İnternet Alışverişlerinin Güvencesi iyzico Hep Seninle

17.000’den fazla siteden yapacağın alışverişlerde 7/24 canlı destek alabileceğin, siparişin belirtilen özelliklerden farklı geldiyse iade talebinde bulunabileceğin ve iyzico Korumalı Alışveriş kapsamındaki sitelerde iyzico bakiyeni kullanabileceğin bir uygulama hayal et. İşte senin için tasarlanan iyzico mobil uygulaması tam olarak bu!

İnternet Alışverişlerinin Güvencesi iyzico Hep Seninle
 • 7/24 Canlı Destek

  Mobil uygulama üzerinden erişebileceğin canlı chat ile 7/24 yanındayız. Siparişinin tarife uymadığı, eksik geldiği ya da ürünü iade etmek istediğin durumlarda problemlerini çözmek için seni bekliyoruz!

 • Alışverişlerinin Arasında Kaybolma

  Farklı sitelerden yaptığın alışverişlerinin arasında kaybolmana gerek yok! Çünkü iyzico mobil uygulamasında hepsini tek sayfada görebileceksin.

 • Sen “Her Şey Yolunda!” Diyene Kadar Yanında

  Siparişini ver, kargon sana ulaşsın ve ürününü kullanmaya başla. Sen “Her şey yolunda!” diyene kadar biz yanındayız.

iyzico Bakiyeni Oluştur ve Güvenle Harca
iyzico Bakiyeni Oluştur ve

Güvenle Harca

İnternet alışverişlerinde hiçbir karta ihtiyaç duymadan iyzico bakiyen ile hızlıca ödemeni yapabilirsin. iyzico bakiyen ile yaptığın ödemelerin iadesini, banka hesabına geçmesini beklemeden anında iyzico bakiyende görebilir ve on binlerce web sitesinde yeniden kullanabilirsin. Bakiyene mobil uygulamadan para yükleyebilir veya kendi hesabına bakiyendeki tutarı çekebilirsin.

*Çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabilmeni sağlayacağız.

ENDİŞELERİNİ BİR KENARA BIRAK

17.000’den Fazla Sitede Tek Tıkla Ödeme Avantajıyla Biz Varız

Her yerde aradığın o ürünü sonunda buldun. Ama endişelerin var ve alıp almamak konusunda kararsız mısın? Düşünmene gerek bile yok! Biz senin yerine tüm süreçlerle ilgileniriz. Sen yalnızca tek tıkla ödemeni yap ve alışverişini tamamla.

iyzico App Tek Tıkla Ödeme Avantajı
iyzico Mobil Uygulaması ile Tüm Alışverişlerini Tek Platformdan Takip Et
iyzico MOBİL UYGULAMASI İLE

Tüm Alışverişlerini Tek Platformdan Takip Et

Mobilya sitesinden aldığın bahçe sandalyeleri, spor ürünleri sitesinden aldığın koşu ayakkabıları ve yapı malzemeleri sitesinden aldığın eşya takımı. Alışverişlerinin arasında kaybolma, artık hepsi tek bir uygulamada!

7/24

Destek Seninle

Pazartesi gecesi 3’te ya da Cumartesi sabahı 6’da; biz ne zaman istersen yanındayız! Alışverişlerinle ilgili tüm soruların için 7/24 seni bekliyoruz.

iyzico App 7/24 Destek
Sık Sorulanlar
iyzico Mobil Uygulaması hakkında sıkça sorulan soruları inceleyin ve daha fazlasını öğrenin.
 • iyzico bakiyeme nasıl para yüklerim?
  iyzico mobil uygulamasında 'Para Yükle' seçeneğine tıkladıktan sonra, 'Kart ile Para Yükle' ve 'EFT/Havale ile Para Yükle' seçeneklerini görebilirsin. Kartınla bakiyene yükleme yapmak istersen, “Kart ile Para Yükle” butonuna tıklayarak yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. Sonrasında kayıtlı kartlarından birini seçerek işleme devam edebilir veya yeni bir kart ekleyerek para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Kartınla yaptığın tüm işlemler, 7/24 anında bakiyene yansır.

  'EFT/Havale ile Para Yükle' seçeneği ile devam etmek istersen, banka hesabını seçebilir ve yüklemek istediğin tutarı girebilirsin. EFT/Havale ile yaptığın bakiye yüklemeleri, 1 iş günü sonrasında bakiyene yansır.
 • iyzico bakiyemi nasıl harcarım?
  iyzico bakiyeni şu an 17.000’den fazla iyzico Korumalı Alışveriş sitesinde kullanabilirsin. Ancak çok yakında, iyzico ödeme altyapısını kullanan tüm web sitelerinden bakiyenle ödeme yapabileceksin.
 • iyzico bakiyemden nasıl para çekebilirim?
  iyzico mobil uygulamasından 'Para Çek' seçeneğine tıklayarak, çekmek istediğin tutarı girebilirsin. Daha sonra parayı göndermek istediğin IBAN’ı girerek para çekme işlemini tamamlayabilirsin. Çektiğin tutar, takip eden iş gününde banka hesabına yansır.
 • iyzico bakiyeme yüklediğim para ne zaman yansır?
  iyzico bakiyene kartınla yaptığın para yüklemeleri 1 iş günü sonunda bakiyene yansır. EFT/Havale ile yaptığın para yüklemeleri takip eden iş gününde yansır.
 • iyzico bakiyeme para göndermek veya para çekmek ücretli mi?
  Hayır, iyzico bu işlemler için hiçbir ücret talep etmez.
iyzico App İndir

Alışveriş Süreçlerini Yönetmenin En Pratik Haliyle Tanış

 • Tüm alışverişlerin tek uygulamada.
 • Tüm kartların tek uygulamada.
 • iyzico bakiyeni yönet.
 • Alışveriş sonrası 7/24 destek hizmeti.
iyzico Kimdir?

iyzico, bireysel ve kurumsal binlerce müşterisine ödeme altyapısı ve satış sonrası destek hizmeti sunan, BDDK ve PCI-DSS lisanslarına sahip bir finans teknolojileri şirketidir.