleri sağlıyor. E-Ticaret çözüm ortağı Shopify tarafından Expert yetkisi bulunan Piernet ile sitenizi hemen kurdurup iyzico altyapısı entegrasyonu ile taksitli satışlarınıza hemen başlayabilirsiniz
 • partner
  Gelişen teknolojiye ayak uyduran, yeni altyapılar sunan dijital reklam ajansıdır. Tüm süreci interaktif iletişim ile yürütmemizin yanı sıra SEO, İnternet Reklamcılığı, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri gibi hizmet verdiği alanlarda inovatif çalışmaya özen gösteriyor.
 • partner
  NetteNetiz.Net, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, firmalarla hedef kitleleri arasında etkili iletişimi sağlıyor. Farklı tasarımlarıyla, gelişme ve güncellemelere açık altyapısı ile müşterilerine anahtar teslim projeler sunan NetteNetiz ekibi, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanıyor.
 • partner
  T-Soft ve Radore Türkiye’nin tamamen ücretsiz ilk e-ticaret yazılımını oluşturmuştur. Saniyeler içinde, bir e-ticaret sitesi açılabilmekte, SSL sertifikasından, barındırmasına, e-ticaret yazılımından ticket desteğine kadar hiçbir ücret ödenmemektedir. Sanal mağaza sahibi kendi alan adını kullanabilmektedir.
 • partner
  Daynex e-ticaret sistemleri iyzico ödeme entegrasyonu ile daha güçlü. 1 günde e-ticaret yapabilme olanağı sağlayan paketlerimizle, hemen e-ticaret sitenizi kurun ve dilediğiniz gibi satış yapmaya başlayın. En profesyonel e-ticaret çözümlerini tüm kobilerimizin kullanımına sunan daynex e-ticareti tercih edebilirsiniz.
 • partner
  Deltapro e-ticaret, fırsat sitesi, web programlama, ve internet danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. 2004 yılından beri faaliyet gösteren Deltapro projenin hem tasarımı, hem programlaması, hem de yayın ve yayın sonrası hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini ana prensip olarak benimsemiştir.
 • partner
  markaClick, web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan ve memnuniyetiniz için çalışan bir yazılım firmasıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket çözümler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılımlarımız ile sizlere alternatifli çözümler sunuyoruz.
 • partner
  Summer Cart e-ticaret platformu Bulgaristan bazlı Mirchev İdeas yazılım firması tarafından geliştirilmiş olup 2008 yılında pazara sunulmuştur. Kuruluşundan bu yana Summer Cart zengin işlevsellik ve teknolojide yenilikçiliğe odaklı bir global e-ticaret platform olarak tasarlanmıştır.
 • partner
  Rgs Yazılım E-ticaret Çözümleri 2005'den beri e-ticaret altyapısı ve özel yazılım çözümleri sunuyor. Uygun altyapı ile hazırladıkları e-ticaret sistemi sayesinde firmaların sanal ortamda tanıtımları ve ticaret yapmalarını sağlıyor. Gelişmiş SEO ve destek hizmetleri ile müşterilerine farklı ve kaliteli bir yaklaşım sunuyor.
 • partner
  Gelişen e-ticaret pazarında yeni teknolojik çözümler üreterek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan WECART ile aynı gün internet mağazanızı kurabilirsiniz. Güvenli alışveriş altyapısı, esnek ödeme imkanları, B2B ve muhasebe yazılımı entegrasyonları gibi kolaylıklar sağlıyor.
 • partner
  n11.com ve T-Soft iş birliği ile hayata geçirilen “n11mağazam E-Ticaret Yazılımı” sayesinde, dakikalar içinde sanal mağaza açılabilmektedir. n11mağazam, n11.com mağazası ile entegre çalışmasının sayesinde ürünler tek panelden yüklenip iki ayrı kanaldan satılabilme özelliği taşıyor.
 • partner
  Agora Bilişim olarak 2009'dan bu yana Site Yapıcı E-Ticaret'in Hazır e-ticaret paketlerini kullanarak 1 günde alışveriş sitenizi aktif edebiliyorsunuz. Ayrıca logo ve bannerlarınızı E-Ticaret paketi kapsamında ücretsiz olarak hazırlama hizmeti sunuyorlar.
 • partner
