The Online Shopping Assistance You Need, When You Need It

17.000’den fazla siteden yapacağın alışverişlerde siparişinle ilgili aklına takılan bir konu olduğunda 7/24 canlı destek alabileceğin, ürün eline ulaştığında istediğin gibi çıkmazsa iade edebileceğin bir uygulama hayal et. İşte senin için tasarlanan iyzico mobil uygulaması tam olarak bu!

İnternet Alışverişlerinin Güvencesi iyzico Hep Seninle

24/7 Live Support

Mobil uygulama üzerinden erişebileceğin canlı chat ile 7/24 yanındayız. Siparişinle ilgili aklına takılan bir konu mu var? Tüm problemlerini çözmek için seni bekliyoruz!

Keep Track of Your Shopping History

Farklı sitelerden yaptığın alışverişlerinin arasında kaybolmana gerek yok! Çünkü uygulamada hepsini tek sayfada göreceksin.

It’s Not Okay Until You Say So

Make your purchase, get your order and until you approve it, we are here to assist you.
iyzico GOT YOUR BACK ON

17.000’den Fazla Sitede Biz Varız

Her yerde aradığın o ürünü sonunda buldun. Ama endişelerin var ve alıp almamak konusunda kararsız mısın? Düşünmene gerek bile yok! Biz senin yerine tüm süreçlerle ilgileniriz.

Kurumsal Sanal POS
ALL YOUR ORDER HISTORY ON

One Page

The garden chair you got from the antique furniture site, the best running shoes with the best price or the toolkit every handyman needs are all listed on your iyzico mobile app. Forget about finding the order email because all your shopping history is now available on iyzico mobile app.

LIVE SUPPORT

Anytime Anywhere

You need us and we’re there! Just start chating with one of our live support team members whenever you have a question about your order.

Kurumsal Sanal POS
TEK TIKLA

Alışverişlerini Tamamla

Ürünlerini sepete ekledin, ödeme sayfasına geldin. Şimdi kim uğraşacak kartı bulup bilgilerini tek tek girmekle? Kolayı var. Gel biz bu kartı kaydedelim, sen de ödemelerini tek tıkla saniyeler içinde tamamla.

iyzico application

The Easiest Way to Manage All Your Purchases

  • All your online purchase in one app.
  • Card storage
  • 24/7 live support
Who is iyzico?

iyzico is a fintech company with PCI-DSS and Turkish Banking Regulations and Supervision Agency license, providing secure payment solutions to online companies and personal sellers of different sizes. Its technology creates value added solutions for both sellers and buyers. iyzico is simple, seamless and secure.