Yatırımcılarımız

Uluslararası Finans Kurumu (IFC) gelişmekte olan ülkelerde özel sektörü teşvik amaçlı yatırım, danışma ve kazanç yönetimi servisleri sunan uluslararası bir kurumdur. IFC Dünya Bankası üyesidir. Genel merkezi Washington, D.C. Birleşik Devletlerde bulunur.

http://www.ifc.org/

Endeavor catalyst,Inc bir yardımseverlik organizasyonudur (“Endeavor Catalyst”), Ayrıca, kaliteli ve lider yatırımcılara kural temelli bir süreç doğrultusunda yatırım yapan yenilikçi ortak yatırım aracıdır.

http://endeavor.org/approach/catalyst/


Speedinvest  start uplar ve A-Serisi (Series-A) yatırım aşamasında firmalara yatırım yapan Viyana’da bulunan bir fondur. Yaklaşık 58 milyon Avroyla Orta Avrupa dışında kurulmuş internet ve mobil sektöründe yer alan startupları destekleme amacı olan bir kuruluştur. Viyana, Avusturya ve Silikon Vadisi, Birleşik Devletler’de ofisleri bulunmaktadır.

http://speedinvest.com


212, Türkiye ve Türkiye’nin yakın çevresinde işleyen ekosistemin ortak vizyonu ile olgunlaşmış tecrübeli bir grup tarafından kurulmuş bir yatırım fonudur. Ekibiyle stratejiyi, operasyonu ve düzenlemeyi odak noktası haline getirmiş girişimci ve sağlam iştiraklerin çok kültürlü disiplinlerinde başarının kanıtlanmış yol haritasını sunmaktadır.

http://212ltd.com/


Beenos, startuplar için kurulmuş, devamlı değişen ve gelişen bilgi teknolojisi (IT) alanındaki şirketleri kurma ve işlerini ölçeklendirme aşamasında destek veren bir platformdur.

http://beenos.com/en