Gelişiminize en büyük destek iyzico’dan!

E-ticaret siteleriniz için birlikte çalıştığımız altyapı sağlayıcılarından birini tercih edin, farklı çözüm ve fırsatlar sunan çözüm ortaklarımız ile işinizi geliştirmede yardımcı olalım.

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ OLUN!
partner

2005 yılında kurulan Ideasoft'un “Akıllı E-ticaret Paketleri” profesyonel ve kolay kullanıma sahip e-ticaret yazılıma sahip olmasıyla bir gün içerisinde online satışlarınıza başlayabiliyorsunuz. “Shopio” markasıylz; Amerika, Avusturalya ve İngiltere e-ticaret pazarlarında var olan Ideasoft, artık ürettiği ürünlerle global bir oyuncu.

partner

Ticari hayatta tam 40 yıllık bir geçmişe sahip olan, Nice Group Bünyesinde 2006 yılında ‘Maksimum Ticaret’ sloganı ile ağırlıklı olarak e-ticaret, web tabanlı yazılım ve özel tasarım çözümleri vermek üzere ayrı bir marka olarak kurulan Ticimax, 15 günlük ücretsiz e-ticaret altyapısı sağlıyor.

partner

2003'ten beri hizmet veren T-Soft, 2000’e yakın müşterisine e-ticaret altyapı hizmeti vermektedir. Responsive yapılardan, mobil siteye, android ve ios native mobil uygulamalara kadar zengin arayüz seçenekleriyle, appstore’dan, rest api mimarisine kadar geliştirme imkanı sağlayan teknolojisini müşterilerine sunmaktadır.

partner

n11.com ve T-Soft iş birliği ile hayata geçirilen “n11mağazam E-Ticaret Yazılımı” sayesinde, dakikalar içinde sanal mağaza açılabilmektedir. n11mağazam, n11.com mağazası ile entegre çalışmasının sayesinde ürünler tek panelden yüklenip iki ayrı kanaldan satılabilme özelliği taşıyor.

partner

Neticaret kurulduğu 2001 yılından bu yana e-ticaret yazılımları üzerine faaliyetlerini sürdürmekte ve projeler üretmektedir. Araştırma-Geliştirme (Ar-Ge) çalışmalarını tamamen kendi öz kaynakları, bilgi birikimi ve teknolojisiyle gerçekleştirmektedir.

partner

Ganipara size bir alışveriş sitesi açmak için gerekli tüm araçları sunar. Ganipara, herhangi bir sanal mağaza yazılımına ihtiyaç duymadan ürünlerinizi, dijital varlıklarınızı, e-kitaplarınızı ve servislerinizi satabileceğiniz ve gelire dönüştürebileceğiniz kolay kullanılabilen bir web servisidir.

partner

ShopPHP, e-ticaret yazılımını sunucunuzda veya tamamı Cisco Firewall ile korunan ShopPHP sunucularında barındırabilirsiniz. Yazılım domain adınıza sınırsız süre lisanslanır ve yıllık ödeme ücreti bulunmamaktadır. ShopPHP'nin İstanbul ve İzmir'de ofisleri bulunmaktadır.

partner

Müşterilerimizin e-ticaret hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artırmak, gelişmiş çözümler üretmek, teknik konularda zaman kaybetmelerini önleyerek işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla; uygun fiyat ve gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret çözümleri sunmaktayız.

partner

2007 yılında aktif olarak faaliyete başlayan Faprika Yazılım Teknolojileri günümüze kadar yazılım projelerinin oluşturulması ve yönetilmesinde başarılı projelere imza atmıştır. ERP ve CRM yazılımları, kurumsal web siteleri ve e-ticaret sitelerinde birçok başarıya ortak olmuştur.

partner

2004 yılında PlatinMarket markasıyla e-ticaret sektörüne yatırım yapan şirket, ilk e-ticaret paketi sürümünü yayınlamıştır. Sektöre girdiği yıllarda e-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektirmesiyle ana amacını uygun maliyetle gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlamak olarak belirlemiştir.

partner

Gelişen teknolojiye ayak uyduran, yeni altyapılar sunan dijital reklam ajansıdır. Tüm süreci interaktif iletişim ile yürütmemizin yanı sıra SEO, İnternet Reklamcılığı, E-Ticaret ve Yazılım Çözümleri gibi hizmet verdiği alanlarda inovatif çalışmaya özen gösteriyor.

