İnternet Alışverişlerinin Güvencesi iyzico Hep Seninle

17.000’den fazla siteden yapacağın alışverişlerde siparişinle ilgili aklına takılan bir konu olduğunda 7/24 canlı destek alabileceğin, ürün eline ulaştığında istediğin gibi çıkmazsa iade edebileceğin bir uygulama hayal et. İşte senin için tasarlanan iyzico mobil uygulaması tam olarak bu!

İnternet Alışverişlerinin Güvencesi iyzico Hep Seninle

7/24 Canlı Destek

Mobil uygulama üzerinden erişebileceğin canlı chat ile 7/24 yanındayız. Siparişinle ilgili aklına takılan bir konu mu var? Tüm problemlerini çözmek için seni bekliyoruz!

Alışverişlerinin Arasında Kaybolma

Farklı sitelerden yaptığın alışverişlerinin arasında kaybolmana gerek yok! Çünkü uygulamada hepsini tek sayfada göreceksin.

Sen “Her Şey Yolunda!” Diyene Kadar Yanında

Siparişini ver, kargon sana ulaşsın ve ürününü kullanmaya başla. Sen “Her şey yolunda!” diyene kadar biz yanındayız.
ENDİŞELERİNİ BİR KENARA BIRAK

17.000’den Fazla Sitede Biz Varız

Her yerde aradığın o ürünü sonunda buldun. Ama endişelerin var ve alıp almamak konusunda kararsız mısın? Düşünmene gerek bile yok! Biz senin yerine tüm süreçlerle ilgileniriz.

Kurumsal Sanal POS
iyzico MOBİL UYGULAMASI İLE

Tüm Alışverişlerini Tek Platformdan Takip Et

Mobilya sitesinden aldığın bahçe sandalyeleri, spor ürünleri sitesinden aldığın koşu ayakkabıları ve yapı malzemeleri sitesinden aldığın eşya takımı. Alışverişlerinin arasında kaybolma, artık hepsi tek bir uygulamada!

7/24

Destek Seninle

Pazartesi gecesi 3’te ya da Cumartesi sabahı 6’da; biz ne zaman istersen yanındayız! Alışverişlerinle ilgili tüm soruların için 7/24 seni bekliyoruz.

Kurumsal Sanal POS
TEK TIKLA

Alışverişlerini Tamamla

Ürünlerini sepete ekledin, ödeme sayfasına geldin. Şimdi kim uğraşacak kartı bulup bilgilerini tek tek girmekle? Kolayı var. Gel biz bu kartı kaydedelim, sen de ödemelerini tek tıkla saniyeler içinde tamamla.

iyzico application

Alışveriş Süreçlerini Yönetmenin En Pratik Haliyle Tanış

  • Tüm alışverişlerin tek uygulamada.
  • Tüm kartların tek uygulamada.
  • Alışveriş sonrası 7/24 destek hizmeti.
iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.