  KontrolSoft Rebirth yazılımı, ERP, MRP, HR, B2B, E-Ticaret alt yapılarını içeren, Türkiye’nin ilk web yazılım paketidir. Bu yazılımın en önemli noktalarından biri olan ödeme sistemi konusunda “iyzico” gerçekten yazılıma değer katıyor.
 • partner
  KMK Bilgi Teknolojileri 1998'dan bu yana web tabanlı uygulamalarla e-pazara açılabilmeniz için gerekli altyapıyı profesyonelce sunmaktadır. E-ticaret uygulamalarında bir sanal mağazanın başarılı olabilmesi için kullanıcı dostu, mobil uyumlu, e-ticaret siteleri oluşturmanıza imkân sağlanmaktadır.
 • partner
  Odyo Bilişim 2009 yılından itibaren yerli yazılım geliştirme sektöründe yer almakta, ekonomik fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kolay kullanım, güçlü altyapı, hizmet kalitesi ile sürekli araştıran, gelişen ve geliştirerek hizmet sunmaya devam eden bir firma olarak yoluna devam etmektedir.
 • partner
  WebArısı olarak, Eticaretif markası altında sunulan e-ticaret yazılımı, e-ticaret hizmetinin bir hayal olmaktan çıkıp her alanda daha rekabetçi bir pazar oluşmasını sağlamaktır. Mobil arayüz, ödeme seçenekleri ve XML entegrasyonları gibi olmazsa olmazlar, Eticaretif için varsayılan olarak yer almaktadır.
 • partner
  11 Yıldır e-ticaret sektöründe 100'lerce firmaya özel çözüm, eticaret yazılımı sunan İNAJANS'ın bir markasıdır. Bulut tabanlı e-ticaret yazılımı Clouds Eticaret ile isteyen herkes anında bir eticaret sitesine sahip olabilir. Sadece 5 dakikada yayında olacak siteniz mobil uyumlu olam özelliği de taşıyor.
 • partner
  ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.
 • partner
  Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizden önce biz düşündük. Ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz. Tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek.
 • partner
  Joomla'nın en çok tercih edilen ücretsiz e-ticaret bileşenidir. En basit tasarımlardan en özel tasarımlara kadar ve en amatör kullanıcılardan en profesyonel kullanıcılara kadar her kesim tarafından tercih edilen açık kaynaklı bir bileşenin Türkiye Forum ve Destek Hizmetidir.
 • partner
  2010 yılında kurulmuş olup, başta CS-Cart, Magento, Prestashop, Joomla, Salesforce, WordPress, Shopify, OpenERP, Opencart teknolojilerini kullanarak yazılım çözümleri sunmaktadır. Özelleştirilmiş geliştirme ve entegrasyon servisleri sunan Webkul, iyzico entegrasyonu ile katma değerli çalışmalar yapmaktadır.
 • partner
  Proje İşleri, İzmir merkezli bir yazılım firmasıdır. Temel olarak ‘’Engerek B2B’’ ve ‘’MarketHazır B2C’’ paketleri ile satış gerçekleştirmektedir ve 200+ müşterisi ile genç ve tecrübeli bir ekiptir. B2B ve B2C dışında startuplarla çalışmak konusunda tecrübeli bir firmadır.
 • partner
  Amatör bir ruhla 1999’da başlayıp, şu anda tüm dünyada milyonlar tarafından sevilerek kullanılan açık kaynak CMS aplikasyonlarından birinin ilk kurucuları ve oluşturucuları olan Eticsoft, 43 farklı ödeme modulü ile aktif olarak dünya çapında onbinlerce e-mağaza tarafından kullanılmaktadır.

iyzico Sanal POS
Ücretleri ve Komisyon Oranları

Sizin için sunduğumuz avantajlı oranlara göz atın.

 • Ertesi gün ödeme imkanı
 • Başlangıç ücreti yok
 • Aylık sabit ücret yok
Başarılı İşlem Başına
%3,99 + 0,25 TL
Hemen Hesap Aç
Aylık 20.000 TL üzeri Satışlar için.
Hemen Teklif Al
iyzi Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.
 • Altunizade Mah. İnci Çıkmazı Sokak No: 3 İç Kapı No: 10 Üsküdar İstanbul
 • [email protected]
 • +90 216 599 01 00
  7/24 canlı telefon ve iyzico mobil uygulaması üzerinden chat desteği
 • Ticari Sicil No: 867612
 • Vergi No: Üsküdar VD. 4830343157
 • Mersis No: 0483034315700019
 • Denetleyici Merci
 • Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) - Hacı Bayram Mah. İstiklal Cad. No: 10 06050 Ulus Altındağ Ankara 0312 507 50 00