Tüm sorularınız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merak ettiğiniz soruları ya da yaşadığınız problemleri yardım merkezinde arayabilir ya da aşağıdaki kategorilerden başlıkları seçerek örnek sorulara ulaşabilirsiniz.
 • Özel yazılımlı altyapılar nedir?

  Özel yazılımlı altyapılar; açık ve kapalı kaynaklı altyapılardan farklı olarak, tamamen sizin ve firmanızın özel ihtiyaçlarına yönelik geliştirilen yazılımlardır.

 • Web sitesi tarafımızca geliştirildi, iyzico’yu en kolay nasıl entegre edebilirim?

  Tarafınızca geliştirilen bir yazılım ile kodlanan web sitenize, iyzico'yu kopyala-yapıştır kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde entegre edebilmeniz mümkündür. Bunun işlem için, en çok kullanılan yazılım dilleri için oluşturduğumuz örnek kodları aşağıdaki sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Özel Yazılım Entegrasyonu

  Not: iyzico'yu bu seçenek ile entegre ettiğinizde, ödeme formu olarak iyzico'nun ödeme formunu kullanacağınızı belirtmek isteriz.

 • Daha detaylı bir dökümana ihtiyacım var ne yapabilirim?

  Altyapısı özel bir yazılım ile geliştirilen web siteniz için daha ayrıntılı dökümana ihtiyacınız varsa, iyzico Entegrasyon Ekibi size yardımcı olacaktır. Ekibe Bize Ulaşın bölümünden mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

 • iyzico ödeme formunda değişiklik yapabilir miyim?

  iyzico'nun ödeme formunun tasarımında, CSS ve Java Script yardımı ile değişiklik yapabilirsiniz. Ancak bu işlem için iyzico ekibinin desteği maalesef mümkün olamamaktadır. Bu sebeple, ödeme formunda yapmak istediğiniz tasarım değişikliği için yazılım konusunda belirli bir yetkinliğinizin olması gerektiğini, aksi bir durumda ise özel bir yazılım desteğine ihtiyaç duyacağınızı önemle belirtmek isteriz.

 • Web siteme iyzico’yu entegre etmek istiyorum ancak iyzico ödeme formunu kullanmak istemiyorum. Kendi geliştirdiğim formu kullanmak için ne yapmalıyım?

  iyzico'yu entegre edeceğiniz özel yazılımlı altyapıya sahip web sitenizde, iyzico ödeme formunun yerine kendi geliştirdiğiniz formu kullanmanız mümkündür. Bu süreç için iyzico ekibinden iyzico API dökümanını talep etmeniz gerekmektedir. Ekibe Bize Ulaşın bölümünden mesaj göndererek ulaşabilirsiniz.

  Not: iyzico'yu kendi geliştirdiğiniz ödeme formu ile kullanabilmeniz için, yazılım konusunda belirli bir yetkinliğinizin olması gerektiğini, aksi bir durumda ise özel bir yazılım desteğine ihtiyaç duyacağınızı önemle belirtmek isteriz.

 • Entegrasyon aşamasında hata alıyorum ne yapabilirim?

  Platformunuza iyzico'yu entegre ederken herhangi bir hata alıyor ve bununla ilgili desteğe ihtiyaç duyuyorsanız, aşağıdaki bilgiler ile birlikte iyzico ekibine mesaj gönderebilirsiniz.

  Request bilgisi:

  Response bilgisi:

  Merchant ID:

  Transaction ID:

  Bu bilgileri ilettiğinizde, ekip hızlı bir şekilde size yardımcı olacaktır.