Online Satışa Başlamanın En Hızlı Yolu iyziPOS

Online satış için daha fazla beklemeyin! Sanal POS çözümümüz iyziPOS'a oturduğunuz yerden başvurun, 24 saat içinde, tek entegrasyonla tüm kredi kartları ile çalışmaya başlayın.

TAKSİTLİ SATIŞA HEMEN BAŞLA

Dünyanın Her Yerine Satış

Euro, Dolar, Sterlin, Riyal ve Ruble gibi farklı para birimleriyle dünyanın her yerinden ödeme kabul edebilirsiniz.

Kendini Yenileyen Güvenlik Sistemi

iyzico tarafından geliştirilen, her işlemde kendini besleyerek öğrenen yenilikçi sistem sayesinde satışlarınızın güvenliği sağlanır.

Kart Saklama ile Tek Tıkla Ödeme

PCI-DSS sertifikamız sayesinde müşterilerinizi her seferinde kart bilgilerini girme zahmetinden kurtarıp, alışverişi kolaylaştırırsınız.

Ödeme Formu ile Maksimum Satış

Satış dönüşüm oranlarını maksimuma çıkarmak için optimize edilmiş ödeme formumuz ile satışlarınızda artışa hemen başlayın.

Alternatif Ödeme Methodları

Artık yurt dışına satış yapmak için ödeme alabileceğiniz tek yöntem “Kredi kartı” değil. Alternatif Ödeme Yöntemleri sayesinde farklı metotlarla da ödeme alabilir, tek ve kolay entegrasyon sayesinde yurt dışında yaşayan potansiyel müşterilerinize satış yapabilirsiniz.

Qiwi 16 milyondan fazla kullanıcısı ile Rusya’nın en popüler e-cüzdanlarından biridir. Düşük kredi ve banka kredi kart penetrasyonu nedeniyle online ödemelerde sıkça tercih edilmektedir. Rusya’da gerçekleşen online alışverişlerde %28 paya sahip olan QIWI ile ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.

Kullanıldığı Ülkeler: Rusya, Ukrayna

Para Birimi: Euro(EUR), Dolar (USD), Ruble (RUB)
Qiwi
Sofort SOFORT; gerçek zamanlı online, banka transferi aracılığıyla yapılan bir alternatif ödeme metodudur. Yurt dışında yaşayan potansiyel müşterilerinize yerel ödeme yöntemi sunmak ve e-ihracat rakamlarını artırmak için Sofort ile ödeme almaya hemen başlayabilirsiniz.

Kullanıldığı Ülkeler: Almanya, Avusturya, İtalya, Hollanda, Polonya, İspanya, Belçika, İsviçre

Para Birimi: Euro
Sofort
Giropay Almanya’da 35 milyon kullanıcıya hizmet veren giropay, kredi veya banka kartı yerine banka transferi aracılığıyla yapılan bir ödeme sistemidir. Sınır ötesi e-ticaret hacminde dünyada üçüncü sırada olan Almanya’ya e-ihracat yapmak için giropay’i kullanabilirsiniz. Almanya’daki potansiyel müşterilerinize giropay ödeme metoduyla ulaşın.

Kullanıldığı Ülkeler: Almanya

Para Birimi: Euro
Giropay
ideal Hollanda vatandaşlarının %70’inin kullandığı iDEAL, online siparişlerin en çok tercih edilen ödeme yöntemidir. Hesap açma veya kayıt olma şartı olmaksızın, internet şubesinden ödemelerin kolaylıkla gerçekleştirilmesine yardımcı olmaktadır.

Kullanıldığı Ülkeler: Hollanda

Para Birimi: Euro
ideal

Ödemeler elinizin altında!

iyzico kontrol paneli ile aldığınız ödemeleri ister mobil uygulama ile, ister bilgisayarınızdan, anlık takip edebilirsiniz.

Fiyatlandırma

Başlangıç ücreti olmadan, işinizin büyüklüğüne göre fiyatlandırma alternatifleri sunuyoruz.

Online Satışa Yeni Başlıyorsanız;

%3,69 + 0,25 TL

(BSMV Dahil)
Başarılı işlem başına komisyon.
Kurulum ücreti yok! Sabit ücret yok!

HEMEN BAŞLA

İş Hacminize Göre Özel Teklif Almak istiyorsanız;

Aylık 20.000 Türk Lirası üzerinde satış yapıyorsanız, size özel teklifimizi değerlendirebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF İSTE

2 kolay adımla 24 saatte online satışa başlayın!

iyzico ile ödeme almak işte bu kadar kolay!

1

Kolay Üyelik

2

Hızlı Kontrol

Sorunsuz Satış

Hazır Altyapı

Kurulu bir e-ticaret yapısına sahipseniz başvurunuzu yapabilir, hazır entegrasyonumuz sayesinde akşama kalmadan satış yapıp ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Hazır Altyapılar

Açık Kaynak

OpenCart ve WooCommerce gibi açık kaynak kodlarıyla sunulan bir e-ticaret alt yapısına sahipseniz ücretsiz güncel modüllerimiz ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Açık Kaynaklı Altyapılar

Büyüme yolculuklarına eşlik ettiğimiz çok sayıda müşterimiz var!

Referanslarımızı Gör

5 Adımda Etsy Dükkanınızın Satış Hacmini Artırın

Blog'da Oku

Girişimcinin halinden girişimci anlar. Özel girişimci destek paketimiz.

iyziStart'a Git