partner

NetteNetiz.Net, dinamik ve deneyimli kadrosuyla, firmalarla hedef kitleleri arasında etkili iletişimi sağlıyor. Farklı tasarımlarıyla, gelişme ve güncellemelere açık altyapısı ile müşterilerine anahtar teslim projeler sunan NetteNetiz ekibi, en yeni ve en güvenilir teknolojiyi kullanıyor.

partner

Polonya’da e-ticaret sektörünün lideri Dreamcommerce şirketinin bir markası olarak Türkiye’de 2016 yılından beri faaliyet göstermektedir. Online mağaza aracılığıyla satışlarını büyütmek isteyen kurum ve kişilerin iş ortağı olmak istiyor. Müşteriler ayrıca yanı sıra Facebook sayfalarından da satış yapabiliyorlar.

partner

T-Soft ve Radore Türkiye’nin tamamen ücretsiz ilk e-ticaret yazılımını oluşturmuştur. Saniyeler içinde, bir e-ticaret sitesi açılabilmekte, SSL sertifikasından, barındırmasına, e-ticaret yazılımından ticket desteğine kadar hiçbir ücret ödenmemektedir. Sanal mağaza sahibi kendi alan adını kullanabilmektedir.

partner

Daynex e-ticaret sistemleri iyzico ödeme entegrasyonu ile daha güçlü. 1 günde e-ticaret yapabilme olanağı sağlayan paketlerimizle, hemen e-ticaret sitenizi kurun ve dilediğiniz gibi satış yapmaya başlayın. En profesyonel e-ticaret çözümlerini tüm kobilerimizin kullanımına sunan daynex e-ticareti tercih edebilirsiniz.

partner

Deltapro e-ticaret, fırsat sitesi, web programlama, ve internet danışmanlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. 2004 yılından beri faaliyet gösteren Deltapro projenin hem tasarımı, hem programlaması, hem de yayın ve yayın sonrası hizmetlerde %100 müşteri memnuniyetini ana prensip olarak benimsemiştir.

partner

markaClick, web tabanlı yazılım, tasarım çözümleri sunan ve memnuniyetiniz için çalışan bir yazılım firmasıdır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket çözümler üretiyor ve hayata geçiriyoruz. Her geçen gün gelişen ve yenilenen yazılımlarımız ile sizlere alternatifli çözümler sunuyoruz.

partner

Summer Cart e-ticaret platformu Bulgaristan bazlı Mirchev İdeas yazılım firması tarafından geliştirilmiş olup 2008 yılında pazara sunulmuştur. Kuruluşundan bu yana Summer Cart zengin işlevsellik ve teknolojide yenilikçiliğe odaklı bir global e-ticaret platform olarak tasarlanmıştır.

partner

Rgs Yazılım E-ticaret Çözümleri 2005'den beri e-ticaret altyapısı ve özel yazılım çözümleri sunuyor. Uygun altyapı ile hazırladıkları e-ticaret sistemi sayesinde firmaların sanal ortamda tanıtımları ve ticaret yapmalarını sağlıyor. Gelişmiş SEO ve destek hizmetleri ile müşterilerine farklı ve kaliteli bir yaklaşım sunuyor.

partner

Gelişen e-ticaret pazarında yeni teknolojik çözümler üreterek, müşterilerine anahtar teslim çözümler sunan WECART ile aynı gün internet mağazanızı kurabilirsiniz. Güvenli alışveriş altyapısı, esnek ödeme imkanları, B2B ve muhasebe yazılımı entegrasyonları gibi kolaylıklar sağlıyor.

partner

SHOPPlus E-Ticaret 2009 yılından beri e-ticaret yazılım otomasyon hizmeti vermektedir. Kiralama, Satın Al politikasını benimseyen SHOPPlus E-Ticaret, Lisans Anahtarı ile ömür boyu yazılım kullanım hakkı sunan e-ticaret yazılımıdır.

partner

Agora Bilişim olarak 2009'dan bu yana SiteYapıcı'nın Hazır e-ticaret paketlerini kullanarak 1 günde alışveriş sitenizi aktif edebiliyorsunuz. Ayrıca logo ve bannerlarınızı E-Ticaret paketi kapsamında ücretsiz olarak hazırlama hizmeti sunuyorlar.

partner

KontrolSoft Rebirth yazılımı, ERP, MRP, HR, B2B, E-Ticaret alt yapılarını içeren, Türkiye’nin ilk web yazılım paketidir. Bu yazılımın en önemli noktalarından biri olan ödeme sistemi konusunda “iyzico” gerçekten yazılıma değer katıyor.

partner

KMK Bilgi Teknolojileri 1998'dan bu yana web tabanlı uygulamalarla e-pazara açılabilmeniz için gerekli altyapıyı profesyonelce sunmaktadır. E-ticaret uygulamalarında bir sanal mağazanın başarılı olabilmesi için kullanıcı dostu, mobil uyumlu, e-ticaret siteleri oluşturmanıza imkân sağlanmaktadır.

partner

Odyo Bilişim 2010 yılından itibaren yerli yazılım geliştirme sektöründe yer almakta, ekonomik fiyat politikası ile geniş kitlelere ulaşmaktadır. Kolay kullanım, güçlü altyapı, hizmet kalitesi ile sürekli araştıran, gelişen ve geliştirerek hizmet sunmaya devam eden bir firma olarak yoluna devam etmektedir.

partner

WebArısı olarak, Eticaretif markası altında sunulan e-ticaret yazılımı, e-ticaret hizmetinin bir hayal olmaktan çıkarak her alanda daha rekabetçi bir pazar oluşmasını sağlamaktır. Mobil arayüz, ödeme seçenekleri ve XML entegrasyonları gibi olmazsa olmazlar, Eticaretif için varsayılan olarak yer almaktadır.

partner

11 Yıldır e-ticaret sektöründe 100'lerce firmaya özel çözüm, eticaret yazılımı sunan İNAJANS'ın bir markasıdır. Bulut tabanlı e-ticaret yazılımı Clouds Eticaret ile isteyen herkes anında bir eticaret sitesine sahip olabilir. Sadece 5 dakikada yayında olacak siteniz mobil uyumlu olam özelliği de taşıyor.

partner

ETicaretSoft, internet ve yazılım sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermektedir. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen ETicaretSoft profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki birçok seçkin firmaya yazılım altyapısı konusunda destek vermiş ve projeler üreterek katma değer sağlamıştır.

partner

Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizden önce biz düşündük. Ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz. Tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek.

partner

Joomlan’ın en çok tercih edilen ücretsiz e-ticaret bileşenidir. En basit tasarımlardan en özel tasarımlara kadar ve en amatör kullanıcılardan en profesyonel kullanıcılara kadar her kesim tarafından tercih edilen açık kaynaklı bir bileşenin Türkiye Forum ve Destek Hizmetidir.

partner

2010 yılında kurulmuş olup, başta CS-Cart, Magento, Prestashop, Joomla, Salesforce, WordPress, Shopify, OpenERP, Opencart teknolojilerini kullanarak yazılım çözümleri sunmaktadır. Özelleştirilmiş geliştirme ve entegrasyon servisleri sunan Webkul, iyzico entegrasyonu ile katma değerli çalışmalar yapmaktadır.

partner

Proje İşleri, İzmir merkezli bir yazılım firmasıdır. Temel olarak ‘’Engerek B2B’’ ve ‘’MarketHazır B2C’’ paketleri ile satış gerçekleştirmektedir ve 200+ müşterisi ile genç ve tecrübeli bir ekiptir. B2B ve B2C dışında startuplarla çalışmak konusunda tecrübeli bir firmadır.

partner

Amatör bir ruhla 1999’da başlayıp, şu anda tüm dünyada milyonlar tarafından sevilerek kullanılan açık kaynak CMS aplikasyonlarından birinin ilk kurucuları ve oluşturucuları olan Eticsoft, 43 farklı ödeme modulü ile aktif olarak dünya çapında onbinlerce e-mağaza tarafından kullanılmaktadır.

ÇÖZÜM ORTAĞIMIZ OLUN

iyzico entegreli altyapı sağlayıcılardan biri olmak, farklı ve fırsatlar sunan bir çözüm ortağımız olmak için bilgilerinizi bizimle paylaşın.